Multiflex-3 (7.x-3.2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Footer first column
ne: फुटरको पहिलो स्तम्भ

en: Footer second column
ne: फुटरको  दोस्रो स्तम्भ

en: Footer third column
ne: फुटरको तेस्रो स्तम्भ

en: Footer fourth column
ne: फुटरको चौथो स्तम्भ

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
