Multifield (7.x-1.0-unstable6) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar
