Multifield (7.x-1.0-unstable8) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Fields
ja: フィールド

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
ja: フィールド %field に適用された設定は、すべての利用場所に適用されます。

en: Manage display
ja: 表示管理

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
ja: これは管理インターフェイス中で簡単に識別できるように表示されます。

en: View mode
ja: ビュー・モード
