Drupal 7 Multilingual Sites Book Demo Installation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (2164 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: enable
he: אפשר

en: context
he: הקשר

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: approve
he: אשר

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Totals
he: סך הכל

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Item
he: פריט

en: content
he: תוכן

en: Development
he: פיתוח

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Replies
he: תגובות

en: Last Post
he: פרסום אחרון

en: Closed
he: סגור

en: Organic groups
he: קבוצות אורגניות

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Read more
he: קראו עוד

en: more
he: עוד

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Access control
he: בקרת גישה

en: Article
he: כתבה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: footer
he: חלק תחתון (פוטר)

en: Comments
he: תגובות

en: Priority
he: עדיפות

en: More
he: עוד

en: Action
he: פעולה

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: On
he: פעיל

en: For
he: עבור

en: Tags
he: תגיות

en: Block title
he: כותרת הבלוק

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Home page
he: דף הבית

en: Download
he: הורדה

en: Version
he: גירסה

en: Go
he: קדימה

en: view
he: צפיה

en: all
he: הכל

en: File
he: קובץ

en: Tag
he: תגית

en: Login
he: כניסה

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Links
he: קישורים

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: None
he: ללא

en: Use count
he: שימוש בספירה

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: default
he: ברירת מחדל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Number
he: מספר

en: Message
he: הודעה

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: User contact form
he: טופס יצירת קשר משתמש

en: - None -
he: - ללא -

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Variable
he: משתנה

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Hierarchy
he: היררכיה

en: Multiple
he: מרובה

en: Required
he: נדרש

en: Parent
he: אב

en: Parents
he: אבות

en: Depth
he: עומק

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Feed
he: פיד

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Book
he: ספר

en: Export
he: יצוא

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: settings
he: הגדרות

en: Back
he: אחורה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Field
he: שדה

en: header
he: חלק עליון (הדר)

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: username
he: כינוי

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Font
he: גופן

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: תקציר

en: Update
he: עדכון

en: Open
he: פתוח

en: Top
he: עליון

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Core
he: ליבה

en: Album
he: אלבום

en: Add new
he: הוספת חדש

en: Schedule
he: תיזמון

en: Views
he: היבטים

en: Access
he: הרשאות גישה

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Length
he: אורך

en: Format
he: פורמט

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Filename
he: שם קובץ

en: Vocabularies
he: מילונים

en: Modules
he: רכיבים

en: Manage
he: ניהול

en: Region
he: איזור

en: Visible
he: נראה

en: Placeholder tokens
he: איסימונים מסמני מקום

en: Display
he: תצוגה

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Menu
he: תפריט

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: results
he: תוצאות

en: search
he: חיפוש

en: Teaser
he: תקציר

en: Event
he: אירוע

en: Updated
he: עודכן

en: Text
he: טקסט

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Layout
he: פריסה

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Component
he: רכיב

en: Components
he: רכיבים

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: n/a
he: -ללא-

en: Picture
he: תמונה

en: Titles
he: כותרות

en: Mail
he: מייל

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Find content
he: איתור תוכן

en: Promoted
he: מקודם

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Continue
he: להמשיך

en: Configure
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: Check
he: בדיקה

en: Files
he: קבצים

en: status
he: מצב

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Options
he: אפשרויות

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Data type
he: סוג נתונים

en: Create
he: יצירה

en: Separator
he: מפריד

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Open link in new window
he: פתח קישור בחלון חדש

en: Open URL in a New Window
he: פתיחת הקישור בחלון חדש

en: term
he: סיווג

en: Menu item
he: קישור בתפריט

en: The name of the menu.
he: השם של התפריט

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: All
he: הכל

en: days
he: ימים

en: Access log
he: יומן גישה

en: Active
he: פעיל

en: Submit @name
he: הגשת @name

en: Submitted
he: נשלח

en: Year
he: שנה

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Panel title
he: כותרת הפאנל

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: בלוק

en: Override title
he: דריסת הכותרת

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: Display links
he: הצג קישורים

en: Page
he: דף

en: Pager ID
he: מזהה דפדוף

en: Left side
he: צד שמאל

en: Middle column
he: עמודה אמצעית

en: Right side
he: צד ימין

en: Bottom
he: למטה

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: Taxonomy terms
he: סיווגים

en: User picture
he: תמונת פרופיל

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Site name
he: שם האתר

en: Site slogan
he: סיסמת האתר

en: php
he: PHP

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Not found
he: לא נמצא

en: Module
he: מודול

en: Off
he: כבוי

en: Available updates
he: עדכונים זמינים

en: Never
he: אף פעם

en: Up to date
he: מעודכן

en: Update available
he: קיים עדכון

en: Out of date
he: לא מעודכן

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Aggregator category
he: סיווג הצובר

en: Aggregator feed
he: הזנת צובר

en: Aggregator item
he: פריט צובר

en: Delta
he: דלתא

en: Custom
he: מותאם

en: Roles
he: תפקידים

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Comment
he: תגובה

en: Comment ID
he: מזהה התגובה

en: Hostname
he: שם שרת

en: Score
he: ניקוד

en: Published
he: מפורסם

en: Signature
he: חתימה

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Source string
he: מחרוזת מקור

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: URL alias
he: נתיב חילופי

en: Poll duration
he: משך סקר

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: File name
he: שם קובץ

en: File size
he: גודל קובץ

en: Vocabulary
he: מילון

en: Vocabulary ID
he: מזהה אוצר מילים

en: Term
he: סיווג

en: Term ID
he: מזהה מושג

en: Term name
he: שם הסיווג

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Last login
he: התחבר לאחרונה

en: Severity
he: חוּמרה

en: Field name
he: שם שדה

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Title label
he: תווית כותרת

en: Fields
he: שדות

en: Contains
he: מכיל

en: Does not contain
he: לא מסתיים ב

en: Is less than
he: קטן מ-

en: Is less than or equal to
he: פחות או שווה ל

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Is greater than or equal to
he: גדול או שווה ל

en: Is greater than
he: יותר מ

en: Is not equal to
he: לא שווה ל

en: Average
he: ממוצע

en: Count
he: כמות

en: Overridden
he: נדרס

en: Conditions
he: תנאים

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Normal
he: נורמלי

en: Warning
he: אזהרה

en: Items
he: פריטים

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: %time ago
he: לפני %time

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Advanced
he: מתקדם

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Up
he: עולה

en: Width
he: רוחב

en: 1 day
he: יום אחד

en: Maximum
he: מקסימום

en: Bar
he: סרגל

en: Medium
he: בינוני

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: Month
he: חודש

en: End Date
he: תאריך סיום

en: System
he: מערכת

en: Current
he: נוכחי

en: State
he: מצב

en: Terms
he: מונחים

en: Desc
he: יורד

en: Code
he: קוד

en: Owner
he: בעלים

en: OR
he: או

en: Company
he: חברה

en: node
he: פריט תוכן

en: Transliteration
he: תעתיק

en: General
he: כללי

en: Method
he: שיטה

en: Recent posts
he: פרסומים אחרונים

en: Recent posts for %1
he: תכנים אחרונים מאת  %1

en: Day
he: יום

en: Table
he: טבלה

en: Now
he: עכשיו

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Forum
he: פורום

en: !time ago
he: לפני !time

en: Other
he: אחר

en: Align
he: יישור

en: Loop
he: בלופ

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Basic
he: בסיסי

en: Repeat
he: חזור

en: Link URL
he: כתובת הקישור (URL)

en: access content
he: גישה לתוכן

en: List type
he: סוג רשימה

en: Role
he: תפקיד

en: Select all
he: בחר הכל

en: Blog
he: בלוג

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: String
he: מחרוזת

en: Case
he: פנייה

en: External
he: חיצוני

en: Users
he: חברי האתר

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Both
he: שנייהם

en: Last
he: אחרון

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Argument
he: ארגומנט

en: Anonymous
he: אנונימי

en: <All>
he: <הכל>

en: Edit view
he: עריכת היבט

en: Override
he: דריסה

en: Clone
he: שכפול

en: Administer views
he: ניהול היבטים

en: Existing Views
he: היבטים קיימים

en: Default Views
he: היבטי ברירת מחדל

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Normal menu item
he: פריט תפריט רגיל

en: Down
he: יורד

en: Wildcard
he: תו כללי

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Operator
he: אופרטור

en: Filters
he: מסננים

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Exposed Filters
he: מסננים חשופים

en: Order
he: סידור

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
he: שם ההיבט צריך להיות אלפאנומרי או קווים תחתיים בלבד.

en: Views UI
he: משמשק משתמש היבטים

en: Recent comments
he: תגובות אחרונות

en: Random
he: אקראי

en: Uncategorized
he: לא משוייך לקטגוריה

en: Plain
he: פשוט

en: Position
he: מיקום

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Pattern
he: פורמט

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Last checked
he: נבדק לאחרונה

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: text
he: טקסט

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Term description
he: תאור המושג

en: fields
he: שדות

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Operation
he: פעולה

en: reply
he: תשובה

en: Duration
he: משך

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: City
he: עיר

en: with comments
he: עם תגובות

en: without comments
he: ללא תגובות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: comments
he: תגובות

en: Full
he: מלא

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Rules
he: כללים

en: Regular expression
he: ביטוי רגולרי

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: Hidden
he: מוסתר

en: Approved
he: מאושר

en: Undefined
he: לא מוגדר

en: Show
he: הצג

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: יש להכניס מיקום אחד לשורה. יש להשתמש במיקומי דרופל. ניתן להשתמש ב'*'. דוגמה למיקומים: '<em>%blog</em>' עבור עמוד הבלוגים ו-'<em>%blog-wildcard</em>'  עבור כל בלוג. '<em>%front</em>' הוא העמוד הראשי.

en: Other queries
he: שאילתות אחרות

en: Link to node
he: קישור לפריט התוכן

en: Timer
he: טיימר

en: Change
he: חשב

en: English
he: אנגלית

en: in
he: ב

en: Edit term
he: עריכת סיווג

en: Token
he: אסימון

en: Switch
he: החלפה

en: Week of @date
he: שבוע של @date

en: Feeds
he: הזנות

en: ago
he: לפני

en: 1 item | @count items
he[0]: פריט אחד
he[1]: @count פריטים

en: Clear
he: ניקוי

en: menu
he: תפריט

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: update
he: עידכון

en: Full text
he: כל הטקסט

en: Feed settings
he: הגדרות הזנה

en: Source
he: מקור

en: Date/Time
he: תאריך/שעה

en: Display all menu items
he: הראה את כל פריטי התפריט

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Your search yielded no results
he: חיפוש זה לא הניב תוצאות

en: Front page
he: דף הבית

en: unlimited
he: לא מוגבל

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Languages
he: שפות

en: Features
he: פיצ'רים

en: Feature
he: תכונה

en: Activity
he: פעילות

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: First
he: ראשון

en: Middle
he: אמצע

en: Query
he: שאילתה

en: Configure block
he: הגדרות בלוק

en: Block name
he: שם הבלוק

en: Site's time zone
he: אזור הזמן של האתר

en: Date's time zone
he: אזור הזמן של התאריך

en: No time zone conversion
he: אין המרת אזורי זמן

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות

en: Second
he: שניה

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Dates without hours granularity must not use any timezone handling.
he: תאריכים ללא גרעיניות שעות לא יכולים להשתמש בניהול אזורי זמן.

en: Granularity
he: גרעיניות

en: Time zone handling
he: ניהול אזורי זמן

en: Long
he: ארוך

en: Short
he: קצר

en: ongoing
he: מתמשך

en: Date field
he: שדה תאריך

en: Date API
he: API לתאריך

en: Alignment
he: יישור

en: Link label
he: תווית הקישור

en: author
he: מחבר/ת

en: Entity
he: יישות

en: AND
he: וגם

en: None.
he: ללא.

en: Fixed
he: קבוע

en: Revert
he: שחזור

en: Negate
he: שלילי

en: Empty
he: ריק

en: created content
he: תוכן נוצר

en: updated content
he: תוכן עודכן

en: Note that if drupal's page cache is enabled, this event won't be generated for pages served from cache.
he: הערה: אם האפשרות למטמון-דפים בדרופל מאופשרת, האירוע הזה לא יווצר עבור דפים שנשלחים מהמטמון

en: viewed content
he: תוכן נצפה

en: Existing system path
he: כתובת URL במערכת

en: Greater than
he: גדול מ

en: Less than
he: פחות מ-

en: registered user
he: משתמש רשום

en: updated user
he: משתמש מעודכן

en: viewed user
he: משתמש נצפה

en: deleted user
he: משתמש נמחק

en: User has logged in
he: משתמש התחבר לאתר

en: User has logged out
he: משתמש התנתק מהאתר

en: any
he: הכל

en: Add user role
he: הוסף תפקיד

en: PHP code
he: קוד PHP

en: Selector
he: סלקטור

en: Log out
he: יציאה

en: views
he: היבטים

en: Open in new window
he: פתח בחלון חדש

en: Transition
he: מעבר שקפים

en: Autocomplete taxonomy
he: השלמה אוטומטית של סיווגים

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Included
he: כלול

en: People
he: משתמשים

en: warning
he: אזהרות

en: Site information
he: מידע על האתר

en: Blocked
he: חסום

en: or
he: או

en: open
he: פתוח

en: Convert
he: המר

en: Parent term
he: מושג אב

en: Parent terms
he: סיווגי אב בהיררכייה

en: All blogs
he: כל הבלוגים

en: Style
he: סגנון

en: Forums
he: פורומים

en: revert
he: שחזר

en: Revision
he: גרסה

en: Missing
he: חסר

en: Permissions
he: הרשאות

en: All tags
he: כל התגיות

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: Plugin
he: פלאגין

en: Reversed
he: בסדר הפוך

en: Product
he: מוצר

en: Flexible
he: גמיש

en: Changed
he: השתנה

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Reverse
he: הפוך

en: Standard
he: רגיל

en: Interval
he: מרווח

en: missing
he: חסר

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Color scheme
he: סכמת צבעים

en: Attach
he: צרף

en: Unformatted
he: ללא פורמט

en: Inclusion
he: הכללה

en: RSS Feed
he: הזנת RSS

en: New comments
he: תגובות חדשות

en: New
he: חדש

en: Enter username
he: הזנת שם משתמש

en: Username not found
he: שם משתמש לא נמצא

en: Resume
he: הפעלה

en: Relationships
he: יחסים

en: Plural
he: רבים

en: Relationship
he: יחס

en: relationships
he: יחסים

en: Oldest first
he: ישן תחילה

en: Sort criteria
he: קריטריונים למיון

en: Base path
he: הנתיב הבסיסי

en: Parent menu item
he: פריט תפריט אב

en: Themes
he: עיצובים

en: Translations
he: תרגומים

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: comment
he: תגובה

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Loading...
he: טוען...

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Comment settings
he: הגדרות לתגובות

en: News
he: חדשות

en: Sticky
he: דביק

en: TRUE
he: חיובי

en: FALSE
he: לא נכון

en: Ok
he: בסדר

en: cancel
he: בטל

en: Tabs
he: לשוניות

en: disable
he: השבתה

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Storage
he: אחסון

en: date
he: תאריך

en: Advanced Options
he: אופציות מתקדמות

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Selection
he: בחירה

en: Slogan
he: סלוגן

en: URI
he: כתובת URI

en: Apply
he: החל

en: Not translated
he: לא מתורגם

en: Select
he: בחר

en: Translatable
he: ניתן לתרגום

en: You must select a node.
he: עליך לבחור פריט תוכן.

