Multiflex-3 (7.x-3.0-beta1) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Featured
pt: Destacado

en: Layout method
pt: Tipo de layout

en: Liquid layout
pt: Layout líquido

en: Fixed layout
pt: Layout fixo

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Fim da página

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Navigation bar
pt: Barra de navegação

en: Jump to Navigation
pt: Pular para Navegação

en: Secondary menu
pt: Menu secundário

en: Footer first column
pt: Primeira coluna do rodapé

en: Footer second column
pt: Segunda coluna do rodapé

en: Footer third column
pt: Terceira coluna do rodapé

en: Footer fourth column
pt: Quarta coluna do rodapé

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Sidebar second
pt: Segunda barra lateral

en: Triptych first
pt: Primeiro tríptico

en: Triptych middle
pt: Tríptico do meio

en: Triptych last
pt: Último tríptico
