Multiflex-3 (7.x-3.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conţinut

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar
