Multifield (7.x-1.0-unstable8) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Fields
hu: Mezők

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
hu: %field mező minden előfordulására alkalmazva lesznek ezek a beállítások.

en: Manage display
hu: Megjelenés beállítása

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
hu: Ez az adminisztratív felületen fog megjelenni a könnyebb azonosíthatóság érdekében.

en: View mode
hu: Nézetmód