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הקלידו את המילים שברצונכם לחפש.

en: Bold
he: מודגש

en: Information
he: מידע

en: Variables
he: משתנים

en: PHP Code
he: קוד PHP

en: Simple
he: פשוט

en: Double
he: להכפיל

en: No caching
he: אין התאמה

en: Multilingual system
he: מערכת רב-לשונית

en: Multilingual options
he: אפשרויות רב לשוני

en: Multilingual settings
he: ריבוי שפות, הגדרות

en: Translated
he: מתורגם

en: This is a multilingual variable.
he: זהו משתנה רב לשוני.

en: Strings
he: מחרוזות

en: Synchronize translations
he: סינכרון תרגומים

en: Translation
he: תרגום

en: Translation status
he: מצב תירגום

en: Blocks
he: בלוקים

en: Menus
he: תפריטים

en: A valid date is required for %title.
he: תאריך תקין דרוש עבור %title.

en: A Date API that can be used by other modules.
he: API תאריך הניתן לשימוש על-ידי מודולים אחרים.

en: The Strtotime default value is invalid.
he: ערך ברירת המחדל Strtotime אינו חוקי.

en: Relative
he: יחסי

en: Above
he: מעל

en: Within
he: בתוך

en: Position of date part labels
he: מיקום תוויות חלקי התאריך

en: User's time zone
he: אזור זמן משתמש

en: @min and @max
he: @min ו-@max

en: Store a date in the database as an ISO date, recommended for historical or partial dates.
he: אחסן תאריך במסד הנתונים כתאריך ISO, מומלץ עבור תאריכים היסטריים או חלקיים.

en: Store a date in the database as a datetime field, recommended for complete dates and times that may need timezone conversion.
he: אחסן תאריך במסד הנתונים כשדה datetime, מומלץ עבור תאריכים ושעות מלאים העלולים להזדקק להמרת אזור זמן.

en: !time from now
he: !time מעכשיו

en: Date Popup
he: חלון תאריך קופץ

en: Enables jquery popup calendars and time entry widgets for selecting dates and times.
he: מאפשר לוחות שנה קופצים ורכיבי הזנת זמן מסוג jquery לבחירת תאריכים וזמנים.

en: Until
he: עד

en: Third
he: שלישי

en: Fourth
he: רביעי

en: Date Repeat API
he: API חזרת תאריך

en: Text area
he: איזור טקסט

en: Used in
he: משמש ב-

en: Export data
he: יצוא נתונים

en: Import data
he: יבוא נתונים

en: Decimal
he: דצימלי

en: Minimum
he: מינימום

en: Precision
he: דיוק

en: Form
he: טופס

en: Exceptions
he: יוצאים מהכלל

en: 1 minute
he: דקה אחת

en: Permission
he: הרשאה

en: Grid
he: רשת

en: Italic
he: אלכסון

en: Date range
he: טווח תאריכים

en: Global
he: כללי

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: file system
he: מערכת קבצים

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
he: מערכת התפריטים מאחסנת רק נתיבים, אם תשתמש בכינוי כתובת ה-URL לתצוגה. %link_path אוחסן כ-%normal_path

en: Image gallery
he: גלרית תמונות

en: Thread
he: שרשור

en: URL path settings
he: הגדרת מיקום חלופי

en: Title text
he: מלל הכותרת

en: Distinct
he: מובחן

en: Extension
he: הרחבה

en: Space
he: רווח

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Delete aliases
he: מחיקת כתובות חילופיות

en: Automatic alias
he: מיקום חלופי אוטומטי

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
he: מחיקת כל הכתובות החלופיות. סה"כ ימחקו %count כתובות חלופיות.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
he: מחיקת כל הכתובות החלופיות של @label. סה"כ ימחקו %count כתובות חלופיות.

en: Delete aliases now!
he: מחיקת הכתובות החלופיות כעת!

en: All of your %type path aliases have been deleted.
he: כל המיקומים החלופיים עבור %type נמחקו.

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Usage
he: שימוש

en: Edit content
he: ערוך תוכן

en: Change layout
he: שנה פריסה

en: Available
he: זמין

en: Contexts
he: הקשרים

en: Skin
he: עיצוב

en: Loading
he: בטעינה

en: Rearrange
he: סידור מחדש

en: !num_users created.
he: !num_users נוצרו.

en: Created the following new vocabularies: !vocs
he: נוצרו אוצרות המילים הבאות: !vocs

en: Created the following new terms: !terms
he: המושגים החדשים !terms נוצרו.

en: 1 user | @count users
he[0]: חבר אחד
he[1]: @count חברים

en: This is a list of defined user functions that generated this current request lifecycle. Click on a function name to view its documention.
he: זוהי רשימת הפונקציות המוגדרות על ידי משתמשים שייצרה את מחזור החיים הנוכחי של בקשה זו. לחץ על שם פונקציה לצפייה בתיעוד שלה.

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
he: להלן תכולת המשתנה<code>$_SESSION</code> שלך.

en: Empty cache
he: מטמון ריק

en: Reinstall modules
he: התקן מחדש מודולים

en: Variable editor
he: עורך משתנים

en: Session viewer
he: צופה ההפעלה

en: Switch user
he: החלפת משתמש

en: Execute PHP
he: הרצת PHP

en: Number of users to display in the list
he: מספר משתמשים להצגה ברשימה

en: This user can switch back.
he: משתמש זה יכול לחזור חזרה.

en: Caution: this user will be unable to switch back.
he: אזהרה: משתמש זה לא יוכל להחליף חזרה.

en: Query log
he: יומן שאילתות

en: You must disable or upgrade the php Zend Optimizer extension in order to enable this feature. The minimum required version is 3.2.8. Earlier versions of Zend Optimizer are <a href="!url">horribly buggy and segfault your Apache</a> ...
he: עליך להשבית את הרחבת ה-PHP של ממטב זנד  או לשדרג אותה כדי להפעיל תכונה זו. הדרישה המינימלית היא גירסה 3.2.8. גירסאות מוקדמות יותר של ממטב זנד הינן <a href="!url">מלאות בבאגים איומים וגורמות ל-segfaults ב-Apache</a> ...

en: Display query log
he: הצג יומן שאילתות

en: Sort query log
he: מיין יומן שאילתה

en: by source
he: לפי מקור

en: by duration
he: לפי משך

en: The query table can be sorted in the order that the queries were executed or by descending duration.
he: ניתן למיין את טבלת השאילתות לפי סדר הרצת השאילתות או לפי משך יורד.

en: Display page timer
he: הצג טיימר דף

en: Display memory usage
he: הצג שימוש בזיכרון

en: Display redirection page
he: הצג דף הפנייה

en: Error handler
he: מטפל בשגיאות

en: Standard drupal
he: דרופל רגיל

en: Backtrace
he: מעקב לאחור

en: PHP code to execute
he: קוד PHP לביצוע

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
he: הזן קוד. אל תשתמש בתגיות <code>&lt;?php ?&gt;</code>.

en: Execute
he: ביצוע

en: Warning - will delete your module tables and variables.
he: אזהרה - טבלאות ומשתני המודול ימחקו.

en: Old value
he: ערך ישן

en: New value
he: ערך חדש

en: Sorry, complex variable types may not be edited yet. Use the <em>Execute PHP</em> block and the <a href="@variable-set-doc">variable_set()</a> function.
he: עדיין לא ניתן לערוך סוגים משתנים מורכבים. השתמש בבלוק <em>הפעל PHP</em> ובפונקציה <a href="@variable-set-doc">variable_set()</a>.

en: Session name
he: שם ההפעלה

en: Generate users
he: יצירת משתמשים

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
he: יצר מספר נתון של משתמשים. אוופציונלית, מחק משתמשים נוכחיים.

en: Generate content
he: יצירת תכנים

en: Generate a given number of nodes and comments. Optionally delete current items.
he: יצר מספר נתון של פריטי תוכן ותגובות. אוופציונלית, מחק פריטים נוכחיים.

en: How many users would you like to generate?
he: כמה משתמשים תרצה לייצר?

en: How many nodes would you like to generate?
he: כמה פרטי תוכן תרצה ליצר?

en: Max word length of titles
he: אורך מירבי של כותרות במילים

en: Development helper for node_access table
he: מסייע פיחתוח לטבלת node_access

en: This module helps in site development.  Specifically, when an access control module is used to limit access to some or all nodes, this module provides some feedback showing the node_access table in the database.
he: מודוך זה מסייע בפיתוח אתרים. בפרט כאשר משתמשים במודול בקרת גישה כדי להגביל את הגישה לחלק או כל פריטי התוכן, מודול זה מספק משוב המציג את טבלת node_access ממסד הנתונים.

en: The node_access table is one method Drupal provides to hide content from some users while displaying it to others.  By default, Drupal shows all nodes to all users.  There are a number of optional modules which may be installed to hide content from some users.
he: טבלת node_access הינה אחת מהשיטות אותן מספקת דרופל להחבאת תוכן ממשתמשים מסוימים והצגתו לאחרים. ברירת המחדל של דרופל היא להציג את כל פריטי התוכן לכל המשתמשים. ישנם מספר מודולים אופציונליים אותם ניתן להתקין כדי להחביא תוכן ממשתמשים מסוימים.

en: Access Granted to All Nodes (All Users)
he: ניתנה הרשאה לכל פריטי התוכן (כל המשתמשים)

en: Your node_access table contains entries that may be granting all users access to all nodes.  Depending on which access control module(s) you use, you may want to delete these entries.  If you are not using an access control module, you should probably leave these entries as is.
he: טבלת node_access מכילה כניסות שיתכן והן המעניקות לכל המשתמשים גישה לכל פריטי התוכן.  כתלות במודול(י) בקרת הגישה שבהם אתה משתמש, יתכן ותרצה למחוק כניסות אלו. אם אינך משתמש במודול בקרת גישה, כדאי שתשאיר כניסות אלו כפי שהן.

en: realm
he: תחום

en: Legacy Nodes
he: פריטי תוכן מדור קודם

en: All Nodes Represented
he: כל פריטי התוכן מיוצגים.

en: All nodes are represented in the node_access table.
he: כל פריטי התוכן מיוצגים בטבלה node_access.

en: Access Granted to All Nodes (Some Users)
he: ניתנה הרשאה לכל פריטי התוכן (מספר משתמשים)

en: Access Granted to Some Nodes
he: ניתנה הרשאה לחלק מפריטי התוכן

en: public nodes
he: פריטי תוכן ציבוריים

en: Public Nodes
he: פריטי תוכן ציבוריים

en: Summary by Realm
he: סיכום לפי תחום

en: The following realms grant limited access to some specific nodes.
he: התחומים הבאים מאפשרים גישה מוגבלת לפריטי תוכן ספציפיים.

en: private nodes
he: פריטי תוכן פרטיים

en: Protected Nodes
he: פריטי תוכן מוגנים

en: Devel Node Access
he: גישה לפריטי תוכן Devel

en: Devel Node Access by User
he: גישה לפריטי תוכן Devel על ידי משתמש

en: explained
he: מוסבר

en: ok
he: בסדר

en: ignored
he: התעלם ממנו

en: empty
he: ריק

en: illegitimate
he: בלתי חוקי

en: Should NOT be in !na because of lower priority!
he: לא אמור להיות ב-!na בגלל priority! נמוכה יותר.

en: alien
he: זר

en: Should NOT be in !na because of unknown origin!
he: לא אמור להיות ב-!na בגלל מקור לא ידוע!

en: This entry grants access to this node to this user.
he: כניסה זו מאשרת גישה לפריט זה על ידי משתמש זה.

en: node_access entries for nodes shown on this page
he: הודעות node_access לפריטי תוכן מוצגות בדף זה

en: Access permissions by user
he: הרשאות גישה לפי משתמש

en: Various blocks, pages, and functions for developers.
he: בלוקים, דפים ופונקציות שונות למפתחים.

en: All types
he: כל סוג

en: Aggregator
he: צובר

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Attach to
he: צרף ל

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
he: כתובת ה-URL %url אינה חוקית. אנא הזן כתובת URL מלאה כגוןhttp://www.example.com/feed.xml.

en: Argument type
he: סוג משתנה

en: Context
he: הקשר

en: General form
he: טופס כללי

en: Attached files
he: קבצים מצורפים

en: A list of files attached to the node.
he: רשימה של קבצים מצורפים לnode.

en: Book navigation
he: ניווט בספר

en: Add comment
he: הוספת תגובה

en: !a comments per page
he: !a תגובות לעמוד

en: Pager
he: דפדוף

en: Identifier
he: מזהה

en: List of related terms
he: רשימה של מונחים קשורים

en: User profile
he: פרופיל משתמש

en: All the terms in a vocabulary.
he: כל המונחים במילון כלשהו.

en: Maximum depth
he: עומק מקסימלי

en: Taxonomy vocabulary
he: מילון טקסונומי

en: Add context
he: הוסף הקשר

en: Close Window
he: סגירת חלון

en: Close window
he: סגירת חלון

en: Remove this item
he: הסר פריט זה

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: 1 year | @count years
he[0]: שנה אחת
he[1]: @count שנים

en: 1 week | @count weeks
he[0]: שבוע אחד
he[1]: @count שבועות

en: 1 min | @count min
he[0]: דקה אחת
he[1]: @count דקות

en: 1 sec | @count sec
he[0]: שנייה אחת
he[1]: @count שניות

en: Panel settings
he: הגדרות פאנל

en: No title
he: ללא כותרת

en: Unknown context
he: הקשר לא ידוע

en: No context
he: אין הקשר

en: Columns
he: עמודות

en: Single column
he: טור יחיד

en: Left above
he: שמאל מעל

en: Left below
he: שמאל למטה

en: Module name
he: שם מודול

en: Enter the module name to export code to.
he: הזן את שם המודול שיש ליצא אליו קוד.

en: Local
he: מקומי

en: Panel
he: פאנל

en: Panel content
he: תוכן הפאנל

en: Page settings
he: הגדרות דף

en: Use pager
he: שימוש בדפדוף

en: Items to display
he: פריטים לתצוגה

en: Offset
he: היסט

en: More link
he: קישור להמשך

en: More link text
he: טקסט הקישור לעוד

en: Book parent
he: אב הספר

en: Top level book
he: ספר הרמה העליונה

en: contains
he: מכיל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Locked
he: נעול

en: Data
he: נתונים

en: Selection type
he: סוג בחירה

en: Check for updates
he: בדיקה לעדכונים

en: No update data available
he: אין נתוני עדכון זמינים

en: No name
he: ללא שם

en: Node count
he: ספירת פריטי תוכן (nodes)

en: Finish
he: סיום

en: Field settings
he: הגדרות שדה

en: Default order
he: סדר ברירת מחדל

en: Number of views
he: מספר הצפיות

en: Or
he: או

en: Underline
he: קו תחתון

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: About
he: אודות

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
he: אם כמות התיבות אינה מספיקה, לחץ כאן להוספת אפשרויות נוספות.

en: Update mode
he: תצורת העדכון

en: Link class
he: מחלקת הקישור

en: regex
he: ביטוי רגולרי (regex)

en: Column
he: עמודה

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: sort by @s
he: מיון לפי @s

en: and
he: וגם

en: After saving a new comment
he: אחרי שמירת תגובה חדשה

en: After deleting a comment
he: אחרי מחיקת תגובה

en: After deleting a term
he: אחרי מחיקת מונח

en: Popup
he: פופאפ

en: Auto-reply
he: מענה אוטומטי

en: Add @type
he: הוספת @type

en: Not promoted
he: לא מקודם

en: Untranslated
he: לא מתורגם

en: Parent comment
he: תגובת אב

en: The parent comment.
he: תגובת האב.

en: Author's website
he: אתר אינטרנט

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
he: הצג את עומק התגובה אם היא משורשרת.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
he: מיון לפי סדר השרשור. כך תשארנה התגובות הבנות יחד עם הוריהן.

en: Reply-to link
he: קישור מענה ל

en: Provide a simple link to reply to the comment.
he: ספק קישור פשוט לתשובה לתגובה.

