Drupal 7 Multilingual Sites Book Demo Installation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (1583 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: enable
lv: ieslēgt

en: context
lv: konteksts

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: approve
lv: apstiprināt

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Item
lv: Ieraksts

en: content
lv: saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Replies
lv: Atbildes

en: Last Post
lv: Pēdējais Ieraksts

en: Closed
lv: Slēgts

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: more
lv: vairāk

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Access control
lv: Piekļuves kontrole

en: Article
lv: Raksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: footer
lv: kājene

en: Comments
lv: Komentāri

en: Priority
lv: Prioritāte

en: More
lv: Vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: On
lv: Aktīvs

en: For
lv: Priekš

en: Tags
lv: Birkas

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Home page
lv: Mājas lapa

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: Go
lv: Aiziet

en: view
lv: skatīt

en: all
lv: visi

en: File
lv: Fails

en: Tag
lv: Birka

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: None
lv: Nav

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: default
lv: noklusējums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Number
lv: Skaitlis

en: Message
lv: Ziņojums

en: Block settings
lv: Bloka iestatījumi

en: Comment form
lv: Komentāru forma

en: User contact form
lv: Lietotāja saziņas forma

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Required
lv: Obligāts

en: Parent
lv: Vecāks

en: Parents
lv: Vecāki

en: Depth
lv: Dziļums

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Book
lv: Grāmata

en: Export
lv: Eksportēt

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: settings
lv: iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Field
lv: Lauks

en: header
lv: galvene

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: username
lv: lietotājvārds

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Font
lv: Fonts

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background
lv: Fons

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Open
lv: Atvērts

en: Top
lv: Augša

en: Link Target
lv: Saites mērķis

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Core
lv: Kodols

en: Album
lv: Albūms

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Views
lv: Skati

en: Access
lv: Piekļuve

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Length
lv: Garums

en: Format
lv: Formāts

en: Path
lv: Ceļš

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Modules
lv: Moduļi

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Region
lv: Reģions

en: Visible
lv: Redzams

en: Display
lv: Ekrāns

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: results
lv: rezultāti

en: search
lv: meklēt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Event
lv: Notikums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: style
lv: stils

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Component
lv: Komponents

en: Components
lv: Komponentes

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Attachment
lv: Pielikums

en: n/a
lv: n/p

en: Picture
lv: Attēls

en: Mail
lv: Pasts

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Find content
lv: Meklēt saturu

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Continue
lv: Turpināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Check
lv: Pārbaude

en: Files
lv: Faili

en: status
lv: statuss

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Iespējas

en: Contact
lv: Kontakti

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Create
lv: Izveidot

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: Optional Title
lv: Brīvizvēles virsraksts

en: Required Title
lv: Virsraksts obligāts

en: No Title
lv: Bez visrsraksta

en: Link Title
lv: Saites virsraksts

en: Default (no target attribute)
lv: Noklusējuma (nav virsraksta atribūta)

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: Allow the user to choose
lv: Atļaut lietotājam izvēlēties

en: Additional CSS Class
lv: Papildus CSS klase

en: Not a valid URL.
lv: Nebilstošs URL

en: Titles are required for all links.
lv: Virsraksti ir prasīti visām saitēm

en: Open URL in a New Window
lv: Atvēr URL jaunā Logā

en: term
lv: termins

en: Menu item
lv: Izvēlnes elements

en: The name of the menu.
lv: Izvēlnes nosaukums.

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: All
lv: Visi

en: hours
lv: stundas

en: days
lv: dienas

en: Active
lv: Aktīvs

en: Submit @name
lv: Ievietot ierakstu "@name"

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Override title
lv: Pārrakstīt virsrakstu

en: CSS class
lv: CSS klase

en: Page
lv: Lapa

en: Pager ID
lv: Lapotāja ID

en: Left side
lv: Kreisā puse

en: Middle column
lv: Vidējā kolonna

en: Right side
lv: Labā puse

en: Bottom
lv: Apakša

en: Two column
lv: Divas kolonnas

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Node links
lv: Mezglu saites

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: User picture
lv: Lietotāja bilde

