Multiflex-3 (7.x-3.0-rc1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Featured
ja: 主な

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Navigation bar
ja: ナビゲーションバー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Footer first column
ja: フッターの1番目のカラム

en: Footer second column
ja: フッターの2番目のカラム

en: Footer third column
ja: フッターの3番目のカラム

en: Footer fourth column
ja: フッターの4番目のカラム

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー

en: Triptych first
ja: トリプテック　先頭

en: Triptych middle
ja: トリプティック　中央

en: Triptych last
ja: トリプティック　最後