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Link this field to its user or an author's homepage
he: קשר שדה זה למשתמש שלו או לדף הבית של המחבר

en: Newest first
he: חדש תחילה

en: field
he: שדה

en: nodes
he: פריטי תוכן (nodes)

en: Menu items
he: פריטי תפריט

en: Formatter
he: פורמט

en: clone
he: שכפול

en: Week @week
he: שבוע @week

en: Translate
he: תרגום

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
he: יבוא תרגום נכשל: הקובץ %filename לא קריא.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: במקום "msgstr" מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: במקום "msgid_plural" מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: שגיאת תחביר בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: במקום "msgid" מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: "msgstr[]" לא צפוי בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: "msgstr" לא צפוי בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: הקובץ מסתיים באופן לא צפוי בשורה %line.

en: Save translations
he: שמירת תרגום

en: Time ago
he: לפני כמה זמן

en: Create @name
he: יצירת @name

en: The taxonomy vocabulary ID
he: מזהה אוצר המילים של הטקסונומיה

en: Force single
he: אלץ בודד

en: Element
he: אלמנט

en: Effect
he: אפקט

en: Show @count value(s)
he: הצג @count ערכים

en: starting from @count
he: מתחיל מ-@count

en: Embed
he: הטמעה

en: Activities
he: פעילויות

en: The language the content is in.
he: שפת התוכן.

en: Original text
he: הטקסט המקורי

en: Patterns
he: דפוסים

en: Entity type
he: סוג ישות

en: vocabulary
he: מילון

en: User roles
he: תפקידי משתמש

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: User account
he: חשבון משתמש

en: More link path
he: נתיב הקישור להמשך

en: original
he: מקורי

en: Title only
he: כותרת בלבד

en: Not defined
he: לא הוגדר

en: Validator
he: מאמת

en: Debugging
he: איתור באגים

en: Inherit
he: תירש

en: Mime type
he: סוג Mime

en: Delete item
he: מחיקת פריט

en: 1 month | @count months
he[0]: חודש אחד
he[1]: @count חודשים

en: Parameter
he: פרמטר

en: Display format
he: סגנון תצוגה

en: Custom format
he: תבנית מותאמת

en: The date the node was last updated.
he: התאריך האחרון שהעמוד עודכן

en: Category ID
he: מזהה סיווג

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
he: %name: על הערך להיות לא ארוך יותר מ-%max תווים.

en: Drupal core
he: ליבת דרופל

en: Invalid display id @display
he: מזהה תצוגה לא חוקי @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
he: שגיאה: לא קיים מטפל עבור @table > @field!

en: Do not use a relationship
he: לא להשתמש ביחסים

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: export
he: ייצוא

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: The cache has been cleared.
he: המטמון נוקה.

en: Run cron
he: הרצת Cron

en: Run updates
he: הרצת עדכונים

en: Disabled these modules: !module-list.
he: בטל את הרכיבים האלו: !module-list.

en: of
he: של

en: translate
he: תרגום

en: Sharing
he: שיתוף

en: No link
he: אין קישור

en: outdated
he: לא מעודכן

en: <strong>@language_name</strong> (source)
he: <strong>@language_name</strong> (מקור)

en: add translation
he: הוספת תרגום

en: Translations of %title
he: תרגומים של %title

en: Is not one of
he: אינו אחד מ-

en: Meta tags
he: מטה-דאטה

en: Row
he: שורה

en: IP address
he: כתובת IP

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Variants
he: וריאנטים

en: Properties
he: מאפיינים

en: Filter list
he: סינון רשימה

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: created comment
he: תגובה נוצרה

en: updated comment
he: תגובה מעודכנת

en: deleted comment
he: תגובה נמחקה

en: Cron maintenance tasks are performed
he: משימות תחזוקה של Cron בוצעו

en: Bundle
he: חבילה

en: Decimal point
he: נקודה עשרונית

en: Permanent
he: קבוע

en: Temporary
he: זמני

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית

en: Book outline
he: מתאר הספר

en: Revision information
he: מידע על הגרסה

en: Pause
he: עצירה

en: interval
he: מרווח

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: Masquerade as !user
he: להתחפש כ !user

en: Masquerade
he: התחפשות

en: Switch back
he: להחליף בחזרה

en: Quick switches:
he: מעברים מהירים:

en: masquerade
he: תחפושת

en: Masquerade module allows administrators to masquerade as other users.
he: הרכיב Masquerade מאפשר למנהלי האתר להתחפש למשתמשים אחרים.

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
he: גישה תוענק למשתמשים בעלי מחרוזת ההרשאות המצויינת.

en: Send mail
he: משלוח דוא"ל

en: Comma
he: פסיק

en: Show All
he: הצגת הכל

en: Frontpage
he: דף הבית

en: External links
he: קישורים אל מחוץ לאתר

en: Comments are responses to node content.
he: הערות הן תגובות לתוכן העמוד

en: Users who have created accounts on your site.
he: משתמשים שיצרו חשבונות באתר שלך.

en: Is empty (NULL)
he: ריק (NULL)

en: not empty
he: לא ריק

en: Theming information
he: מידע ערכת נושא

en: MIME type
he: סוג MIME

en: Ends with
he: מסתיים ב

en: Undated
he: לא מתוארך

en: Masquerade as @testuser
he: התחזות ל @testuser

en: Upload date
he: תאריך העלאה

en: Do not cache
he: אל תשמור במטמון

en: Action to take if argument is not present
he: הפעולה שיש לבצע במידה והארגומנט לא נמצא

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
he: אם ערך זה יתקבל בארגומנט, הארגומנט לא ילקח בחשבון: למשל "כל הערכים"

en: Wildcard title
he: כותרת תו כללי

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
he: הכותרת שיש להשתמש בה לתו כללי במקומות אחרים.

en: <Basic validation>
he: <אימות בסיסי>

en: Action to take if argument does not validate
he: פעולה לביצוע אם הארגומנט לא תקין

en: Link this field to its user
he: קשר שדה זה למשתמש שלו

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
he: דרוס את הערך לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: Text to display for anonymous users
he: טקסט לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: Profile fields
he: שדות פרופיל

en: Use default RSS settings
he: השתמש בהגדרות ברירת המחדל עבור RSS

en: Title plus teaser
he: כותרת בתוספת טיזר

en: Front page feed
he: הזנה לדף הפתיחה

en: Primary
he: ראשי

en: Tab weight
he: משקל הלשונית

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Add !name
he: הוסף !name

en: No role
he: אין תפקיד

en: View link
he: קישור להיבט

en: The size of the file.
he: גודל הקובץ.

en: The MIME type of the file.
he: סוג הMIME של הקובץ

en: Link this field
he: קשר את השדה הזה

en: Menu link ID
he: מזהה (ID) קישור התפריט

en: Menu links
he: קישורי תפריט

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: Generating Content
he: ייצור תוכן

en: Finished @num_nids nodes created successfully.
he: סיים @num_nids פריטי תוכן נוצרו בהצלחה.

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: The theme registry is being rebuilt on every request. Remember to <a href="!url">turn off</a> this feature on production websites.
he: ה-theme registry נבנה מחדש בעקבות כל בקשה. זכור <a href="!url">לכבות</a> תכונה זו באתרים בסביבת ייצור.

en: API Site
he: אתר API

en: The base URL for your developer documentation links. You might change this if you run <a href="!url">api.module</a> locally.
he: כתובת ה-URL הבסיסית לקישורים לתיעוד הפיתוח. ניתן לשנות אותו אם תריץ את <a href="!url">api.module</a> באופן מקומי.

en: Krumo display
he: תצוגת Krumo

en: Rebuild the theme registry on every page load
he: בנה את ה-theme registry בכל טעינת דף

en: While creating new templates and theme_ overrides the theme registry needs to be rebuilt.
he: בעת יצירת תבניות ועיצובים חדשים יש לבנות מחדש את ה-registry.

en: Reinstall
he: התקן מחדש

en: Saved new value for %name.
he: השם החדש ל-%name נשמר.

en: Display of !type !obj
he: תצוגת !type !obj

en: {empty}
he: {ריק}

en: The file could not be written.
he: לא ניתן לכתוב את הקובץ.

en: 1 character | @count characters
he[0]: תו אחד
he[1]: @count תווים

en: Clear the CSS cache and all database cache tables which store page, node, theme and variable caches.
he: נקה את מטמון ה-CSS ואת כל טבלאות המטמון במסד הנתונים המאחסנות מטמוני דפים, פריטי תוכן, עיצובים ומשתנים.

en: Function reference
he: הפניה לפונקציה

en: View a list of currently defined user functions with documentation links.
he: צפה ברשימה הנוכחית של פונקציות המוגדרות על ידי המשתמשים עם קישורי תיעוד.

en: Run hook_uninstall() and then hook_install() for a given module.
he: הרצת hook_uninstall() ואז hook_install() עבור מודול נתון.

en: Rebuild menus
he: בנה תפריטים מחדש

en: Rebuild menu based on hook_menu() and revert any custom changes. All menu items return to their default settings.
he: בנה את התפריט מחדש בהתבסס עלhook_menu() ובטל את כל ההתאמות האישיות. כל פריטי התפריט יחזרו להגדרותיהם המקוריות.

en: Edit and delete site variables.
he: ערוך ומחוק משתני אתר.

en: View your server's PHP configuration
he: צפה בתצורת ה-PHP של השרת שלך

en: Execute PHP Code
he: הרצת קוד PHP

en: Execute some PHP code
he: בצע קוד PHP

en: View a list of available theme functions across the whole site.
he: צפה ברשימת כל תכונות העיצוב הזמינות לרוחב כל האתר.

en: View the active form/render elements for this site.
he: צפה בטופס הפעיל/עבד רכיבים עבור אתר זה.

en: List the contents of $_SESSION.
he: הצג את תכולת $_SESSION.

en: Devel settings
he: הגדרות Devel

en: Delete all users (except user id 1) before generating new users.
he: מחק את כל המשתמשים (למעט משתמש עם מזהה 1) לפני יצירת משתמשים חדשים.

en: How old should user accounts be?
he: מה הגיל הנדרש לחשבונות משתמש?

en: User ages will be distributed randomly from the current time, back to the selected time.
he: גילאי המשתמשים יפוזרו באופן אקראי מהזמן הנוכחי אחורה עד לזמן הבחור.

en: How far back in time should the nodes be dated?
he: כמה זמן אחורנית יש לתארך פריטי תוכן.

en: Node creation dates will be distributed randomly from the current time, back to the selected time.
he: תאריכי יצירת פריטי התוכן יפוזרו באופן אקראי החל מהזמן הנוכחי, אחורה עד לזמן הבחור.

en: Requires path.module
he: מצריך נתיב.מודול

en: Add an url alias for each node.
he: הוסף כינוי כתובת URL לכל פריט תוכן.

en: Does not grant any access, but could block lower priority grants; not in !na.
he: לא מעניק גישה, אבל עלול לחסום הענקות הרשאות בעלות עדיפות נמוכה יותר; לא ב-!na.

en: Should be in !na but isn't!
he: אמור להיות ב-!na אבל לא נמצא!

en: Node_access summary
he: סיכום Node_access

en: Devel node access
he: גישה לפריטי תוכן Devel

en: Devel generate
he: ייצור Devel

en: Link this field to its node
he: קשר שדה זה לפריט התוכן שלו

en: Node title mismatch. Please check your selection.
he: אי התאמה בכותרות פריטי תוכן. בדוק את בחירתך.

en: Found no valid post with that title: %title
he: לא נמצא פרסום חוקי עם הכותרת: %title

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Filter the view to the currently logged in user.
he: סנן את ההיבט למשתמש המחובר כרגע.

en: No strings found to translate.
he: לא נמצאו מחרוזות לתרגום.

en: Page Text
he: טקסט הדף

en: Translation to %language
he: תרגום ל-%language

en: Translate Text
he: תרגם טקסט

en: Save translation
he: שמירת תרגום

en: Enable sharing translations with server
he: הפעל אפשרות שיתוף תרגומים עם השרת

en: Address of localization server to use
he: כתובת שרת הלוקליזציה שיש להשתמש בו

en: The given server could not handle the v2.0 remote submission API.
he: השרת הנתון לא יכול לטפל בגרסת API v2.0 של שליחה מרוחקת.

en: Invalid localization server address specified. Make sure you specified the right server address.
he: כתובת שרת לוקליזיה לא חוקית. ודא כי רשמת את הכתובת הנכונה.

en: Localization client
he: לקוח לוקליזציה

en: Your Localization Server API key
he: מפתח הAPI שלך בשרת התרגומים

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
he: זהו מפתח ייחודי המאפשר לך לשלוח תרגומים לשרת המרוחק. לקבלת מפתח API משלך עבור ל-!server-link.

en: Save string
he: שמירת מחרוזת

en: Translate strings
he: תרגום מחרוזות

en: Provides on-page localization
he: מספק לןקליזציה על הדף

en: An HTTP error @status occured.
he: ארעה שגיאת HTTP @status.

en: Localization
he: לוקליזציה

en: Edit string
he: עריכת מחרוזת

en: locale
he: מיקום

en: Cache once for everything (global)
he: שמור במטמון פעם אחת עבור הכל (כללי)

en: Per page
he: לדף

en: Per role
he: לתפקיד

en: Per role per page
he: לתפקיד לדף

en: Per user
he: למשתמש

en: Per user per page
he: לכל משתמש לכל דף

en: Has Avatar
he: יש avatar

en: Capitalize first letter
he: הפוך אות ראשונה לרישית

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Custom text
he: טקסט מותאם אישית

en: Sum
he: סְכוּם

en: sorted by
he: מיון לפי

en: Date year range
he: טווח השנים של התאריך

en: Format: @date
he: תבנית: @date

en: date ical
he: תאריך ical

en: The dates are invalid.
he: התאריכים אינם חוקיים.

en: Repeats
he: חזרות

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
he: !repeats_every_interval ב-!date_order  !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
he: !repeats_every_interval בכל !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
he: !repeats_every_interval ב-!month_days  של !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
he: !repeats_every_interval ב-!month_names

en: !repeats_every_interval !count times
he: !repeats_every_interval !count פעמים

en: !repeats_every_interval until !until_date
he: !repeats_every_interval עד !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
he: !repeats_every_interval למעט !except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
he: !repeats_every_interval כאשר השבוע מתחיל ביום !day_of_week

en: Secondary
he: משני

en: No fields available.
he: אין שדות זמינים.

en: viewed comment
he: תגובה נצפתה

en: After saving new content
he: אחרי שמירת תוכן חדש

en: After updating existing content
he: אחרי עדכון תוכן קיים

en: saved content
he: תוכן נשמר

en: After deleting content
he: לאחר ביטול תוכן

en: Block a user
he: חסום משתמש

en: Execute arbitrary PHP script
he: הפעל קובץ script PHP כלשהו

en: PHP script
he: קובץ script PHP

en: Modify user roles
he: שנה תפקידי משתמש

en: Add roles
he: הוסף תפקידים

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
he: בחרו תפקיד אחד או יותר שברצונכם לשייך למשתמשים שנבחרו.

en: Remove roles
he: הסר תפקידים

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
he: בחר תפקיד אחד או יותר להסרה מהמשתמשים הבחורים.

en: You have not chosen any role to add or remove. Please select something to do.
he: לא בחרת תפקיד להוספה או הסרה.

en: Display operations as
he: הצג פעולות כגון

en: Dropdown selectbox with Submit button
he: תיבת בחירה נפתחת עם לחצן שלח

en: Each action as a separate button
he: כל פעולה כלחצן נפרד

en: Skip confirmation step
he: דלג על שלב האישור

en: Display processing result
he: הצג את תוצאת העיבוד

en: Selected operations
he: פעולות בחורות

en: Bulk operations
he: פעולות גורפות

en: - Choose an operation -
he: - בחירת פעולה -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
he: לא נבחרה פעולה. יש לבחור פעולה לביצוע.

