Multiflex-3 (7.x-3.0) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Featured
ca: Distintiu

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Navigation bar
ca: Barra de navegació

en: Jump to Navigation
ca: Salta a Navegació

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Footer first column
ca: Primera columna del peu

en: Footer second column
ca: Segona columna del peu

en: Footer third column
ca: Tercera columna del peu

en: Footer fourth column
ca: Quarta columna del peu

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Triptych first
ca: Tríptic primer

en: Triptych middle
ca: Tríptic central

en: Triptych last
ca: Tríptic darrer
