Multiflex-3 (7.x-3.2) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Footer first column
el: Υποσέλιδο πρώτη στήλη

en: Footer second column
el: Υποσέλιδο δεύτερη στήλη

en: Footer third column
el: Υποσέλιδο τρίτη στήλη

en: Footer fourth column
el: Υποσέλιδο τέταρτη στήλη

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Triptych first
el: Πρώτη ζώνη τρίπτυχου

en: Triptych middle
el: Μεσαία ζώνη τρίπτυχου

en: Triptych last
el: Τελαυταία ζώνη τρίπτυχου