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Module
lv: Modulis

en: Off
lv: Izslēgts

en: Available updates
lv: Pieejamie atjauninājumi

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Up to date
lv: Jaunākais iespējamais

en: Update available
lv: Pieejams atjauninājums

en: Out of date
lv: Novecojis

en: Header
lv: Galvene

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment ID
lv: Komentāra ID

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Published
lv: Publicēts

en: Signature
lv: Paraksts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Source string
lv: Avota teksts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Poll duration
lv: Aptaujas ilgums

en: Poll votes
lv: Aptaujas balsojumi

en: File ID
lv: Faila ID

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Term
lv: Termins

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Term name
lv: Termina nosaukums

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Message type
lv: Ziņojuma veids

en: Severity
lv: Smagums

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Fields
lv: Lauki

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Average
lv: Vidējais

en: Count
lv: Skaits

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Mode
lv: Režīms

en: Normal
lv: Normāls

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Items
lv: Vienumi

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: %time ago
lv: pirms %time

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Game
lv: Spēle

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Up
lv: Augoša

en: Width
lv: Platums

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Medium
lv: Vidējs

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Caching
lv: Kešošana

en: Month
lv: Mēnesis

en: System
lv: Sistēma

en: Current
lv: Pašreiz

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Code
lv: Kods

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: OR
lv: VAI

en: Company
lv: Uzņēmums

en: node
lv: mezgls

en: Transliteration
lv: Transliterācija

en: General
lv: Galvenie

en: Cleanup
lv: Satīrīt

en: Method
lv: Veids

en: Recent posts
lv: Jaunākie ieraksti

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: Now
lv: Tagad

en: All views
lv: Skatīt visus

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Forum
lv: Forums

en: !time ago
lv: pirms !time

en: Other
lv: Citi

en: Align
lv: Novietot

en: Loop
lv: Cilpa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Basic
lv: Pamata

en: Link URL
lv: Saites URL

en: access content
lv: piekļūt saturam

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Role
lv: Loma

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Blog
lv: Blogs

en: Link text
lv: Saites teksts

en: String
lv: Virkne

en: Case
lv: Lieta

en: External
lv: Ārējais

en: Users
lv: Lietotāji

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Exists
lv: Pastāv

en: Both
lv: Abi

en: Last
lv: Pēdējā

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Argument
lv: Arguments

en: Anonymous
lv: Viesis

en: <All>
lv: <Visi>

en: Edit view
lv: Labot skatu

en: Clone
lv: Klonēt

en: Administer views
lv: Administrēt skatus

en: Existing Views
lv: Esošie Skati

en: Default Views
lv: Noklusējuma skati

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Empty Text
lv: Tukšuma Teksts

en: Normal menu item
lv: Normāls izvēlnes ieraksts

en: Down
lv: Dilstoša

en: Wildcard
lv: Aizstājējs

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Operator
lv: Operators

en: Filters
lv: Filtri

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Exposed Filters
lv: Eksponētie filtri

en: Order
lv: Secība

en: Views UI
lv: Skatu UI

en: Recent comments
lv: Jaunākie komentāri

en: Random
lv: Nejaušs

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Plain
lv: Vienkāršs

en: Position
lv: Pozīcija

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Pattern
lv: Modelis

en: Profile
lv: Profils

en: text
lv: teksts

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Term description
lv: Termina apraksts

en: fields
lv: lauki

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Operation
lv: Operācija

en: reply
lv: atbildēt

en: Duration
lv: Ilgums

en: Original
lv: Oriģināls

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: City
lv: Pilsēta

en: with comments
lv: ar komentāriem

en: without comments
lv: bez komentāriem

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: comments
lv: komentāri

en: Full
lv: Pilns

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Regular expression
lv: Regulārā izteiksme

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: minutes
lv: minūtes

en: Show
lv: Rādīt

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Other queries
lv: Citi vaicājumi

en: Link to node
lv: Saite uz mezglu

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Change
lv: Mainīt

en: English
lv: Angļu

en: in
lv: iekš

en: Edit term
lv: Labot terminu

en: Token
lv: Marķieris

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: Week of @date
lv: Nedēļa: @date