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @arguments
he: ארעה שגיאה בעת עיבוד @operation עם ארגומנטים: @arguments

en: views bulk operations
he: פעולות צובר להיבטים

en: actions permissions
he: הרשאות פעולות

en: Actions permissions
he: הרשאות פעולות

en: Integrates actions with the permission system.
he: משלב פעולות עם מערכת ההרשאות.

en: Views Bulk Operations
he: פעולות צובר על היבטים

en: No alias
he: לא הוגדר מיקום חילופי

en: Source language
he: שפת מקור

en: Numeric
he: מספרי

en: Custom URL
he: כתובת URL מותאמת אישית

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)

en: Date field(s)
he: שדות תאריך

en: You must select at least one date field for this filter.
he: יש לבחור לפחות שדה תאריך אחד עבור מסנןזה.

en: Missing date fields!
he: שדות תאריך חסרים!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
he: (@field) <strong>חשוף</strong> @widget @format

en: Add comment link
he: הוספת קישור לתגובה

en: Translation updates
he: עדכוני תרגום

en: Justify
he: יישור לשני הצדדים

en: Broken handler @table.@field
he: מטפל שבור @table.@field

en: Skipping broken view @view
he: מדלג על ההיבט השבור @view

en: Ajax callback for view loading.
he: התקשרות חזרה של AJAX לטעינת היבט.

en: Changes cannot be made to a locked view.
he: לא ניתן לעשות שינויים להיבט נעול.

en: Create customized lists and queries from your database.
he: יצירת רשימות מותאמות אישית ושאילתות ממסד הנתונים.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
he: ממשק ניהול להיבטים. ללא מודול זה לא ניתן ליצור או לערוך היבטים.

en: Broken/missing handler
he: נקודת אחיזה שבורה/חסרה

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
he: המטפל לפריט זה שבור או חסר ולא ניתן להשתמש בו. אם המטפל סופק על ידי מודול ואז הוא הושבת, יתכן והפעלה מחדש של המודול תשחזר את המטפל. במידה ולא, מומלץ למחוק פריט זה.

en: Current date
he: תאריך נוכחי

en: Current node's creation time
he: זמן היצירה של פריט התוכן הנוכחי

en: Current node's update time
he: זמן העדכון של פריט התוכן הנוכחי

en: Do not display items with no value in summary
he: אל תציג פריטים שאין להם ערך בסיכום

en: Invalid input
he: קלט לא חוקי

en: Fail basic validation if any argument is given
he: הכשל באימות בסיסי אם מסופק ארגומנט כלשהו

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
he: על ידי בחירת שדה זה תוכל לוודא כי היבטים עם יותר ארגומנטים מהנחוץ יכשלו באימות.

en: Glossary mode
he: מצב מילון מונחים

en: Character limit
he: מגבלת תווים

en: No transform
he: אין המרה

en: Upper case
he: אותיות רישיות

en: Lower case
he: אותיות קטנות

en: Capitalize each word
he: הפוך אות לרישית בתחילת כל מילה

en: Case in path
he: פניה בנתיב

en: Transform spaces to dashes in URL
he: המר רווחים למקפים בכתובת URL

en: Exclude from display
he: אל תכלול בתצוגה

en: Rewrite the output of this field
he: כתוב מחדש את הפלט של שדה זה

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
he: הטקסט לתצוגה עבור שדה זה. ניתן לכלול HTML. ניתן להכניס נתונים מהיבט זה לפי "תבניות ההחלפה" שלהלן.

en: Output this field as a link
he: יצא שדה זה כקישור

en: Link path
he: נתיב הקישור

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
he: נתיב דרופל או ה-URL המוחלט לקישור זה. ניתן להכניס נתונים מהיבט זה לפי "דפוסי ההחלפה" שלהלן.

en: Prefix text
he: טקסט קידומת

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
he: טקסט לתצוגה לפני הקישור. ניתן לכלול גם HTML.

en: Suffix text
he: טקסט סיומת

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
he: טקסט לתצוגה אחרי הקישור. ניתן לכלול גם HTML.

en: Trim this field to a maximum length
he: קצר שדה זה לאורך המירבי

en: Trim only on a word boundary
he: קצר רק בגבולות מילה

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
he: אם סומן, שדה זה יקוצר רק בגבולות מילה. דבר זה מבטיח עמידה במספר המרבי של תווים מותרים. אם אין גבולות מילים, השדה עלול להיות מקוצר למצב ריק.

en: Add an ellipsis
he: הוסף שלוש נקודות

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
he: אם נבחר, יתווסף "..." לשדה שקוצר.

en: Strip HTML tags
he: הסר תגיות HTML

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
he: אם נבחר, כל תגיות ה-HTML תוסרנה.

en: Field can contain HTML
he: שדה יכול להכיל HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
he: אם נבחר, מתקן ה-HTML יורץ על מנת לוודא שהתגיות נסגרו כהלכה לאחר הקיצור.

en: File size display
he: תצוגת גודל קובץ

en: Formatted (in KB or MB)
he: מאותחל (ב-KB או MB)

en: Raw bytes
he: בתים גולמיים

en: If checked, true will be displayed as false.
he: אם סומן, אמת יוצג כשקר.

en: Time ago (with "ago" appended)
he: לפני זמן (עם הקידומת "לפני" )

en: Time span (with "ago/hence" appended)
he: טווח זמן (עם הסיומת "לפני/מעתה")

en: Round
he: עגל

en: If checked, the number will be rounded.
he: אם נבחר, המספר יעוגל.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
he: ציין כמה ספרות אחרי הנקודה להדפיס.

en: What single character to use as a decimal point.
he: התו שיש להשתמש בו כנקודה עשרונית.

en: What single character to use as the thousands separator.
he: תו יחיד שיש להשתמש בו כמפריד אלפים.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
he: טקסט אותו יש לשים לפני המספר, כגון סמל מטבע.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
he: הטקסט שיש לשים אחרי המספר, כגון סימון סוג מטבע.

en: Simple separator
he: מפריד פשוט

en: Display as link
he: להציג כקישור

en: Operator identifier
he: מזהה אופרטור

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
he: זה יופיע בכתובת ה-URL לאחר ה-? כדי לזהות את האופרטור הזה.

en: Filter identifier
he: מזהה מסנן

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
he: יופיע בכתובת ה-URL לאחר ה-? כדי לזהות את המסנן הזה. לא יכול להיות ריק.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
he: אם המסנן חשוף, יש צורך במזהה.

en: This identifier is not allowed.
he: מזהה זה אסור.

en: - Any -
he: - הכל -

en: exposed
he: חשוף

en: Value type
he: סוג ערך

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
he: תאריך בתבנית מכונה כלשהי עם עדיפות לתבנית CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
he: תבנית תאריך לא חוקית.

en: Limit list to selected items
he: הגבל רשימה לפריטים הבחורים

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
he: אם נבחר, הפריטים היחידים שיוצגו למשתמש הם אלו שנבחרו כאן.

en: not in
he: לא נמצא ב-

en: Is all of
he: הינו כל

en: Is none of
he: איננו אף אחד מ-

en: not
he: איננו

en: Is between
he: הוא בין

en: between
he: בין

en: Is not between
he: איננו בין

en: not between
he: לא בין

en: Min
he: מינימלי

en: And max
he: ומירבי

en: And
he: וגם

en: Contains any word
he: מכיל כל מילה

en: has word
he: יש מילה

en: Contains all words
he: מכיל את כל המילים

en: has all
he: יש את כל

en: begins
he: מתחיל

en: ends
he: מסתיים

en: desc
he: יורד

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
he: הגרעיניות הינה היחידה הקטנה ביותר לשימוש כאשר בודקים האם שני תאריכים הינם זהים: לדוגמה, אם הגרעיניות היא 'שנה' אז כל התאריכים בשנת 1999 יחשבו כאילו הם זהים.

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
he: אם <a href="@modules">תאפשר את מודול העזרה המתקדמת</a>, ההיבטים יספקו עזרה נוספת וטובה יותר. <a href="@hide">הסתר הודעה זו.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
he: אם תתקין את מודול העזרה המתקדמת מ- !href, ההיבטים יספקו עזרה נוספת וטובה יותר. <a href="@hide">הסתר הודעה זו.</a>

en: Broken
he: שבור

en: Displays
he: תצוגות

en: These queries were run during view rendering:
he: שאילתות אלה הורצו בזמן עיבוד ההיבט.

en: This display has no path.
he: לתצוגה זו אין נתיב.

en: Query build time
he: זמן בניית שאילתה

en: Query execute time
he: זמן ריצת שאילתה

en: View render time
he: צפה בזמן העיבוד

en: No query was run
he: לא הורצה שאילתה

en: Unable to preview due to validation errors.
he: לא ניתן לצפות בתצוגה מוקדמת עקב שגיאות אימות.

en: View name
he: שם ההיבט

en: View description
he: תיאור ההיבט

en: View tag
he: תגית ההיבט

en: The view has been deleted.
he: ההיבט נמחק.

en: There is no lock on view %view to break.
he: אין נעילה לשבירה על היבט %view.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לשבור את הנעילה על ההיבט %name?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
he: שבירת הנעילה תגרום לכך ששינויים שלא נשמרו על ידי !user יאבדו!

en: Break lock
he: שבור נעילה

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
he: הנעילה נשברה וכעת אתה יכול לערוך את ההיבט.

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
he: הזן את שם ההיבט אם הוא שונה משם היבט המקור. השאר ריק על מנת להשתמש בשם ההיבט.

en: Paste view code here
he: הדבק את קוד ההיבט כאן

en: Unable to interpret view code.
he: לא ניתן לפענח את קוד ההיבט.

en: A view by that name already exists; please choose a different name
he: כבר קיים היבט עם שם זה, בחר שם אחר.

en: Display plugin @plugin is not available.
he: Plugin התצוגה @plugin אינו זמין.

en: Style plugin @plugin is not available.
he: Plugin הסגנון @plugin אינו זמין.

en: Row plugin @plugin is not available.
he: Plugin לשורה @plugin לא זמין.

en: @type handler @table.@field is not available.
he: מטפל @table.@field מסוג @type לא זמין.

en: Unable to import view.
he: ייבוא ההיבט נכשל.

en: Click on an item to edit that item's details.
he: לחץ על פריט לעריכת פרטי הפריט.

en: Go to the real page for this display
he: עבור לדף האמיתי לתצוגה זו

en: Invalid
he: לא חוקי

en: Missing style plugin
he: חסר plugin סגנון

en: Change settings for this style
he: שנה הגדרות לסגנון זה

en: View analysis
he: ניתוח היבט

en: Configure @type
he: קבע תצורת @type

en: Rearrange @type
he: סידור מחדש ל@type

en: Broken field @id
he: שדה שבור @id

en: There are no @types available to add.
he: אין @types זמינים להוספה.

en: Configure extra settings for @type %item
he: קבע הגדרות נוספות עבור @type %item

en: Configure summary style for @type %item
he: הגדר סגנון סיכום עבור @type %item

en: Clear Views' cache
he: ניקוי מטמון ה Views

en: Add Views signature to all SQL queries
he: הוספת חותמת היבטים לכל שאילתות ה-SQL

en: Disable views data caching
he: השבת את הפעלת מטמון הנתונים של ההיבטים

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
he: היבטים מאחסנים במטמון מידע אודות טבלאות, מודולים והיבטים זמינים לצורך שיפור ביצועים. על-ידי סימון תיבת סימון זו, היבטים ידלגו על המטמון ותמיד יבנו מחדש את הנתונים להם הם זקוקים. יתכן ודבר זה ישפיע משמעותית על ביצועי האתר שלך.

en: Show other queries run during render during live preview
he: הצגת שאילתות אחרות שרצות בעת העיבוד בזמן התצוגה מקדימה

en: Error: missing @component
he: שגיאה: @component חסרה

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
he: להיבט זה יש רק תצוגת ברירת מחדל ולכן הוא לא יוצג בשום מקום באתר שלך; יתכן ותרצה להוסיף דף או תצוגת בלוק.

en: Reduce duplicates
he: צמצום כפילויות

en: Default settings for this view.
he: הגדרות ברירת מחדל להיבט זה.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
he: הצגת ההיבט כעמוד עם כתובת URL וקישורי תפריט.

en: Display the view as a block.
he: הצגת ההיבט כבלוק

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
he: נוספו קבצים מצורפים לתצוגות אחרות כדי לקבבל ריבוי היבטים בתוך אותו היבט.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
he: הצגת ההיבט כפיד, למשל פיד RSS.

en: Displays rows one after another.
he: מציג שורות אחת אחרי השניה.

en: Displays rows as an HTML list.
he: הצג שורות כרשימת HTML.

en: Displays rows in a grid.
he: הצגת התוצאות בגריד.

en: Displays rows in a table.
he: הצגת התוצאות בטבלה.

en: Displays the default summary as a list.
he: מציג את סיכום ברירת המחדל כרשימה.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
he: מציג את הסיכום בצורה לא מעוצבת, עם בחירה בין אחד מעל השני או באחד אחרי השני בשורה (inline).

en: Generates an RSS feed from a view.
he: מייצר הזנת RSS מהיבט.

en: Displays the fields with an optional template.
he: מציג את השדות עם תבנית אופציונלית

en: Will be available to all users.
he: יהיה זמין לכל המשתמשים.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
he: גישה תוענק למשתמשים עם אחד או יותר מהתפקידים המצויינים.

en: No caching of Views data.
he: אין מטמון לנתוני היבטים.

en: Time-based
he: מבוסס זמן

en: sort criteria
he: קריטריונים לסידור

en: Sort criterion
he: קריטריון למיון

en: sort criterion
he: קריטריון לסידור

en: The title of the aggregator item.
he: כותרת פריט הצובר.

en: The link to the original source URL of the item.
he: הקישור לכתובת ה-URL המקורית של הפריט.

en: The author of the original imported item.
he: מחבר/ת הפריט המיובא המקורי.

en: The actual content of the imported item.
he: תוכן הפריט המיובא.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
he: התאריך בו פורסם פריט ההזנה המקורי. (בחלק מההזנות, יהיה זה התאריך בו הוא יובא.)

en: Feed ID
he: מזהה הזנה

en: The unique ID of the aggregator feed.
he: המזהה הייחודי של הזנת הצובר.

en: The title of the aggregator feed.
he: כותרת הזנת הצובר.

en: The link to the source URL of the feed.
he: הקישור לכתובת ה-URL של מקור ההזנה.

en: The date the feed was last checked for new content.
he: התאריך האחרון בו ההזנה נבדקה עבור תוכן חדש.

en: The description of the aggregator feed.
he: תאור הזנת הצובר.

en: The unique ID of the aggregator category.
he: המזהה הייחודי של סיווג הצובר.

en: The title of the aggregator category.
he: כותרת סיווג הצובר.

en: The book the node is in.
he: הספר בו נמצא פריט התוכן.

en: The weight of the book page.
he: משקל דף הספר.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
he: עומק דף הספר בהיררכייה; לספרי הרמה העליונה יש עומק של 1.

en: The parent book node.
he: פריט התוכן של ספר האב.

en: The title of the comment.
he: כותרת ההערה

en: The comment ID of the field
he: מזהה התגובה של השדה

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
he: שם מחבר התגובה. ניתן לעבדו לקשר לדף הבית של המשתמש.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
he: כתובת אתר אינטרנט של המגיב/ה. אפשרי שתוצג כקישור. הכתובת תהיה ריקה עבור מגיבים שהם משתמשים רשומים.

