Multiflex-3 (7.x-3.0-rc1) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Featured
da: Anbefalet

en: Layout method
da: Layoutmetode

en: Liquid layout
da: Flydende layout

en: Fixed layout
da: Fast layout

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Navigation bar
da: Navigationsbjælke

en: Jump to Navigation
da: Hop til navigation

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Footer first column
da: Footer første spalte

en: Footer second column
da: Footer anden spalte

en: Footer third column
da: Footer tredje spalte

en: Footer fourth column
da: Footer fjerde spalte

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar second
da: Anden sidebar

en: Triptych first
da: Triptykon første

en: Triptych middle
da: Triptykon midt

en: Triptych last
da: Triptykon sidste