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: 1 item | @count items
lv[0]: @count vienums
lv[1]: @count vienumi
lv[2]: @count vienumi

en: Clear
lv: Notīrīt

en: menu
lv: izvēlne

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: update
lv: atjauninājums

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Feed settings
lv: Plūsmas iestatījumi

en: Source
lv: Avots

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: Display all menu items
lv: Attēlot visus izvēlnes elementus

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Languages
lv: Valodas

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: (disabled)
lv: (atslēgts)

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iespējas

en: First
lv: Pirmā

en: Query
lv: Vaicājums

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Block name
lv: Bloka nosaukums

en: Period
lv: Periods

en: Site's time zone
lv: Vietnes laika zona

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: Long
lv: Garš

en: Short
lv: Īss

en: Alignment
lv: Novietojums

en: Link label
lv: Saites teksts

en: author
lv: autors

en: Entity
lv: Entītija

en: AND
lv: UN

en: None.
lv: Neviens.

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Negate
lv: Nolieguma

en: Empty
lv: Tukšs

en: updated content
lv: atjauninātais saturs

en: Existing system path
lv: Esošs sistēmas ceļs

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: any
lv: jebkurš

en: PHP code
lv: PHP kods

en: Selector
lv: Selektors

en: Log out
lv: Iziet

en: Transition
lv: Pāreja

en: Autocomplete taxonomy
lv: Taksonomijas auto-aizpildīšana

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: People
lv: Cilvēki

en: warning
lv: brīdinājumi

en: Site information
lv: Vietnes informācija

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: or
lv: vai

en: open
lv: atvērts

en: Convert
lv: Konvertēt

en: Parent term
lv: Vecāktermins

en: Parent terms
lv: Vecāktermini

en: Style
lv: Stils

en: Forums
lv: Forumi

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Revision
lv: Revīzija

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz mainīts

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Reversed
lv: Apgriezts otrādi

en: Product
lv: Prece

en: Flexible
lv: Elastīga

en: Changed
lv: Labots

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Conflict
lv: Konflikts

en: Standard
lv: Standarta

en: Interval
lv: Intervāls

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Attach
lv: Pievienot

en: Unformatted
lv: Neformatēts

en: RSS Feed
lv: RSS Plūsma

en: New comments
lv: Jauni komentāri

en: New
lv: Jauns

en: Relationships
lv: Attiecības

en: Plural
lv: Daudzskaitlis

en: Relationship
lv: Attiecība

en: relationships
lv: attiecības

en: Oldest first
lv: Vecākais vispirms

en: Sort criteria
lv: Kārtošanas kritēriji

en: Base path
lv: Bāzes ceļš

en: Themes
lv: Tēmas

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: comment
lv: komentārs

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: day(s)
lv: diena(s)

en: Ok
lv: Labi

en: cancel
lv: atcelt

en: Tabs
lv: Cilnes

en: disable
lv: izslēgt

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: date
lv: datums

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Slogan
lv: Devīze

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Not translated
lv: Nav tulkojuma

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Translatable
lv: Tulkojams

en: Examples
lv: Piemēri

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Information
lv: Informācija

en: Variables
lv: Mainīgie

en: PHP Code
lv: PHP kods

en: No caching
lv: Bez kešošanas

en: Translated
lv: Pārtulkots

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Translation status
lv: Tulkojuma statuss

en: Blocks
lv: Bloki

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Above
lv: Virs

en: @min and @max
lv: @min un @max

en: Text area
lv: Teksta apgabals

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Form
lv: Forma

en: Exceptions
lv: Izņēmumi

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: Permission
lv: Atļauja

en: Grid
lv: Režģis

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Date range
lv: Datumu diapazons

en: Global
lv: Globāls

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: file system
lv: datņu sistēma

