Multiflex-3 (7.x-3.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Помощ

en: Header
bg: Заглавна част

en: Footer
bg: заключителна част
