Multiflex-3 (7.x-3.0-beta1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Footer first column
hr: Podnožje prvi stupac

en: Footer second column
hr: Podnožje drugi stupac

en: Footer third column
hr: Podnožje treći stupac

en: Footer fourth column
hr: Podnožje četvrti stupac

en: Highlighted
hr: Naglašeno
