Multiflex-3 (7.x-3.2) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Footer first column
gl: Primeira columna do pé de páxina

en: Footer second column
gl: Segunda columna do pé de páxina

en: Footer third column
gl: Terceira columna do pé de páxina

en: Footer fourth column
gl: Cuarta columna do pé de páxina

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Triptych first
gl: Tríptico o principio

en: Triptych middle
gl: Tríptico o medio

en: Triptych last
gl: Tríptico o final
