Multifield (7.x-1.0-unstable9) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Fields
da: Felter

en: Machine name
da: Internt navn

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
da: Disse indstillinger gælder alle steder, hvor feltet %field bruges.

en: Manage display
da: Håndtér visning

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
da: Vises i den administrative grænseflade for at gøre det nemt at identificere den.
