Multifield (7.x-1.0-unstable7) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Fields
lv: Lauki

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu

en: View mode
lv: Skata režīms
