Multifield (7.x-1.0-unstable9) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Fields
nl: Velden

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
nl: Deze instellingen gelden overal waar het veld %field gebruikt wordt.

en: Manage display
nl: Weergave beheren

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Remove item callback
nl: Item-callback verwijderen
