Multifield (7.x-1.0-unstable9) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Manage display
ro: Gestionați afișajul

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
