Multifield (7.x-1.0-unstable7) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Fields
he: שדות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
he: הגדרות אלה יחולו על השדה %field בכל סוג תוכן בו הוא מופיע.

en: Manage display
he: ניהול תצוגה

en: View mode
he: מצב תצוגה
