Multifield (7.x-1.0-unstable9) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Fields
gl: Campos

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
gl: Estas opcións aplicanse o campo %field en todos os sitios nos que se usa.

en: Manage display
gl: Xestionar a visualización

en: View mode
gl: Modo de vista
