Multifield (7.x-1.0-unstable8) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Fields
be: Палі

en: Machine name
be: Машынная назва

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
be: Гэтыя наладкі ўжываюцца ўсюды ў поле %field.

en: Manage display
be: Кіраваць паказам

en: View mode
be: Лад выгляду
