Multifield (7.x-1.0-unstable8) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Fields
sv: Fält

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
sv: Dessa inställningar gäller för fältet %field på varje ställe som det används.

en: Manage display
sv: Hantera visning

en: View mode
sv: Visningsläge
