Multifield (7.x-1.0-unstable7) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
