Multifield (7.x-1.0-unstable8) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Fields
az: Sahələr

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin
