Multifield (7.x-1.0-unstable9) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Fields
vi: Các trường

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
vi: Các thiết lập này áp dụng cho tất cả các trường %field được sử dụng.

en: Manage display
vi: Quản lý hiển thị

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
vi: Tiêu đề này sẽ xuất hiện trên giao diện quản trị để hỗ trợ người quản lý website.

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