en: Image gallery
lv: Attēlu galerija

en: Thread
lv: Pavediens

en: URL path settings
lv: URL ceļa iestatījumi

en: Title text
lv: Virsraksta teksts

en: Distinct
lv: Atšķirīgās

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Space
lv: Atstarpe

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu

en: Change layout
lv: Mainīt izkārtojumu

en: Available
lv: Pieejams

en: Aggregate
lv: Sakopot

en: <Any>
lv: <Jebkurš>

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: Rearrange
lv: Pārkārtot

en: 1 user | @count users
lv[0]: 1 lietotājs
lv[1]: @count lietotāji
lv[2]: nav lietotāju

en: Empty cache
lv: Iztukšot kešatmiņu

en: Execute PHP
lv: Izpildīt PHP

en: Backtrace
lv: Izsekošana

en: Execute
lv: Izpildīt

en: ok
lv: labi

en: empty
lv: tukšs

en: All types
lv: Visi veidi

en: Cancel link
lv: Saite Atcelt

en: Attach to
lv: Kam pievienot

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lv: Norādītā adrese %url nav korekta, lūdzu ievadiet pilnu adresi šādā formā http://www.example.com/feed.xml.

en: Context
lv: Konteksts

en: Book navigation
lv: Grāmatas navigācija

en: !a comments per page
lv: !a komentāri lapā

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Taxonomy vocabulary
lv: Taksonomijas vārdnīca

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: Remove this item
lv: Dzēst šo vienumu

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: 1 year | @count years
lv[0]: @count gads
lv[1]: @count gadi
lv[2]: @count gadi

en: 1 week | @count weeks
lv[0]: @count nedēļa
lv[1]: @count nedēļas
lv[2]: @count nedēļas

en: 1 sec | @count sec
lv[0]: @count sek
lv[1]: @count sek
lv[2]: @count sek

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Module name
lv: Moduļa nosaukums

en: Page settings
lv: Lapas iestatījumi

en: Use pager
lv: Izmantot lapu pārslēdzēju

en: Items to display
lv: Attēlojamie vienumi

en: Offset
lv: Atkāpe

en: More link
lv: Saite Vairāk

en: More link text
lv: Vairāk saites teksts

en: Top level book
lv: Pirmā līmeņa grāmata

en: contains
lv: satur

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Locked
lv: Slēgts

en: Data
lv: Dati

en: Selection type
lv: Izvēlēšanās veids

en: Check for updates
lv: Pārbaudīt atjauninājumus

en: No update data available
lv: Nav pieejami atjauninājumu dati

en: No name
lv: Bez nosaukuma

en: Node count
lv: Mezglu skaits

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Field settings
lv: Lauku iestatījumi

en: Default order
lv: Noklusējuma secība

en: Number of views
lv: Skatījumu skaits

en: Or
lv: Vai

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: About
lv: Par

en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
lv: Lai pievienotu papildus izvēles, klikšķiniet šeit.

en: Update mode
lv: Atjaunināšanas režīms

en: Link class
lv: Saites klase

en: Column
lv: Kolonna

en: Default sort
lv: Noklusējuma kārtošana

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: and
lv: un

en: After saving a new comment
lv: Pēc jauna komentāra saglabāšanas

en: After deleting a comment
lv: Pēc komentāra dzēšanas

en: After deleting a term
lv: Pēc termina dzēšanas

en: Auto-reply
lv: Auto-atbilde

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Not promoted
lv: Nav izvirzīts

en: Untranslated
lv: Netulkots

en: Parent comment
lv: Vecāka komentārs

en: Author's website
lv: Autora mājaslapa

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
lv: Parāda komentāra dziļumu, ja tam ir pavedieni.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
lv: Sakārtot pēc pavedieniem. Tas saturēs atvases kopā ar to vecākiem.

en: Provide a simple link to reply to the comment.
lv: Nodrošina vienkāršu saiti, lai atbildētu uz komentāru.

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms

en: field
lv: lauks

en: nodes
lv: mezgli

en: Menu items
lv: Izvēlnes ieraksti

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: clone
lv: klonēt

en: Week @week
lv: @week nedēļa

en: Translate
lv: Tulkot

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
lv: Tulkojuma ielāde nav veiksmīga, jo nevar nolasīt failu %filename.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgstr" tika gaidīts, bet netika atrasts %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgid_plural" tika gaidīts, bet netika atrasts %line. rindā .