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Provide a simple link to view the comment.
he: ספק קישור פשוט לצפייה בתגובה.

en: Provide a simple link to edit the comment.
he: ספק קישור פשוט לעריכת התגובה.

en: Provide a simple link to delete the comment.
he: ספק קישור פשוט למחיקת התגובה.

en: The User ID of the comment's author.
he: מזהה המשתמש של כותב/ת התגובה.

en: Parent CID
he: CID אב

en: The Comment ID of the parent comment.
he: מזהה התגובה של תגובת האב.

en: Last comment time
he: זמן התגובה האחרונה

en: Date and time of when the last comment was posted.
he: התאריך והשעה בהן התגובה האחרונה פורסמה.

en: Last comment author
he: כותב/ת התגובה האחרונה

en: The name of the author of the last posted comment.
he: שם מחבר/ת התגובה האחרונה שפורסמה.

en: Comment count
he: מספר התגובות

en: The number of comments a node has.
he: מספר התגובות של פריט תוכן.

en: Updated/commented date
he: תאריך מעודכן או תאריך התגובה

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
he: האחרון מבין תגובה אחרונה שפורסמה או זמן עדכון פריט תוכן.

en: The number of new comments on the node.
he: מס' הערות חדשות בדף.

en: Comment status
he: מצב הערה

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
he: האם ניתן לרשום תגובות לפריט התוכן או לא.

en: User posted or commented
he: המשתמש פרסם או הגיב

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
he: הצג פריטי תוכן רק אם המשתמש פרסום אותם או הגיב עליהם.

en: Display the comment with standard comment view.
he: הצג את התגובה בהיבט תגובה רגיל.

en: Display the comment as RSS.
he: הצגת התגובה כ-RSS

en: Link to contact page
he: קישור לדף יצירת קשר

en: Provide a simple link to the user contact page.
he: ספק קישור פשוט לדף יצירת הקשר עם המשתמש.

en: Locale source
he: מקור האזור

en: A source string for translation, in English or the default site language.
he: מחרוזת מקור לתרגום, באנגלית או בשפת ברירת המחדל של האתר.

en: The ID of the source string.
he: מזהה מחרוזת המקור.

en: A description of the location or context of the string.
he: תאור המיקום או הקשר המחרוזת.

en: The group the translation is in.
he: הקבוצה בה נמצא התרגום.

en: The full original string.
he: המחרוזת המקורית המלאה.

en: The version of Drupal core that this string is for.
he: גירסת ליבת דרופל שעבורה מחרוזת זו.

en: Provide a simple link to edit the translations.
he: ספק קישור פשוט לעריכת התרגומים.

en: Locale target
he: יעד האזור

en: The full translation string.
he: מחרוזת התרגום המלאה.

en: The language this translation is in.
he: שפת תרגום זה.

en: The ID of the parent translation.
he: מזהה תרגום האב.

en: Whether or not the translation is plural.
he: האם התרגום הוא ברבים או לא.

en: The title of the node.
he: כותרת העמוד

en: The date the node was posted.
he: התאריך בו פורסם פריט התוכן.

en: Published or admin
he: מפורסם או מנהל

en: Created year + month
he: חודש + שנת יצירה

en: Created year
he: שנת יצירה

en: Created month
he: חודש יצירה

en: Created day
he: יום יצירה

en: Created week
he: שבוע יצירה

en: Updated year + month
he: חודש + שנת עידכון

en: Updated year
he: שנת עידכון

en: Updated month
he: חודש עידכון

en: Updated day
he: יום עידכון

en: Updated week
he: שבוע  עידכון

en: The log message entered when the revision was created.
he: הודעת היומן שהוזנה כאשר המהדורה נוצרה.

en: Revert link
he: שחזר קישור

en: Provide a simple link to revert to the revision.
he: ספק קישור פשוט לחזרה למהדורה.

en: Filter by access.
he: סינון לפי הרשאות גישה.

en: Has new content
he: יש תוכן חדש

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
he: לתצוגה %display אין בקרת גישה אך גם אינה מכילה מסנן לפריטי תוכן מפורסמים.

en: Poll
he: סקר

en: Whether the poll is open for voting.
he: האם הסקר פתוח להצבעה.

en: Profile textfield
he: שדה טקסט לפרופיל

en: Profile textarea
he: איזור הטקסט של הפרופיל

en: Profile checkbox
he: תיבת סימון של הפרופיל

en: Profile URL
he: כתובת URL של הפרופיל

en: Profile selection
he: בחירת פרופיל

en: Profile date %field-name.
he: תאריך פרופיל %field-name.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
he: הציון של פריט החיפוש. לא ילקח בחשבון אם לא נוכח גם מסנן חיפוש.

en: Links from
he: קישורים מ

en: Other nodes that are linked from the node.
he: פריטי תוכן אחקים המקושרים לפריט התוכן.

en: Links to
he: קישורים ל

en: Other nodes that link to the node.
he: דפים אחרים המקושרים לדף

en: Search Terms
he: מונחים לחיפוש

en: The terms to search for.
he: המונחים לחיפוש בשבילם.

en: Total views
he: סך ההיבטים

en: The total number of times the node has been viewed.
he: סך כל מספר הפעמים שפריט התוכן נצפה.

en: Views today
he: צפיות היום

en: The total number of times the node has been viewed today.
he: סך כל הפעמים שפריט התוכן נצפה היום.

en: Most recent view
he: ההיבט החדש ביותר

en: The most recent time the node has been viewed.
he: הפעם האחרונה שפריט התוכן נצפה.

en: Stores site access information.
he: מאחסן מידע גישה לאתר.

en: Browser session ID of user that visited page.
he: מזהה ההפעלה של הדפדפן של המשתמש שביקר באתר.

en: Title of page visited.
he: כותרת הדף שביקרו בו.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
he: נתיב פנימי לדף שביקרו בו (יחסית לבסיס של גרופל).

en: Referrer URI.
he: כתובת ה-URL של המפנה.

en: Hostname of user that visited the page.
he: שם מחשב מארח של המשתמש שביקר בדף.

en: The user who visited the site.
he: המשתמש שביקר באתר זה

en: Time in milliseconds that the page took to load.
he: זמן טעינת דף במילישניות.

en: Timestamp of when the page was visited.
he: חותמת הזמן של מועד הביקור בדף.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
he: קבצים מנוהלים ע"י דרופל ומודולים שונים

en: The ID of the file.
he: מזהה הקובץ.

en: The name of the file.
he: שם הקובץ.

en: The path of the file.
he: נתיב הקובץ.

en: The mime type of the file.
he: סוג mime של הקובץ.

en: The status of the file.
he: סטטוס הקובץ.

en: The date the file was uploaded.
he: התאריך בו הועלה הקובץ.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
he: מושגי טקסונומיה מקושרים לפריטי מידע.

en: Taxonomy term name.
he: שם מושג הטקסונומיה.

en: The term weight field
he: שדה המשקל של המושג

en: The description associated with a taxonomy term.
he: התאור המשוייך למושג טקסונומיה.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
he: סנן את תוצאות "טקסונומיה: מושג" לאוצר מילים ספציפי.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
he: הצגת כל מושגי הטקסונומיה הקשורים לפריט תוכן, מתוך המילונים שצויינו.

en: The parent term of the term.
he: מושג האב של המושג.

en: Node translation
he: תרגום פריט תוכן

en: Translation set node ID
he: מזהה פריט התוכן של מערכת התרגום

en: The ID of the translation set the content belongs to.
he: מזהה מערכת התרגום אליה שייך התוכן.

en: Source translation
he: מקור לתירגום

en: The source that this content was translated from.
he: המקור שתוכן זה תורגם ממנו.

en: Versions of content in different languages.
he: התוכן בשפות שונות.

en: Child translation
he: תרגום בן

en: Outdated
he: מיושן

en: The user ID
he: מזהה המשתמש

en: The user or author name.
he: שם משתמש או שם המחבר/ת

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
he: כתובות דוא"ל של משתמש נתון. שדה זה בדרך כלל לא מוצג למשתמשים, לכן יש להזהר בשימוש בו.

en: Language of the user
he: שפת המשתמש

en: The user's picture, if allowed.
he: תמונת המשתמש, אם מותר.

en: The date the user was created.
he: תאריך יצירת המשתמש.

en: The user's last access date.
he: תאריך הגישה האחרון של המשתמש.

en: The user's last login date.
he: תאריך הכניסה האחרונה של המשתמש.

en: Whether a user is active or blocked.
he: האם משתשמש פעיל או חסום.

en: The user's signature.
he: חתימת המשץמש.

en: Provide a simple link to edit the user.
he: ספק קישור פשוט לעריכת המשתמש.

en: Roles that a user belongs to.
he: תפקידים אליהם שייך מתמש.

en: User ID from URL
he: מזהה משתמש מכתובת URL

en: User ID from logged in user
he: מזהה משתמש מהמשתמש המחובר

en: Randomize the display order.
he: להפוך את סדר התצוגה לאקראי.

en: Provide custom text or link.
he: ספק טקסט או קישור מותאמים אישית.

en: View result counter
he: מונה תוצאות

en: Displays the actual position of the view result
he: מציג את המיקום האמיתי של תוצאת ההיבט

en: Link this field to its aggregator category page
he: קשר שדה זה לדף סיווג הצובר שלו

en: No user
he: אין משתמש

en: Link this field to its comment
he: קשר שדה זה לתגובה שלו

en: Show teaser-style link
he: הצג קישור בסגנון טיזר

en: Link this field to new comments
he: קשר שדה זה לתגובות חדשות

en: contact
he: יצירת קשר

en: Contact %user
he: צרו קשר עם %user

en: Unknown group
he: קבוצה בלתי ידועה

en: Unknown language
he: שפה לא מוכרת

en: Current user's language
he: שפת המשתמש הנוכחי

en: Default site language
he: שפת ברירת המחדל של האתר

en: No language
he: ללא שפה

en: Current installed version
he: גירסה נוכחית מותקנת

en: Check for new comments as well
he: בדיקה האם יש גם תגובות חדשות

en: Node IDs separated by , or +
he: מזהים של פריטי תוכן מופרדים על-ידי , או +

en: Build mode
he: מצב בנייה

en: No alternate
he: אין חלופה

en: Alternative sort
he: מיון חלופי

en: Alternate sort order
he: סדר מיון חלופי

en: On empty input
he: בקלט ריק

en: Show None
he: לא להציג דבר

en: Display score
he: הצגת ציון

en: Link this field to download the file
he: קשר שדה זה כדי להוריד את הקובץ

en: Set the breadcrumb for the term parents
he: הגדר את שביל הניווט להורי המושג

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
he: אם נבחר, שביל הניווט יכלול את כל מושגי האבות כאשר כל אחד מהם יקושר להיבט זה. שים לב כי דבר זה יעבוד רק אם התקבל מושג אחד.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
he: העומק יתאים פריטי תוכן המתוייגים עם מושגים בהיררכייה. לדוגמה, אם יש לך את המושג "פירות" ומושג ילד "תפוח" בעל עומק 1 ומעלה, אז סינון עבור המושג "פירות" ישאיר פריטי תוכן המתוייגים כ-"תפוח" בנוסף ל-"פירות". אם שלילי, אז ההיפך הוא נכון; חיפוש "תפוח" יחזיר גם פריטי תוכן המתוייגים כ-"פירות" אם העומק הוא 1- או פחות.

en: No vocabulary
he: אין אוצר מילים

en: Link this field to its taxonomy term page
he: קשר שדה זה לדף מושג הטקסונומיה שלו

en: Link this field to its term page
he: קשר שדה זה לדף המושג שלו

en: Limit terms by vocabulary
he: הגבל מושגים לפי אוצר מילים

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
he: בחר את אוצר המילים עבורו תציג מונחים באפשרויות הרגילות.

en: Dropdown
he: נפתח

en: Show hierarchy in dropdown
he: הצגת היררכיה ברשימה נפתחת

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
he: נבחר אוצר מילים לא חוקי. אנא שנה אותו באפשרויות.

en: Select terms from vocabulary @voc
he: בחר מושגים מאוצר מילים @voc

en: Select terms
he: בחר מושגים

en: Term IDs separated by , or +
he: מזהי מושגים מופרדים על ידי , או +

en: Current language
he: שפה נוכחית

en: Translation option
he: אפשרות תרגום

en: To the user
he: למשתמש

en: With a mailto:
he: עם 'שלח אל':

en: Is the logged in user
he: הוא המשתמש שבפנים

en: Usernames
he: שמות משתמש

en: Enter a comma separated list of user names.
he: הזינו רשימה של שמות משתמש מופרדים בפסיק.

en: Also look for a node and use the node author
he: חפשו גם פריט תוכן והשתמשו בשם המחבר/ת

en: Only allow numeric UIDs
he: אפשר רק מזהיי משתמש מספריים

en: Only allow string usernames
he: אפשר רק שמות משתמש שהן מחרוזות

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
he: אפשר גם UID נומריים וגם שמות משתמש במחרוזות

en: Restrict user based on role
he: הגבל משתמש לפי תפקיד

en: Restrict to the selected roles
he: הגבל לתפקידים הבחורים

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
he: אם לא נבחרו תפקידים, תהיה הרשאה למשתמשים מכל תפקיד.

en: Unrestricted
he: ללא הגבלה

en: No role(s) selected
he: לא נבחרו תפקידים

en: Multiple roles
he: תפקידים מרובים

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
he: רק התפקידים המסומנים יוכלו לגשת לתצוגה. שים לב כי משתמשים בעלי "גישה לכל ההיבטים" יוכלו לראות כל היבט, ללא קשר לתפקיד.

en: You must select at least one role if type is "by role"
he: אם הסוג הוא "לפי תפקיד, יש לבחור לפחות תפקיד אחד.

en: PHP validate code
he: קוד PHP לאימות

en: Never cache
he: לעולם לא לשמור במטמון

en: Query results
he: תוצאות שאילתה

en: The length of time raw query results should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור תוצאות גולמיות של שאילתה במטמון.

en: Rendered output
he: פלט מעובד

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור פלט HTML מעובד במטמון.

en: Broken field
he: שדה שבור

en: Change the title that this display will use.
he: שנה את הכותרת שתשמש בתצוגה זו.

en: Use AJAX
he: שימוש ב-AJAX

en: Change whether or not this display will use AJAX.
he: שנה האם תצוגה זו תשתמש ב-AJAX או לא.

en: Mini
he: מיני

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
he: ציין האם תצוגה זו תספק קישור 'עוד'.

en: Specify access control type for this display.
he: ציין סוג בקרת גישה לתצוגה זו.

en: Change settings for this access type.
he: שנה הגדרות לסוג גישה זה.

en: Specify caching type for this display.
he: ציין מטמון עבור תצוגה זו.

en: Change settings for this caching type.
he: שנה הגדרות לסוג מטמון זה.

en: Link display
he: תצוגת קישור

en: Exposed form in block
he: טופס חשוף בבלוק

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
he: אפשר לטופס החשוף להופיע בבלוק במקום בהיבט.

en: Get information on how to theme this display
he: קבל מידע לגבי אופן עיצוב תצוגה זו

en: The title of this view
he: כותרת הקשר זה

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
he: כותרת זו תוצג עם ההיבט בכל מקום בו בדרך כלל מוצגות כותרות: כלומר ככותרת הדף, הבלוק וכד'.

en: Use AJAX when available to load this view
he: לטעינת היבט זה, השתמש ב-AJAX כאשר הוא זמין

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
he: מספר הפריטים לתצוגה בדף. הזן 0 כדי שלא תהיה מגבלה.

en: Add a more link to the bottom of the display.
he: הוספת קישור 'עוד' בתחתית התצוגה.

en: Create more link
he: יצירת קישור 'עוד'

en: The text to display for the more link.
he: הטקסט לתצוגה עבור הקישור עוד.

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
he: פעולה זו תגרום להצגת פריטים מובחנים בלבד. אם קיימים מספר פריטים זהים, כל אחד מהם יוצג פעם אחת בלבד. תוכלו להשתמש בזה כדי לנסות ולהסיר כפילויות מהתצוגה, אם כי זה לא תמיד עובד. שימו לב שבחירה באפשרות זו עשויה להאיט את השאילתה. היזהרו בשימוש.

en: Access restrictions
he: הגבלות גישה

en: Access options
he: אפשרויות גישה

en: Caching options
he: אפשרויות מטמון

en: Display even if view has no result
he: הצג גם אם להיבט אין תוצאה

en: How should this view be styled
he: כיצד לעצב היבט זה.

