Multiflex-3 (7.x-3.1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Layout method
hu: Felépítési mód

en: Liquid layout
hu: Rugalmas felépítés

en: Fixed layout
hu: Rögzített felépítés

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Navigation bar
hu: Navigációs sáv

en: Footer first column
hu: Lábléc első oszlopa

en: Footer second column
hu: Lábléc második oszlopa

en: Footer third column
hu: Lábléc harmadik oszlopa

en: Footer fourth column
hu: Lábléc negyedik oszlopa

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Triptych first
hu: Első harmad

en: Triptych middle
hu: Középső harmad

en: Triptych last
hu: Utolsó harmad
