Multiflex-3 (7.x-3.0-rc1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Footer first column
eu: Lehen Oin-zutabea

en: Footer second column
eu: Bigarren Oin-zutabea

en: Footer third column
eu: Hirugarren Oin-zutabea

en: Footer fourth column
eu: Laugarren Oin-zutabea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea

en: Triptych first
eu: Lehen triptikoa

en: Triptych middle
eu: Erdiko triptikoa

en: Triptych last
eu: Bukaerako triptikoa
