Multifield (7.x-1.0-unstable9) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
bo: སྒྲིག་འགོད་འདི་དག་གནས་ཁོངས་%field་སྤྱད་པའི་གནས་ཡོངས་ལ་སྤྱོད་རྒྱུ་ཡིན།

en: Manage display
bo: མངོན་སྟོན་དོ་དམ

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
bo: འདི་ནི་དོ་དམ་འཆར་ངོས་སུ་མངོན་ཐུབ་པ་དང་ངོས་འཛིན་བྱེད་སླ་བོ་ཡོད།

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