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur sintakses kļūdu %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgid" nav gaidīts %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgstr[]"  nav gaidīts %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgstr"  nav gaidīts %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: negaidīta simbolu virkne %line. rindā.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename negaidīti beidzies %line. rindā.

en: Save translations
lv: Saglabāt tulkojumus

en: Target
lv: Mērķis

en: Time ago
lv: Pirms

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Element
lv: Elements

en: Effect
lv: Effekts

en: starting from @count
lv: sākot no @count

en: Embed
lv: Iekļaut

en: Original text
lv: Sākotnējais teksts

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: vocabulary
lv: vārdnīca

en: User roles
lv: Lietotāja lomas

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: More link path
lv: Vairāk saites ceļš

en: original
lv: oriģināls

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Title only
lv: Tikai virsraksts

en: Not defined
lv: Nav definēts

en: Validator
lv: Validators

en: Debugging
lv: Atkļūdošana

en: Inherit
lv: Mantot

en: Delete item
lv: Dzēst vienību

en: 1 month | @count months
lv[0]: @count mēnesis
lv[1]: @count mēneši
lv[2]: @count mēneši

en: Parameter
lv: Parametrs

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts

en: Custom format
lv: Pielāgotais formāts

en: The date the node was last updated.
lv: Mezgla pēdējās atjaunināšanas datums.

en: Category ID
lv: Kategorijas ID

en: Drupal core
lv: Drupal kodols

en: Invalid display id @display
lv: Nederīgs attēlojuma ID @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
lv: Kļūda: @table > @field apdarinātājs neeksistē!

en: Do not use a relationship
lv: Neizmantot attiecību

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: export
lv: eksportēt

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: The cache has been cleared.
lv: Kešatmiņa tika iztīrīta.

en: Run cron
lv: Laist cron

en: Run updates
lv: Lietot atjauninājumus

en: Enable developer modules
lv: Iespējot izstrādātāju moduļus

en: Disable developer modules
lv: Atspējot iztstrādātāju moduļus

en: of
lv: no

en: translate
lv: tulkot

en: Sharing
lv: Koplietošana

en: No link
lv: Nav saites

en: outdated
lv: novecojis

en: <strong>@language_name</strong> (source)
lv: <strong>@language_name</strong> (avots)

en: add translation
lv: pievienot tulkojumu

en: Translations of %title
lv: %title tulkojumi

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: Row
lv: Rinda

en: IP address
lv: IP adrese

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Properties
lv: Īpašības

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: ends with
lv: beidzas ar

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Book outline
lv: Grāmatas izklāsts

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Only the users with <strong>masquerade as admin</strong> permission, will be able to masquerade as the users who belong to the roles selected below. User #1 is automatically considered an administrator, regardless of roles.
lv: Tikai lietotāji ar <strong>maskēties par administratoru</strong> atļauju varēs maskēties par lietotājiem, kuri ietilpst zemāk izvēlētajās lomās. Lietotājs #1, neatkarīgi no lomām, automātiski tiek uzskatīts par administratoru.

en: Masquerade as !user
lv: Maskēties par !user

en: Masquerade
lv: Maskēšanās

en: Switch back
lv: Pārslēgties atpakaļ

en: Quick switches:
lv: Ātrā pārslēgšanās:

en: User %masq_as does not exist. Please enter a valid username.
lv: Lietotājs %masq_as neeksistē. Lūdzu, ievadiet derīgu lietotāja vārdu.

en: A user id was not correctly passed to the switching function.
lv: Lietotāja identifikators netika korekti nodots pārslēgšanās funkcijai.

en: masquerade
lv: maskēšanās

en: User %user no longer masquerading as %masq_as.
lv: Lietotājs %user vairs nemaskējas par %masq_as.

en: The user id provided to switch users was not numeric.
lv: Lietotāja identifikators, kas tika padots lietotāju pārslēgšanai, nebija skaitlis.

en: User %user now masquerading as %masq_as.
lv: Lietotājs %user šobrīd maskējas par %masq_as.

en: Masquerading
lv: Maskēšanās

en: Masquerade autocomplete
lv: Maskēšanās automātiskā pabeigšana

en: Masquerade module allows administrators to masquerade as other users.
lv: Maskēšanās modulis ļauj administratoriem maskēties par citiem lietotājiem

en: This module allows permitted users to masquerade as other users.
lv: Šis modulis lietotājiem ar piešķirtajām atļaujām ļauj maskēties par citiem lietotājiem.

