Multifield (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
