Multifield (7.x-1.0-unstable9) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Fields
hr: Polja

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
hr: Ove postavke se primjenjuju na polje %field gdje god se isto koristi.

en: Manage display
hr: Uredi prikaz
