Multifield (7.x-1.0-alpha4) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy