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
he: אם לסגנון שבחרת יש הגדרות, הקפד ללחוץ על לחצן ההגדרות שיופיע לידו בתקציר ההיבט.

en: Style options
he: אפשרויות סגנון

en: Row style options
he: אפשרויות סגנון שורה

en: How should each row in this view be styled
he: כיצד לסגנן כלשורה בהיבט זה

en: Which display to use for path
he: באיזה תצוגה להשתמש עבור הנתיב

en: Display output
he: הצג פלט

en: Alternative display output
he: תצוגת םלט חלופית

en: Alternative style
he: סגנון חלופי

en: Row style output
he: פלט סגנון שורה

en: Alternative row style
he: סגנון שורה חלופי

en: Field @field (ID: @id)
he: שדה @field (מזהה: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
he: Nקטע זה מציג את כל התבניות האפשרויות עבור plugin התצוגה ו-Plugin הסגנון כאשר הם מסודרים פחות או יותר מהכללי ביותר ועד הספציפי ביותר. העיצוב הפעיל לכל plugin - שהוא הספציפי ביותר שנמצא במערכת - מודגש.

en: Change theme
he: שנה עיצוב

en: Rescan template files
he: סרוק מחדש את קובצי התבנית

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
he: <strong>חשוב!</strong> כאשר מוסיפים, מסירים או משנים שמות של קובצי תבנית, יש לגרום לדרופל להכיר בשינויים על ידי סריקה מחדש של הקבצים במערכת שלך. לחיצה על לחצן זה תמחוק את ה-theme registry של דרופל וכך תגרום להתרחשות תהליך הסריקה מחדש. לאחר מכן התבניות המודגשות שלעיל תשקפנה את המצב החדש של המערכת שלך.

en: Theming information (display)
he: ערכת נושא (תצוגה)

en: Back to !info.
he: חזרה ל-!info.

en: theming information
he: מידע ערכת נושא

en: This display has no theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא

en: This is the default theme template used for this display.
he: זוהי ברירת המחדל לתבנית העיצוב המשמשת תצוגה זו.

en: This is an alternative template for this display.
he: זוהי תבנית חלופית לתצוגה זו.

en: Theming information (style)
he: מידע ערכת נושא (סגנון)

en: This display has no style theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא

en: This is the default theme template used for this style.
he: זוהי תבנית עיצוב ברירת המחדל המשמשת לסגנון זה.

en: This is an alternative template for this style.
he: זוהי תבנית חלופית לסגנון זה.

en: Theming information (row style)
he: מידע ערכת נושא (סגנון שורה)

en: This display has no row style theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא עבור סגנון שורה

en: This is the default theme template used for this row style.
he: זוהי תבנית עיצוב ברירת המחדל המשמשת סגנון שורה זה.

en: This is an alternative template for this row style.
he: זוהי תבנית חלופית לסגנון שורה זה.

en: Put the exposed form in a block
he: שים את הטופס החשוף בבלוק.

en: File found in folder @template-path
he: קובץ נמצא בתיקייה @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
he: (קובץ לא נמצא בתיקייה @template-path)

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
he: התצוגה "@display" משתמשת בנתיב, אך הנתיב איננו מוגדר.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
he: לתצוגה "@display" יש plugin סגנון לא חוקי.

en: Exposed form: @view-@display_id
he: טופס חשוף: @view-@display_id

en: Attachment settings
he: הגדרות קבצים מצורפים

en: Inherit exposed filters
he: תירש מסננים חשופים

en: Multiple displays
he: ריבוי תצוגות

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
he: האם על תצוגה זו לרשת את ערכי המסנן החשוף שלה מתצוגת האב אליה היא קשורה?

en: Attach before or after the parent display?
he: צרף לפני או אחרי תצוגת האב?

en: Block admin description
he: תאור בלוק הניהול

en: Block caching type
he: סוג מטמון לבלוק

en: Using the site name
he: שימוש בשם האתר

en: Use the site name for the title
he: השתמש בשם האתר לכותרת

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
he: סמל ההזנה יהיה זמין רק לתצוגות הנבחרות.

en: No menu
he: ללא תפריט

en: Normal: @title
he: רגיל: @title

en: Tab: @title
he: לשונית: @title

en: Change settings for the parent menu
he: שנה הגדרות לתפריט אב

en: The menu path or URL of this view
he: נתיב התפריט או כתובת ה-URL של היבט זה

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. You may use "%" in your URL to represent values that will be used for arguments: For example, "node/%/feed".
he: היבט זה יוצג כשתבקר בנתיב זה באתר שלך. ניתן להשתמש ב-"%" בכתובת ה-URL שלך לייצוג ערכים שישמשו כארגומנטים: למשל, "node/%/feed".

en: Menu item entry
he: כניסת פריט תפריט

en: No menu entry
he: אין כניסת תפריט

en: Normal menu entry
he: הזנת תפריט רגילה

en: Menu tab
he: לשונית תפריט

en: Default menu tab
he: ברירת המחדל ללשונית תפריט

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
he: אם נקבע ללשונית או רגיל, הזן את הטקסט לשימוש בפריט התפריט.

en: Insert item into an available menu.
he: הוספת קישור לתפריט לתפריט זמין.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
he: בחירת תפריט מחייבת הפעלת מודול התפריט.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
he: ככל שהמשקל נמוך יותר כך הוא יופיע יותר לשמאל.

en: Default tab options
he: אפשרויות ברירת המחדל של לשונית

en: When providing a menu item as a tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
he: כשמספקים פריט תפריט כלשונית, דרופל צריכה  לדעת מהו פריט תפריט האב של לשונית זו. לפעמים האב כבר קיים, אך במקרים אחרים יהי צורך ביצירתו. נתיב פריט האב יהיה תמיד אותו הנתיב ללא חלקו האחרון. לדוגמא, אם הנתיב להיבט זה הוא <em>foo/bar/baz</em>, נתיב האב יהיה <em>foo/bar</em>.

en: Already exists
he: כבר קיים

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
he: אם אתה יוצר פריט תפריט אב, הזן את כותרת הפריט.

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
he: אם אתה יוצר פריט אב, הזן את תאור הפריט.

en: If the parent menu item is a tab, enter the weight of the tab. The lower the number, the more to the left it will be.
he: אם פריט תפריט האב הינו לשונית, הזן את משקל הלשונית. ככל שהמספר נמוך יותר, כך היא תהיה יותר לשמאל.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
he: "$arg" לא נתמך יותר. השתמש ב-% במקומו.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
he: לא ניתן להשתמש ב-"%" לסגמנט הראשון של נתיב.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
he: היבטים לא יכולים לייצר פריטי תפריט רגילים עבור פריטים עם נתיבים הכוללים %.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
he: תצוגה שהנתיב שלה מסתיים ב % לא יכולה להיות לשונית.

en: Title is required for this menu type.
he: כותרת נחוצה עבור סוג תפריט זה.

en: Inline fields
he: שדות בשורה (inline)

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
he: ניתן למקם את המפריד בין שדות עוקבים בשורה כדי למנוע מהם להצטופף אחד ליד השני. ניתן להשתמש ב-HTML בשדה זה.

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
he: ישנה אפשרות לציין שדה שישמש לקיבוץ רשומות. השאר ריק כדי לא לקבץ.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
he: הסגנון @style מחייב סגנון שורה אבל plugin השורה לא חוקי.

en: RSS description
he: תיאור RSS

en: This will appear in the RSS feed itself.
he: יופיע בהזנת ה-RSS עצמה.

en: Display record count with link
he: הצגת מספר רשומות עם קישור

en: Override number of items to display
he: גרוס את מספר הפריטים לתצוגה

en: Display items inline
he: הצגת פריטים בשורה (inline)

en: You need at least one field before you can configure your table settings
he: יש צורך בשדה אחד לפחות לפני שניתן להגדיר את תצורת הטבלה

en: Override normal sorting if click sorting is used
he: דרוס מיון רגיל אם נעשה שימוש במיון לפי לחיצות

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
he: הזן כותרות טבלה 'דביקות' בסגנון דרופל (Javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
he: (כותרות דביקות לא יהיו פעילות בתצוגה המקדימה שלהלן, אלא רק בפלט חי.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
he: שים שדות בעמודות; ניתן לשים מספר שדות באותה עמודה. במקרה כזה המפריד שבעמודה ישמש להפרדת השדות. סמן את תיבת הסימון כדי שהעמודה תוכל להיות ממויינת על-ידי לחיצה, וסמן את כפתור הרדיו של מיון ברירת המחדל כדי לקבוע איזו עמודה תמויין כברירת מחדל, אם בכלל. ניתן לשלוט על סדר העמודות ותוויות השדות במקטע השדות.

en: The style selected does not utilize fields.
he: הסגנון הנבחר לא משתמש בשדות.

en: None defined
he: לא הוגדרו

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
he: היבט זה נעול על ידי המשתמש !user, ולכן לא ניתן לעריכה על ידי משתמשים אחרים. הנעילה מלפני !age. לחת כאן ל-<a href="!break">שבירת נעילה זו</a>.

en: New view
he: היבט חדש

en: Changed view
he: ההיבט שונה

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
he: צפה ב-%name, תוך הצגת פריטים מסוג <strong>@base</strong>.

en: Live preview
he: תצוגה מקדימה חיה

en: @current of @max
he: @current מתןך @max

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
he: אם הרכיב Utility הותקן למטרה הזאת, אפשר לבטל ולהסיר אותו בבטחה.

en: Administration menu settings
he: ניהול הגדרות מתקדמות

en: Display additional data for each menu item
he: הצג מידע נוסף לכל פריט תפריט

en: Display the selected items next to each menu item link.
he: הצג את הפריטים הנבחרים ליד כל קישור לתפריט.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
he: אם פעיל, כל פריטי התפריטים מוצגים בלי התחשבות בהרשאות האתר.<em>אל תאפשר באתר סופי</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
he: הפעל את הרכיבים האלו: !module-list

en: Administration menu
he: תפריט ניהול

en: Adjust administration menu settings.
he: התאמת הגדרות תפריט הניהול

en: - All -
he: - הכל -

en: Page Title Settings
he: הגדרות כותרת הדף

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.

en: Unmet dependencies: !dependencies
he: תלויות שלא מומשו: !dependencies

en: Checking...
he: בודק...

en: The feature !module cannot be enabled because it conflicts with !conflict.
he: לא ניתן להפעיל את התכונה !module  מפני שהיא מתנגשת עם !conflict.

en: Reverted all <strong>!component</strong> components for <strong>!module</strong>.
he: שוחזרו כל רכיבי <strong>!component</strong> עבור <strong>!module</strong>.

en: No changes have been made to this feature.
he: לא נעשו שינויים לתכונה זו.

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Download feature
he: הורד תכונה

en: Enable and disable features.
he: הפעל והשבת תכונות.

en: Display components of a feature.
he: הצג רכיבי תכונה.

en: Compare default and current feature.
he: השווה תכונת ברירת מחדל ותכונה נוכחית.

en: Javascript status call back.
he: התקשרות חזרה של מצב Javascript.

en: Menu items for any enabled features.
he: פריטי תפריט לתכונות מופעלות.

en: Provides feature management for Drupal.
he: מספק ניהול תכונות לדרופל.

en: Dependency
he: תלות

en: No features available.
he: אין תכונות זמינות.

en: Update translations
he: עדכון התרגומים

en: This module improves support for multilingual content in Drupal sites:
he: רכיב זה משפר את התמיכה בתוכן רב לשוני באתרי דרופל:

en: Shows content depending on page language.
he: מראה תוכן בהתאם לשפה בדף.

en: Configure extended options for multilingual content and translations.
he: הגדירו עוד אפשרויות לתוכן רב לשוני ותרגומים.

en: Select text groups
he: בחירת קבוצות טקסט

en: Refresh strings
he: ריענון מחרוזות

en: This will create all the missing strings for the selected text groups.
he: פעולה זו תיצור את כל המחרוזות החסרות בקבוצות הטקסט שנבחרו.

en: Already added languages
he: שפות אלו כבר קיימות

en: %capital_name is a localizable vocabulary. You will be able to translate term names and descriptions using the <a href="@translate-interface">translate interface</a> pages.
he: capital_name% הוא מילון שניתן ללוקליזציה. ניתן לתרגם שמות ותיאורים של סיווגים באמצעות דפי href="@translate-interface"> <a תרגום המימשק </ a> .

en: Array
he: מערך

en: Edit language
he: עריכת שפה

en: Filter criteria
he: קריטריונים לסינון

en: Contact form
he: טופס יצירת קשר

en: Select language
he: בחירת שפה

en: Languages not yet added
he: שפות אלו לא קיימות עדיין

en: String not found.
he: מחרוזת לא נמצאה.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
he: המחרוזת שנשלחה כוללת HTML אסור: %string

en: The string has been saved.
he: המחרוזת נשמרה.

en: The language selected for import is not supported.
he: השפות שנבחרו ליבוא אינן נתמכות.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
he: קובץ תרגום %filename לא תקין: כותרת חסרה.

en: Error importing interface translations
he: שגיאה ביבוא התרגומים

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
he: נסיון שליחת מחרוזת תרגום הכוללת HTML אסור: %string

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
he: %file יובא לתוך %locale: נוספו %number מחרוזות חדשות, עודכנו %update והוסרו %delete.

en: Ampersand
he: אמפרסנד

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
he: על שם המכונה להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים.

en: Polls
he: סקרים

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Popular content
he: תוכן מבוקש

en: Date and time
he: תאריך ושעה

en: Translation settings
he: הגדרות תרגום

en: Flag translations as outdated
he: סמן תרגומים כלא מעודכנים

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
he: אם עשית שינוי משמעותי, דהיינו יש צורך בעדכון כל התרגומים, ניתן לסמן את כל התרגומים של פרסום זה כלא מעודכנים. דבר זה לא ישנה שום תכונה אחרת של הפרסומים הללו, כגון האם הם מפורסמים או לא.

en: This translation needs to be updated
he: יש לעדכן תרגום זה

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
he: כאשר אפשרות זו בחורה, יש לעדכן את התרגום מפני שפרסום המקור השתנה. בטל את הסימון כאשר התרגום חוזר להיות מעודכן.

en: Content translation
he: תרגום תוכן

en: Disabled modules
he: מודולים מושבתים

en: Disabled themes
he: עיצובים מושבתים

en: Styles
he: סגנונות

en: The item has been deleted.
he: פריט זה נמחק.

en: Last modification date
he: תאריך עדכון אחרון

en: Interface
he: מִמְשָׁק

en: Text format
he: מבנה טקסט

en: Sort descending
he: מיון בסדר יורד

en: Sort ascending
he: מיון בסדר עולה

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
he: קובץ התרגום %filename מכיל תקלה: "msgctxt" אינו צפוי בשורה %line.

en: The name of the site.
he: שם האתר

en: No info
he: אין מידע

en: Edit @type
he: ערוך @type

en: Update and return
he: עדכון וחזרה

en: In code
he: בקוד

en: Add variant
he: הוספת וריאנט

en: Create variant
he: יצירת וריאנט

en: Import variant
he: ייבוא וריאנט

en: Optional features
he: תכונות אפשריות

en: Node being viewed
he: פריט תוכן נצפה

en: Administrative title
he: כותרת בממשק הניהול

en: Administrative description
he: תאור בממשק הניהול

en: Import page
he: יבא דף

en: Allow settings
he: לאפשר הגדרות

en: Title override
he: דריסת כותרת

en: Style settings
he: הגדרות סגנון

en: Region settings
he: הגדרות איזור

en: Update and preview
he: עדכון ותצוגה מקדימה

en: XML sitemap
he: מפת אתר XML

en: %title is invalid.
he: %title אינה חוקית.

en: HTTP Request Error importing %filename: @error
he: שגיאה בבקשת HTTP ביבוא %filename: @error

en: Failed to open file: %filename
he: נכשל בפתיחת קובץ: %filename.

en: Invalid calendar file: %filename
he: קובץ לוח שנה לא חוקי: %filename

en: Invalid calendar file.
he: קובץ לוח שנה לא חוקי.

en: Custom input format
he: תבנית קלט מותאמת אישית

en: Hide repeat rule
he: הסתר חוק חזרה

en: There are errors in @field_name value #@delta:
he: ישנן שגיאות בערך של @field_name #@delta:

en: There are errors in @field_name:
he: ישנן שגיאות ב-@field_name:

en: Complete documentation for the Date and Date API modules is available at <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.
he: תעוד מלא עבור מודולי תאריכים ו-API לתאריכים נמצא ב-<a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.

en: Current exceptions
he: יוצאים מן הכלל נוכחיים

en: Date wizard
he: אשף תאריך

en: Content type name
he: שם סוג תוכן

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _). If this is not an existing content type, the content type will be created.
he: שם מכונה. ערכים מותרים: (a-z, 0-9, _). אם סוג התוכן לא קיים, הוא יווצר.

en: Content type label
he: תווית סוג התוכן

en: The human-readable name for this content type. Only needed when creating a new content type.
he: שם ממשק המשתמש עבור סוג תוכן זה. נחוץ רק ביצירת סוג תוכן חדש.

en: A date content type that is linked to a Views calendar.
he: סוג תוכן תאריך המקושר ללוח שנה של היבט.

en: Content type description
he: תאור סוג התוכן

en: Date field name
he: שם שדה התאריך

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _) Must not be an existing field name.
he: שם מכונה. ערכים מותרים: (a-z, 0-9, _) אסור שיהיה שם של שדה קיים.

en: Date field label
he: תגית שדה תאריך

en: The human-readable label for this field.
he: תווית ממשק המשתמש עבור שדה זה.

en: Date widget type
he: רכיב גרפי מסוג תאריך

en: Show repeating date options
he: הצג אפשרויות תאריך חוזר

en: Date field type
he: סוג שדה תאריך

en: The recommend type is Datetime, except for historical dates or dates with only year or month granularity. Older or incomplete dates should use the Date type (an ISO date).
he: הסוג נמומלץ הינו Datetime, למעט תאריכים הסטוריים או תאריכים בעלי גרעיניות של חודש ושנה בלבד. תאריכים ישנים יותר או תאריכים לא שלמים צריכים להשתמש בסוג נתונים Date (תאריך מסוג ISO).

en: Date timezone handling
he: ניהול אזורי זמן של תאריכים

en: Timezone handling should be set to 'none' for granularity without time elements.
he: ניהול אזורי זמן צריך להיות 'ללא' עבור גרעיניות שאינה כוללת רכיבי זמן.

en: Create a calendar for this date field
he: צור לוח שנה לשדה תאריך זה

en: This content type name already exists, adding new field to existing content type.
he: שם סוג תוכן זה כבר קיים, מוסיף את השדה החדש לסוג התוכן הקיים.

en: This field name already exists.
he: שם שדה זה כבר קיים.

en: Timezone handling must be none for granularity without time.
he: ניהול אזורי סמן צריך להיות 'ללא' עבור גרעיניות 'ללא זמן'.

en: Date Tools
he: כלי תאריך

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
he: כלים לייבוא ויצירה אוטומטית של תאריכים ולוחות שנה.

en: Date browser
he: דפדפן תאריכים

en: Date back/next navigation to attach to other displays. Requires the Date argument.
he: ניווט קדימה/אחורה בתאריכים להצמדה לתצוגות אחרות. דורש ארגומנט תאריך.

en: Date browser style
he: סגנון דפדפן התאריכים

en: Creates back/next navigation.
he: יוצר ניווט הקודם/הבא.

en: Date (!base_table)
he: תאריך (!base_table)

en: Filter any Views !base_table date field.
he: סנן כל שדה תאריך !base_table של היבט.

