Multifield (7.x-1.0-unstable6) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
