Multifield (7.x-1.0-unstable6) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu
