Multifield (7.x-1.0-unstable9) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
el: Αυτές οι ρυθμίσεις εφαρμόζονται στο πεδίο %field οπουδήποτε χρησιμοποιείται.

en: Manage display
el: Διαχείριση εμφάνισης

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
