Multifield (7.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Fields
tr: Alanlar

en: Machine name
tr: Makine adı

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
tr: Kullanıldğı her yerde %field alanına bu ayarlar uygulanır.

en: Manage display
tr: Görünümü yönet

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Hide blank items
tr: Boş öğeleri gizle
