Multiflex-3 (7.x-3.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Home
fil: Pangunahing pahina

en: Content
fil: Nilalaman

en: Help
fil: Tulong

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan
