Multiflex-3 (7.x-3.1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Footer first column
be: Першы слупок футэра

en: Footer second column
be: Другі слупок футэра

en: Footer third column
be: Трэці слупок футэра

en: Footer fourth column
be: Чацвёрты слупок футэра

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Triptych first
be: Трыпціх нумар адзін

en: Triptych middle
be: Сярэдні трыпціх

en: Triptych last
be: Апошні трыпціх
