Multiflex-3 (7.x-3.0-beta1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Заголовок

en: Footer
ru: Подвал

en: Featured
ru: Популярные

en: Main menu
ru: Основные ссылки

en: Page top
ru: Верхняя страница

en: Page bottom
ru: Подвал страницы

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Navigation bar
ru: Навигационная панель

en: Secondary menu
ru: Дополнительные ссылки

en: Footer first column
ru: Подвал первая колонка

en: Footer second column
ru: Подвал вторая колонка

en: Footer third column
ru: Подвал третья колонка

en: Footer fourth column
ru: Подвал четвертая колонка

en: Highlighted
ru: Закреплено

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Triptych first
ru: Первый триптих

en: Triptych middle
ru: Триптих в середине

en: Triptych last
ru: Последний триптих
