Multifield (7.x-1.0-unstable8) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Fields
kk: Өрістер