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
he: בחר את סוג ערך התאריך שישמש בברירות מחדל, סיכומים וניווט. לדוגמה, גרעיניות של חודש תגדיר את ברירת המחדל להיותצ החודש הנוכחי, תסכם לפי חודש בסיכומי היבטים ותקשר לחודש הקודם והבא בניווטי תאריכים.

en: You must select at least one date field for this argument.
he: עליך לבחור לפחות שדה תאריך אחד לארגומנט זה.

en: Navigate to previous year
he: נווט לשנה קודמות

en: Navigate to next year
he: נווט לשנה הבאה

en: Navigate to previous month
he: נווט לחודש הקודם

en: Navigate to next month
he: נווט לחודש הבא

en: Navigate to previous week
he: נווט לשבוע קודם

en: Navigate to next week
he: נווט לשבוע הבא

en: Navigate to previous day
he: נווט ליום הקודם

en: Navigate to next day
he: נווט ליום הבא

en: View full page month
he: צפה בחודש דף מלא

en: Taxonomy Term
he: סיווג טקסונומי

en: @project issue queue
he: תור הבעיות של @project

en: Flush all caches
he: מחיקת כל המטמונים

en: Cache tables
he: טבלאות cache

en: manage fields
he: ניהול שדות

en: %name must be a positive integer.
he: %name חייב להיות מספר שלם חיובי.

en: %name must be a number.
he: %name חייב להיות מספר.

en: <No value>
he: <אין ערך>

en: (first item is 0)
he: (הפריט הראשון הוא 0)

en: (start from last values)
he: (להתחיל מהערכים האחרונים)

en: Number of pages
he: מספר דפים

en: Relative date
he: תאריך יחסי

en: Hello <strong>@username</strong>
he: שלום <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
he: הצג קיצורי דרך

en: A better Toolbar.
he: סרגל כלים טוב יותר

en: Minimum sitemap lifetime
he: זמן חיים מינימלי למפת האתר

en: No minimum
he: ללא מינימום

en: Default (@value)
he: ברירת מחדל (@value)

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: (highest)
he: (גבוה ביותר)

en: (normal)
he: (רגיל)

en: (lowest)
he: (הנמוך ביותר)

en: Include a stylesheet in the sitemaps for humans.
he: לכלול במפת האתר גליון סגנון עבור בני אדם.

en: Be aware that some actions might initialize the theme system. After that, it's impossible for any module to change the used theme.
he: שימו לב שחלק מהפעולות יכולות לשנות את ערכת העיצוב. אחרי פעולות כאלו, מודולים אחרים לא יוכלו לשנות את ערכת-העיצוב שבשימוש.

en: You are masquerading as <a href="@user-url">%masq_as</a>.
he: הנך מחופש/ת כרגע ל<a href="@user-url">%masq_as</a>.

en: Default values
he: ערכי ברירת מחדל

en: features
he: תכונות

en: Create feature
he: יצירת פיצ'ר

en: Create a new feature.
he: יצירת פיצ'ר חדש.

en: All polls
he: כל הסקרים

en: Upgrade
he: שדרוג

en: @argument title
he: @argument כותרת

en: @argument input
he: @argument קלט

en: Count the number 0 as empty
he: להחשיב את המספר 0 כריק

en: Hide if empty
he: להסתיר כאשר ריק

en: Starting value
he: ערך התחלתי

en: Does not start with
he: לא מתחיל עם

en: Does not end with
he: לא מסתיים ב

en: The view %name has been saved.
he: נשמר ההיבט %name.

en: Jump menu
he: תפריט הקפצה

en: Libraries
he: ספריות

en: Monthly archive
he: חודש ארכיון

en: Extended multilingual options provided by Internationalization module.
he: אפשרויות רב לשוניות מורחבות שמספק הרכיב  Internationalization.

en: longer than
he: ארוך מ

en: SQL Query
he: שאילתת SQL

en: revision user
he: המשתמש שכתב את הגירסה

en: Exposed form
he: טופס חשוף

en: Recreate
he: יצירה מחדש

en: Manage features.
he: ניהול פיצ'רים.

en: Detect and disable any orphaned feature dependencies.
he: זיהוי והשבתת התניות יתומות של הפיצ'ר.

en: Inherit pager
he: ירושת דפדוף

en: Render pager
he: לרנדר דפדוף

en: Entities
he: ישויות

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: The unique ID of the comment.
he: המזהה הייחודי של התגובה.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
he: כתובת ה-IP של המחשב ממנו נכתבה התגובה.

en: The name left by the comment author.
he: השם שנכתב ע"י יוצר התגובה.

en: The email address left by the comment author.
he: כתובת הדואר האלקטרוני שנכתבה ע"י יוצר התגובה.

en: The home page URL left by the comment author.
he: כתובת אתר הבית שנכתבה ע"י יוצר התגובה.

en: The URL of the comment.
he: כתובת ה-URL של התגובה.

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL

en: The URL of the comment's edit page.
he: ה-URL של דף העריכה של התגובה.

en: The date the comment was posted.
he: התאריך בו התגובה נכתבה.

en: The node the comment was posted to.
he: התוכן עבורו התגובה נכתבה.

en: The number of comments posted on a node.
he: מספר התגובות שנכתבו עבור התוכן.

en: New comment count
he: ספירת התגובות החדשות

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
he: מספר התגובות שנכתבו לתוכן מאז הפעם האחרונה שהקורא הציג אותו.

en: Date changed
he: התאריך השתנה

en: The slogan of the site.
he: סלוגן האתר

en: Login page
he: דף כניסה

en: The email address of the user account.
he: כתובת הדואר האלקטרוני של חשבון המשתמש.

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
he: ישנן @count מחרוזות HTML אסורות ב-%file

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
he: בעמודים שעבורם קוד הPHP מחזיר <code>TRUE</code> (רק למתקדמים).

en: Pages or PHP code
he: עמודים או קוד PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
he: אם סומנה האפשרות ה PHP, יש להכניס קוד בין %php. שימו לב שהרצת שקוד PHP שגוי יכולה "לשבור" את האתר.

en: Text formats
he: מבני טקסט

en: Add new @node_type
he: יצירת @node_type

en: Image styles
he: סגנונות תמונה

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
he: המיקום אליו יוביל קישור זה. יכול להיות קישור פנימי של דרופל כמו %add-node או קישור לכתובת URL חיצונית כמו %drupal. הזינו %front לקישור לעמוד הבית.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
he: ניתן לקבוע מקסימום 9 רמות לקישור בתפריט עם כל הילדים שלו. קישורים עשויים לא להופיע כאבות אם בחירה בהם תעבור את המקסימום המותר.

en: manage display
he: ניהול תצוגה

en: <em>Edit @type</em> @title
he: <em>עריכת @type</em> @title

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Full content
he: תוכן מלא

en: There is currently no content classified with this term.
he: אין כרגע תוכן מסווג עם המונח הזה.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
he: התיקייה %directory אינה קיימת או שאינה ניתנת לכתיבה.

en: Basic page
he: עמוד פשוט

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
he: אפשר להשתמש ב<em>עמוד בסיסי</em> עבור תוכן סטטי, למשל עמוד ה'אודות' .

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
he: הכנס רשימת מילים מופרדות בפסיקים המתארות את התוכן שלך.

en: Fixed width
he: רוחב קבוע

en: Contact forms
he: טופסי קשר

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Basic exposed form
he: טופס בסיסי חשוף

en: Input required
he: קלט נדרש

en: Display all items
he: הצגת כל הפריטים

en: Display all items that this view might find
he: הצגת כל הפריטים שהיבט זה עשוי למצוא

en: Display a specified number of items
he: להציג מספר מסוים של פריטים

en: Display a limited number items that this view might find.
he: הצגת מספר מוגבל של פריטים שהיבט זה עשוי למצוא.

en: Paged output, full pager
he: דפדוף בתוצאות, מדפדף מלא

en: Paged output, mini pager
he: דפדוף בתוצאות, מדפדף מיני

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Change settings for this pager type.
he: שינוי הגדרות עבור סוג המדפדף הזה.

en: Exposed form style
he: סיגנון טופס חשוף

en: Select the kind of exposed filter to use.
he: בחירה באיזה סוג של מסנן חשוף להשתמש.

en: Exposed form settings for this exposed form style.
he: הגדרות טופס חשוף עבור סגנון הטופס חשוף זה.

en: Pager options
he: אפשרויות דפדוף

en: Reset button label
he: כיתוב על כפתור האיתחול

en: Exposed sorts label
he: תווית למיון החשוף

en: All items, skip @skip
he: כל הפריטים, לדלג על @skip

en: All items
he: כל הפריטים

en: Authentication module
he: רכיב אימות

en: - Choose -
he: - בחר/י -

en: Update and save
he: עדכון ושמירה

en: Administer XML sitemap settings.
he: ניהול הגדרות XML sitemap

en: Menu title
he: כותרת התפריט

en: Switch users
he: החלפת משתמשים

en: Details about a given menu item.
he: פרטים על קישור מסויים בתפריט.

en: The default XML sitemap settings for this @bundle can be changed <a href="@link-type">here</a>.
he: ניתן לערוך את הגדרות ברירת המחדל של מפת אתר XML עבור @bundle <a href="@link-type">כאן</a>.

en: In database
he: בבסיס הנתונים

en: Choose aliases to delete
he: בחירת מיקומים למחיקה

en: All aliases
he: כל המיקומים

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
he: <strong>שימו לב:</strong> לא יהייה אישור לפני המחיקה. יש לוודא היטב לפני הלחיצה על "מחיקת המיקומים כעת!".<br />יתכן ותרצו לגבות את בסיס הנתונים ו/או את טבלת המיקומים לפני המחיקה.

en: Update preview
he: עידכון תצוגה מקדימה

en: Is not empty (NOT NULL)
he: לא ריק, מכיל ערך כלשהו (NOT NULL)

en: Authentication name
he: שם אימות

en: Use absolute link (begins with "http://")
he: השתמש בקישור אבסולוטי (המתחיל ב- "http://")

en: Privacy Policy
he: מדיניות פרטיות

en: Translation source node
he: הנוד שהוא מקור התרגום

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
he: השתמשו ב<em>מאמרים</em> עבור תכנים תלויי זמן כמו חדשות, הודעות לעיתונות או הודעות בבלוג.

en: Add new XML sitemap
he: הוספת מפת אתר חדשה בפורמט XML

en: The minimum amount of time that will elapse before the sitemaps are regenerated. The sitemaps will also only be regenerated on cron if any links have been added, updated, or deleted.
he: משך הזמן המינימלי שצריך לחלוף לפני שמפות האתר יווצרו מחדש. מפות אתר יווצרו מחדש באמצעות פעולת Cron רק כאשר קישורים נוספו, עודכנו או נמחקו.

en: Recommended value: %value.
he: ערך מומלץ: %value.

en: When enabled, this will add formatting and tables with sorting to make it easier to view the XML sitemap data instead of viewing raw XML output. Search engines will ignore this.
he: כאשר מופעל יתווסף עיצוב והקישורים יוצגו בטבלאות עם מיון. כל זאת כדי להקל  על הצפייה בנתונים. הם יוצגו בפורמט קריא לבני אדם במקום בפלט גולמי של XML.  מנועי חיפוש מתעלמים מהגדרות הסיגנון.

en: Update cached files
he: עידכון קבצים שנשמרו במטמון

en: Translation update status
he: מצב עידכון התרגומים

en: All your translations are up to date
he: כל התרגומים מעודכנים

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Select base style
he: בחר בסגנון הבסיס

en: Site logo
he: לוגו

en: Primary navigation links
he: קישורי ניווט ראשיים

en: You are now masquerading as !masq_as.
he: הנך מזוהה כעת כ!masq_as.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
he: משתנים זמינים לשימוש: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: Custom content
he: תוכן מותאם אישית

en: Add a new @plugin
he: הוספת  @plugin חדש

en: Edit @plugin %title
he: עריכת @plugin %title

en: Clone @plugin %title
he: שכפול @plugin %title

en: Import @plugin
he: ייבוא @plugin

en: Are you sure you want to revert %title?
he: החלטת סופית שברצונך להחזיר לאחור את %title?

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
he: פעולה זו תסיר לצמיתות את כל ההתאמות והשינויים שנעשו בפריט זה.

en: The item has been reverted.
he: פריט זה הוחזר לאחור.

en: This action will permanently remove this item from your database..
he: פעולה זו תגרום למחיקה תמידית ממאגר הנתונים שלך.

en: %title has been created.
he: נוצר/ה %title.

en: %title could not be created.
he: לא ניתן ליצור את %title.

en: %title has been updated.
he: עודכן/עודכנה %title.

en: %title could not be updated.
he: לא ניתן לעדכן את %title.

en: Select style type
he: בחר סוג סגנון

en: Get a bird's eye view of items related to Panels.
he: מבט ממעוף הציפור על פריטים שקשורים ל Panels.

en: Columns: 1
he: טור: 1

en: Columns: 3
he: טורים: 3

en: Columns: 2
he: טורים: 2

en: Creates revision
he: יוצר גירסאות

en: Copy source
he: העתקת מקור

en: Hide on-page translation from you
he: הסתירו מעצמכם את כלי ה"תרגום בדף".

en: One-time login URL
he: קישור כניסה חד-פעמי

en: Page number
he: מספר הדף

en: language neutral
he: שפה ניטראלית

en: Update URL alias
he: עדכון כתובות URL חילופיות

en: Bulk update
he: עדכון גורף

en: - Use default -
he: - להשתמש בברירת המחדל -

en: Manage reaction rules and rule components.
he: ניהול רכיבי החוקים וחוקי תגובה.

en: After updating an existing comment
he: אחרי עדכון תגובה קיימת

en: Before saving a comment
he: לפני שמירת תגובה

en: saved comment
he: תגובה נשמרה

en: unchanged comment
he: תגובה ללא-שינוי

en: A comment is viewed
he: התגובה נצפית

en: Create a new entity
he: צור ישות חדשה

en: Delete entity
he: מחק ישות

en: Item to add
he: פריט להוספה

en: Item to remove
he: פריט להסרה

en: Add a variable
he: הוסף משתנה

en: Before saving content
he: לפני שמירת תוכן

en: Content is viewed
he: תוכן נצפה

en: After saving a new user account
he: אחרי שמירת חשבון משתמש חדש

en: After updating an existing user account
he: אחרי עדכון חשבון משתמש קיים

en: Before saving a user account
he: לפני שמירת חשבון משתמש

en: saved user
he: משתמש נשמר

en: After a user account has been deleted
he: לאחר שחשבון משתמש/ת נמחק

en: Are you sure you want to delete the %element_plugin %element_name?
he: האם למחוק את ה-%element_plugin בשם %element_name?

en: Filter by plugin
he: סינון לפי פלאגין

en: Contact Us
he: יצירת קשר

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
he: יש לבחור אחת או יותר שפות לעדכון. במידה ואף שפה לא תבחר, יורדו עדכונים ויתבצע עדכון עבור כל השפות.

en: Refresh information
he: רענון המידע

en: Never (manually)
he: לעולם לא (ידנית)

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
he: מחרוזות מעודכנות מחליפות תרגומים קיימים ומחרוזות חדשות מתווספות

en: Remote update available
he: קיים עדכון בשרת

en: Local update available
he: קיים עדכון מקומי

en: No information
he: אין מידע

en: Updating translation.
he: מתבצע עדכון לתרגומים.

