Multifield (7.x-1.0-unstable6) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Manage display
fi: Ylläpidä näkymää

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
fi: Tämä näkyy ylläpitoliittymässä tunnistamisen helpottamiseksi.

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Remove item callback
fi: Poista elementin paluukutsu
