Multiflex-3 (7.x-3.0) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Footer first column
km: ជួរឈរ​ដំបូង​របស់​បាតកថា

en: Footer second column
km: ជួរឈរ​ទីពីរ​របស់​បាតកថា

en: Footer third column
km: ជួរឈរ​ទីបី​របស់​បាតកថា

en: Footer fourth column
km: ជួរឈរ​ទី​បួន​របស់​បាតកថា

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ

en: Triptych first
km: រូបភាព​លើ​បន្ទះ​បី​នៅ​ដំបូង

en: Triptych middle
km: រូបភាព​លើ​បន្ទះ​បី​នៅ​កណ្ដាល

en: Triptych last
km: រូបភាព​លើ​បន្ទះ​បី​នៅ​ចុងក្រោយ