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
he: רשימת התרגומים האחרונים שיובאו והעדכונים לכל שפה ופרוייקט.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
he: אם ישנם עדכונים זמינים אתה יכול ללחוץ על עדכון עבור אותם הורדות שיובאו עכשיו או שאתה יכול לערוך את התצורה בשבילם להיות מעודכנים באופן אוטומטי ב <a href="@update-settings">דף הגדרות עידכונים</a>

en: Automatic update configuration
he: הגדרת עדכונים אוטומטיים

en: Error opening socket @socket
he: שגיאה בפתיחת שקע @socket

en: Recent log messages
he: הודעות יומן אחרונות

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: After saving a new @entity
he: אחרי שמירת @entity חדש

en: created @entity
he: @entity נוצר

en: After updating an existing @entity
he: אחרי עדכון @entity קיים

en: updated @entity
he: @entity מעודכן

en: Before saving a @entity
he: לפני שמירת @entity

en: saved @entity
he: @entity שמור

en: After deleting a @entity
he: אחרי מחיקת @entity

en: deleted @entity
he: @entity נמחק

en: Rules configuration
he: הגדרות לכללים

en: Sample Content
he: תוכן לדוגמא

en: Delete this row
he: מחק שורה זו

en: Hello World
he: שלום עולם

en: remain here
he: הישאר כאן

en: Go to your account
he: עברו לחשבון שלכם

en: your account
he: החשבון שלכם

en: User signature
he: חתימת משתמש

en: Use on-page translation
he: השתמש בתרגום על-הדף

en: Makes it possible to translate the Drupal interface on-page.
he: מאפשר לתרגם את ממשק דרופל על-הדף.

en: Submit translations to localization server
he: שלח תרגומים לשרת לוקליזציה

en: Allows users to submit translations to a remote localization server.
he: מאפשר למשתמשים לשלוח תרגומים לשרת לוקליזציה מרוחק.

en: The name of the item; e.g. node.
he: שם הפריט; למשל פריט תוכן.

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
he: בוליאן המסמן האם פריט זה מאופשר או לא

en: A Page Title alternative to the Node: Title field.
he: כותרת דף חלופית ל- Node: Title field

en: Slides
he: שקפים

en: (No information available)
he: (אין מידע זמין)

en: Fixed value
he: ערך קבוע

en: Translation saved locally.
he: התרגום נשמר מקומית.

en: Each translation submission will also be submitted to this server. We suggest you enter <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> to share with the greater Drupal community. Make sure you set up an API-key in the user account settings for each user that will participate in the translations.
he: כל הצעת תרגום תועלה גם לשרת זה. אנו ממליצים להכנס ל-<a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> בכדי לשתף את הקהילה של דרופל. יש לוודא כי מפתח ה-API מוגדר בחשבון המשתמש של כל אחד מהמשתמשים אשר משתתף בתרגום.

en: Translation sent and accepted by @server.
he: התרגום נשלח והתקבל ע"י @server.

en: Translation rejected by @server. Reason: %reason
he: התרגום נדחה ע"י @server.   הסיבה: %reason

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: The file.
he: הקובץ.

en: Asc
he: סדר עולה

en: Formatter Styles
he: סגנונות פורמטר

en: Add new view
he: הוספת היבט חדש

en: Wrapper HTML element
he: תגית HTML למעטפת

en: Use absolute path
he: שימוש בנתיב אבסולוטי

en: Singular form
he: צורת יחיד

en: Plural form
he: צורת רבים

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
he: שם יחודי להיבט, קריא ע"י מחשב. יכול להכיל רק אותיות לועזיות קטנות, מספרים, וקו תחתי.

en: Translation method
he: שיטת תרגום

en: The guid of the original imported item.
he: מזהה GUID של הפריט המיובא המקורי

en: Approved comment
he: תגובה מאושרת

en: Last Comment
he: התגובה האחרונה

en: A file that is associated with this comment, usually because it is in a field on the comment.
he: קובץ המשוייך לתגובה זו, בדרך כלל מכיוון שהוא קיים כשדה בתגובה זו.

en: Comment or document this display.
he: הערות או תעוד לתצוגה זו.

en: Query settings
he: הגדרות שאילתא

en: Allow to set some advanced settings for the query plugin
he: אפשרו להגדיר כמה הגדרות מתקדמות עבור הפלאגין של השאילתה

en: The name and the description of this display
he: שם ותיאור עבור התצוגה

en: Include all items option
he: לכלול אפשרות לכל הפריטים

en: All items label
he: כותרת כל הפריטים

en: Disable SQL rewriting
he: השבתת שכתוב SQL

en: Field Language
he: שפת השדה

en: Display Drupal links
he: הצג קישורי דרופל

en: Provide Drupal.org links in the administration menu.
he: מאפשר קישורים של Drupal.org בתפריט המנהלים.

en: Refresh user defined strings.
he: רענן מחרוזות שהוגדרו ע"י משתמשים

en: Menu link count
he: מונה קישורי תפריט

en: Approve link
he: לאשר קישור

[ctx: datetime]
en: Year
he: שנה

[ctx: datetime]
en: Month
he: חודש

[ctx: datetime]
en: Day
he: יום

en: View Repeating Dates
he: צפייה בתאריכים חוזרים

[ctx: ampm]
en: am
he: לפנה"צ

[ctx: ampm]
en: pm
he: אחה"צ

[ctx: day_name]
en: Sunday
he: ראשון

[ctx: day_name]
en: Monday
he: שני

[ctx: day_name]
en: Tuesday
he: שלישי

[ctx: day_name]
en: Wednesday
he: רביעי

[ctx: day_name]
en: Thursday
he: חמישי

[ctx: day_name]
en: Friday
he: שישי

[ctx: day_name]
en: Saturday
he: שבת

en: Allows version dependent and shared usage of external libraries.
he: מאפשר שימוש בגרסה תלויה ומשותפת של ספריות חיצוניות.

en: 5 minute
he: 5 דקות

en: 15 minute
he: 15 דקות

en: Configure your site's XML sitemaps to help search engines find and index pages on your site.
he: הגדירו את מפות הXML של האתר כדי לעזור למנועי חיפוש למצוא ולאנדקס עמודים באתר שלכם.

en: Content revisions
he: מהדורות תוכן

en: Languages for content
he: שפות לתוכן

en: Enabled languages only.
he: רק שפות שהופעלו.

en: All defined languages will be allowed.
he: כל השפות המוגדרות באתר.

en: Determines which languages will be allowed for content creation.
he: קובע באילו שפות תתאפשר יצירת תוכן.

en: If no language is selected, block will show regardless of language.
he: אם לא נבחרה שפה, התיבה תוצג ללא תלות בשפה.

en: Not translatable
he: לא ניתן לתרגום

en: Options for user defined strings.
he: אפשרויות עבור מחרוזות מוגדרות ע"י המשתמש

en: Select variables to be translated
he: בחירת משתנים לתרגום

en: %time hence
he: %time לכן

en: Language selection
he: בחירת שפה

en: Skip tags
he: דילוג על תגיות

en: Number of enabled modules
he: מספר הרכיבים המופעלים

en: All Day
he: כל היום

en: These will be available only when you enable Multilingual support in Publishing options above.
he: אפשרויות אלו יהיו זמינות רק לאחר שתפעילו תמיכה רב לשונית מתוך "אפשרויות פרסום".

en: No results behavior
he: התנהגות כאשר אין תוצאות

en: Edit @section
he: עריכת @section

en: Add view from template
he: הוספת היבט מתבנית

en: Inherit contextual filters
he: ירושת מסננים תלויי הקשר

en: Display all results for the specified field
he: הצגת כל התוצאות עבור השדה שצויין

en: Provide default value
he: לספק ערך ברירת מחדל

en: Display a summary
he: הצגת סיכום (summary)

en: Display contents of "No results found"
he: הצגת התוכן של "לא נמצאו תוצאות"

en: Create a label
he: יצירת תווית

en: Enable to load this field as hidden. Often used to group fields, or to use as token in another field.
he: מאפשר לטעון את השדה כשהוא מוסתר. אך זמין לשיבוץ בשדות האחרים בצורת משתנה twig או token.

en: Create a CSS class
he: יצירת קלאס של CSS

en: Rewrite results
he: שכתוב התוצאות

en: No results text
he: כיתוב כאשר אין תוצאות

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
he: אפשרו "כיתוב כאשר אין תוצאות" כאשר השדה מכיל את המספר 0.

en: Save & exit
he: שמירה ויציאה

en: Continue & edit
he: המשך ועריכה

en: Database overriding code
he: בסיס הנתונים דורס קוד

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard the view.
he: כל השינויים נשמרים באופן זמני. לשמירה באופן קבוע לחצו על 'שמירה'. לביטול ההיבט לחצו על 'ביטול'.

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
he: השינויים נשמרו באופן זמני. לחצו על 'שמירה' כדי לשמור את השינויים באופן קבוע. לחצו על 'ביטול' כדי לא לשמור את השינויים.

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
he: עדכון התצוגות בהיבט או הוספת תצוגות חדשות

en: edit view name/description
he: עריכת שם/תיאור ההיבט

en: Add !display
he: הוספת !display

en: @display_title details
he: פרטי תצוגת @display_title

en: Auto preview
he: תצוגה מקדימה אוטומטית

en: Preview with contextual filters:
he: תצוגה מקדימה עם מסננים תלויי הקשר:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
he: הפרידו ערכים של סינון תלוי הקשר באמצעות "/". לדוגמא, %example.

en: Apply and continue
he: להחיל ולהמשיך

en: All displays
he: כל התצוגות

en: Create new filter group
he: יצירת קבוצת פילטרים חדשה

en: Add and configure @types
he: הוספת ה@types והגדרות

en: Show filters on the list of views
he: הצג פילטרים ברשימת ההיבטים

en: Show advanced help warning
he: הצג אזהרת עזרה מתקדמת

en: Show information and statistics about the view during live preview
he: הצגת מידע וסטטיסטיקות על היבט בזמן תצוגה מקדימה

en: Show performance statistics
he: הצגת סטטיסטיקות ביצועים

en: Master
he: מאסטר

en: Unformatted list
he: רשימה ללא סגנון

en: HTML list
he: רשימת HTML

en: Contextual filters
he: מסננים תלויי הקשר

en: contextual filters
he: מסננים תלויי הקשר

en: Contextual filter
he: מסנן תלוי הקשר

en: contextual filter
he: מסנן תלוי הקשר

en: filter criteria
he: קריטריונים לסינון

en: Filter criterion
he: קריטריון לסינון

en: filter criterion
he: קריטריון לסינון

en: Content ID from URL
he: מספר זיהוי תוכן מהURL

en: Change settings for this format
he: שינוי הגדרות עבור פורמט זה

en: Hide attachments in summary
he: הסתרת צרופות בתקציר

en: Change whether or not to display attachments when displaying a contextual filter summary.
he: לשנות אם להציג או לא להציג צרופות בעת הצגת סיכום של סינון תלוי הקשר.

en: All storage
he: כל איחסון

en: All status
he: כל מצב

en: No tags
he: ללא תגיות

en: This action will permanently remove any customizations made to this view.
he: פעולה זו תסיר לצמיתות את כל ההתאמות שנעשו להיבט זה.

en: The view has been reverted.
he: ההיבט הוחזר למצב הקודם.

en: This action will permanently remove the view from your database.
he: פעולה זו תסיר לצמיתות את ההיבט מבסיס הנתונים.

en: Create a page
he: יצירת דף

en: Create a menu link
he: יצירת קישור תפריט

en: Include an RSS feed
he: כולל ערוץ RSS

en: Create a block
he: יצירת בלוק

en: of type
he: מסוג

en: tagged with
he: מתוייג כ

en: without links
he: ללא קישורים

en: teasers
he: תקצירים

en: full posts
he: תוכן מלא

en: titles
he: כותרות

en: titles (linked)
he: כותרות (כקישור)

en: with links (allow users to add comments, etc.)
he: עם קישורים (מאפשר למשתמשים להוסיף תגובות וכד').

en: Hide view
he: הסתרת ההיבט

en: Clean up left over strings.
he: מחיקת מחרוזות מיותרות.

en: Relative default value
he: ערך ברירת מחדל יחסי

en: Delete translation
he: מחיקת התרגום

en: - Select a language -
he: - בחר שפה -

en: Unsorted
he: לא ממויין

en: Select all !row_count in this view.
he: בחירת כל !row_count השורות בהיבט זה.

en: Select only !row_count in this page.
he: בחירת רק !row_count השורות שבעמוד זה.

en: Select all items on this page
he: בחירת כל הפריטים בדף זה

en: There are no @titles to display.
he: אין @titles  שניתן להציג.

en: Contact category
he: קטגוריית קשר

en: Path module form elements
he: רכיבי טופס של המודול Path

en: Customize field HTML
he: התאמה אישית לHTML של השדה

en: Customize field and label wrapper HTML
he: התאמה של הHTML העוטף את השדה והתווית

en: The selected style or row format does not utilize fields.
he: הסגנון או פורמט השורה שנבחרו לא משתמשים בשדות.

en: Apply (all displays)
he: החל (כל התצוגות)

en: Apply (this display)
he: החל (תצוגה זו)

en:  new
he:  חדש

en: Appears in: @bundles.
he: מופיע ב: @bundles.

en: @group (historical data): @field
he: @group (נתונים היסטוריים): @field

en: Delta - Appears in: @bundles.
he: דלתא - מופיע ב: @bundles.

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
he: מונח טקסונומי שנבחר בהשלמה אוטומטית או מתוך תיבת בחירה.

en: Filter by tag
he: סינון לפי תגית

en: Rendered entity
he: ישות מרונדרת

en: Are you sure you want to perform %operation on the selected items?
he: האם לבצע פעולת %operation על הפריטים שנבחרו?

en: You selected the following <strong>!count</strong>:
he: בחרת ב- <strong>!count</strong>:

en: Performing %operation on the selected items...
he: מתבצעת פעולת %operation על הפריטים שנבחרו...

en: Performed %operation on @items.
he: בוצעה %operation עבור @items

en: Default date
he: תאריך ברירת המחדל

en: Default end date
he: ברירת מחדל לתאריך סיום

en: 10 minute
he: 10 דקות

en: 30 minute
he: 30 דקות

en: !start-date to !end-date
he: !start-date עד !end-date

en: E.g., @date
he: למשל, @date

en: Translations of %label
he: תרגומים של %label

en: Are you sure you want to delete the @language translation of %label?
he: האם למחוק את התרגום ל-@language של %label?

en: Translate any entity
he: תרגום יישות כלשהי

en: Add and configure
he: הוסף והגדר

en: viewed @entity
he: @entity נצפה

en: Generate automatic URL alias
he: יצירת כתובת (נתיב) URL באופן אוטומטי

en: Uncheck this to create a custom alias below.
he: הסירו את הסימון כדי ליצור כינויכתובת ידידותית מותאמת אישית.

en: This form will import bundle and field definitions.
he: טופס לייבוא חבילת שדות והגדרות עבורם.

en: Paste the text created by a bundle export into this field.
he: הדביקו בשדה זה את הטקסט שנוצר ע"י ייצוא חבילת שדות.

en: Link to entity
he: קישור לישות

en: Revert to default
he: חזרה לברירת המחדל

en: Use a pager
he: שימוש במדפדף

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
he: תרגומים שבוצעה בהם עריכה ישמרו, יוחלפו רק אלה שיובאו בעבר, תרגומים חדשים יתווספו.

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
he: כל התרגומים הקיימים נשמרים, מתווספים רק רק תרגומים חדשים.

en: No available translations found
he: לא נמצאו תרגומים זמינים

en: Contextual Links
he: קישורים תלויי הקשר

en: Display fields in a contextual links menu.
he: הצגת שדות בתפריט הקישורים תלויי הקשר.

en: Enable translation
he: ניתן לתרגום

en: Drupal Version
he: גרסת דרופל
