Multiflex-3 (7.x-3.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Help
bn: সহায়তা

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু