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
lv: Piekļuve tiks piešķirta lietotājiem ar norādīto atļaujas virkni.

en: Send mail
lv: Sūtīt pastu

en: Comma
lv: Komats

en: Show All
lv: Rādīt visu

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: Comments are responses to node content.
lv: Komentāri ir atbildes uz mezgla saturu.

en: Users who have created accounts on your site.
lv: Lietotāji, kuri ir izveidojuši kontus jūsu vietnē.

en: Is empty (NULL)
lv: Tukšs (NULL)

en: not empty
lv: nav tukšs

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: Masquerade as @testuser
lv: Maskēties par @testuser

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Link this field to its user
lv: Sasaistīt šo lauku ar tā lietotāju

en: Use default RSS settings
lv: Izmantot noklusējuma RSS uzstādījumus

en: Title plus teaser
lv: Virsraksts ar ievadtekstu

en: Tab weight
lv: Cilnes svars

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: No role
lv: Nav lomas

en: View link
lv: Saite Skatīt

en: The size of the file.
lv: Faila izmērs

en: The MIME type of the file.
lv: Faila MIME tips.

en: Link this field
lv: Sasaistīt šo lauku

en: Menu link ID
lv: Izvēlnes saites ID

en: Menu links
lv: Izvēlnes saites

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: 1 character | @count characters
lv[0]: @count rakstzīme
lv[1]: @count rakstzīmes
lv[2]: @count rakstzīmes

en: Execute PHP Code
lv: Izpildīt PHP kodu

en: Devel settings
lv: Devel iestatījumi

en: Bio
lv: Biogrāfija

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Filter the view to the currently logged in user.
lv: Filtrējiet skatu pašlaik autentificētam lietotājam.

en: Page Text
lv: Lapas Teksts

en: Translation to %language
lv: Tulkojums uz %language valodu

en: Translate Text
lv: Tulkot tekstu

en: Save translation
lv: Saglabāt tulkojumu

en: Enable sharing translations with server
lv: Iespējot tulkojumu koplietošanu ar serveri

en: Localization client
lv: Lokalizācijas klients

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
lv: Tā ir unikāla atslēga, kas Jums ļaus sūtīt tulkojumus uz attālo serveri. Lai iegūtu savu API atslēgu dotieties uz !server-link.

en: Translate strings
lv: Tulkot virknes

en: Localization
lv: Lokalizācija

en: Edit string
lv: Labot simbolu rindu

en: locale
lv: lokāle

en: Per page
lv: Pa lapai

en: Per role
lv: Pa lomām

en: Capitalize first letter
lv: Pārveidot pirmo burtu par lielo

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Custom text
lv: Pielāgots teksts

en: Sum
lv: Summa

en: sorted by
lv: sakārtots pēc

en: Not Approved
lv: Nav apstiprināts

en: is greater than
lv: ir > par

en: No fields available.
lv: Nav pieejams neviens lauks.

en: After deleting content
lv: Pēc satura dzēšanas

en: - Choose an operation -
lv: - Izvēlies operāciju -

en: Alias: @alias
lv: Aizstājvārds: @alias

en: No alias
lv: Nav aizstājvārds

en: Source language
lv: Avota valoda

en: Numeric
lv: Ciparisks

en: Custom URL
lv: Pielāgots URL

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: Add comment link
lv: Saite Pievienot komentāru

en: Justify
lv: Izlīdzināts

en: Broken handler @table.@field
lv: Salauzts apdarinātājs @table.@field

en: Skipping broken view @view
lv: Izlaižam salauzto skatu @view

en: Ajax callback for view loading.
lv: Ajax atzvanīšana priekš skata ielādes.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lv: Nevar veikt izmaiņas slēgtam skatam.

en: Create customized lists and queries from your database.
lv: Izveidot pielāgotus sarakstus un vaicājumus no datu bāzes.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lv: Skatu administrēšanas rīks. Bez šī moduļa nevar izveidot vai labot skatus.

en: Broken/missing handler
lv: Traucēts/nav atrasts apdarinātājs

en: Current date
lv: Tekošais datums

en: Current node's creation time
lv: Tekošās nodes izveidošanas laiks

en: Current node's update time
lv: Tekošās nodes atjaunošanas laiks

en: Do not display items with no value in summary
lv: Neattēlot kopsavilkumā ierakstus bez vērtības

en: Invalid input
lv: Nekorekta vērtība

en: Fail basic validation if any argument is given
lv: Neapstiprināt pamata validāciju, ja tiek norādīts kāds arguments

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
lv: Atzīmējot šo lauku, variet to izmantot, lai pārliecinātos, ka skatiem ar vairāk argumentu nekā nepieciešams, validācija netiks apstiprināta.

en: Glossary mode
lv: Šķirkļa režīms

en: Character limit
lv: Rakstzīmju ierobežojums

en: No transform
lv: Bez pārveidošanas

en: Upper case
lv: Lielie burti

en: Lower case
lv: Mazie burti

en: Capitalize each word
lv: Katrs vārds sākas ar lielo burtu

en: Case in path
lv: Lielie/mazie burti ceļā

en: Transform spaces to dashes in URL
lv: Pārveidot adresē atstarpes par domuzīmēm

en: Exclude from display
lv: Izslēgt attēlojumu

en: Rewrite the output of this field
lv: Pārrakstīt lauka izvadi

en: Output this field as a link
lv: Izvadīt lauku kā saiti

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
lv: Ja ieslēgts, lauks tiks pārveidots par saiti. Zemāk jānorāda adresi.

en: Link path
lv: Saites ceļš

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
lv: Šīs saites Drupal ceļš vai absolūtais URL. Varat ievadīt datus no šī skata, kā norādīts "Aizstāšanas šablonos".

en: The CSS class to apply to the link.
lv: CSS klase kuru pievienot saitei

en: Prefix text
lv: Prefikss

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pirms saites. Var iekļaut HTML.

en: Suffix text
lv: Sufikss

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pēc saites. Var iekļaut HTML.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
lv: <p>Nepieciešams pievienot vēl dažus laukus pirms iespējams lietot šo lauku. Ja vēlaties, šie lauki var tikt atzīmēti ar <em>Izslēgt no attēlojuma</em>. Ievērojiet ka sakarā ar izvades renderēšanas secību, jūs nevarat izmantot laukus kuri atrodas aiz šī lauka; ja vēlaties izmantot lauku kurš šeit nav attēlots,pārkārtojiet lauku secību.</p>

en: Trim this field to a maximum length
lv: Saīsināt lauka vērtību līdz konkrētam simbolu skaitam

en: Trim only on a word boundary
lv: Saīsinot tekstu paturēt pilnus vārdus

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
lv: Ja iezīmēts, lauks tiks saīsināts tikai līdz pilniem vārdiem. Ja pilns vārda garums pārsniegs atļauto simbolu skaitu, tad netiks attēlots. Ja netiek sasniegta neviena pilna vārda robeža, lauks attēlo tukšumu.

en: Add an ellipsis
lv: Pievienot daudzpunkti

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
lv: Ja iezīmēts, gadījumos kad teksts tiek saīsināts tiks pievienota daudzpunkte ("...").

en: Strip HTML tags
lv: Izņemt HTML tagus

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
lv: Ja iezīmēts, visi HTML tagi tiks izņemti.

en: Field can contain HTML
lv: Lauks var saturēt HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
lv: Ja iezīmēts, saīsinātajā tekstā tiks izlabotas neaizvērtās HTML entītijas.

en: File size display
lv: Faila izmēra attēlojums

en: Formatted (in KB or MB)
lv: Formatēts (KB vai MB)

en: Raw bytes
lv: Baitos

en: If checked, true will be displayed as false.
lv: Ja atzīmēts,'true' tiks attēlots kā 'false'.

en: Time ago (with "ago" appended)
lv: Pirms laika (ar pievienotu "pirms")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
lv: Laika posms (ar pievienotu "pirms/pēc")

en: Round
lv: Noapaļot

en: If checked, the number will be rounded.
lv: Ja iezīmēts, skaitlis tiks noapaļots

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
lv: Norādiet, cik ciparus aiz komata attēlot

en: What single character to use as a decimal point.
lv: Simbols, ko lietot kā decimālskaitļu atdalītāju.

en: What single character to use as the thousands separator.
lv: Simbols kuru lietot tūkstošu atdalīšanai.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
lv: Prefikss, piemēram valūtas simbols.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lv: Sufikss, piemēram valutas simbols.

en: Simple separator
lv: Vienkāršs atdalītājs

en: Display as link
lv: Attēlot kā saiti

en: Operator identifier
lv: Operatora identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) pēc ? lai identificētu šo operatoru.

en: Filter identifier
lv: Filtra identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) aiz ? lai identificētu šo filtru. Šī lauka vērtība nedrīkst būt tukša.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
lv: Ja filtrs tiek eksponēts, nepieciešams norādīt identifikatoru.

en: This identifier is not allowed.
lv: Šāds identifikators nav atļauts.

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: exposed
lv: eksponēts

en: Value type
lv: Vērtības veids

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
lv: Datums jebkurā mašīnlasāmajā formātā. Ieteicamais formāts: CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
lv: Nekorekts laika formāts.

en: Limit list to selected items
lv: Ierobežot sarakstu ar atlasītajiem vienumiem

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
lv: Ja atzīmēts, lietotājam tiks parādīti vienīgi šeit atlasītie vienumi.

en: not in
lv: nav iekš

en: Is all of
lv: Ir visi no

en: Is none of
lv: Nav ne viens no

en: not
lv: nav

en: Is between
lv: Ir intervālā starp

en: between
lv: intervālā starp

en: Is not between
lv: Nav intervālā starp

en: not between
lv: nav intervālā starp

en: And max
lv: Un maks.

en: And
lv: Un

en: Contains any word
lv: Satur jebkuru norādīto vārdu

en: has word
lv: satur norādīto vārdu

en: Contains all words
lv: Satur visus norādītos vārdus

en: has all
lv: ir viss

en: begins
lv: sākas

en: ends
lv: beidzas

en: Require this relationship
lv: Pieprasīt šo relāciju

en: asc
lv: aug.

en: desc
lv: dilstošā secībā

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
lv: Granularitāte ir mazākā vienība, kas jāizmanto, lai noteiktu, vai divi datumi ir vienādi; piemēram, ja granularitāte ir "Gads", visi datumi 1999. gadā neatkarīgi no tā, kad tie iekrīt 1999. gadā, tiks uzskatīti par vienu un to pašu datumu.

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
lv: Ja tiek <a href="@modules">iespējots "advanced help" modulis</a>, Skatu modulis sniegs detalizētāku palīdzību. <a href="@hide">Paslēpt šo ziņojumu.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
lv: Ja tiek uzstādīts "advanced help" modulis no !href, Skatu modulis piedāvās vairāk detalizētas palīdzības. <a href="@hide">Paslēpt šo ziņojumu</a>

en: Broken
lv: Salauzts

en: Displays
lv: Attēlojumi

en: These queries were run during view rendering:
lv: Šie vaicājumi tika izpildīti skata renderēšanas laikā:

en: This display has no path.
lv: Šim attēlojumam nav ceļa

en: Query build time
lv: Vaicājuma izveides laiks

en: Query execute time
lv: Vaicājuma izpildes laiks

en: View render time
lv: Skata izvades laiks

en: No query was run
lv: Neviens vaicājums netika veikts

en: Unable to preview due to validation errors.
lv: Nav iespējams priekšskatīt validācijas kļūdu dēļ.

en: View name
lv: Skata nosaukums

en: View description
lv: Skata apraksts

en: The view has been deleted.
lv: Skats ir izdzēsts

en: Break lock
lv: Salauzt aizslēgumu

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
lv: Aizslēgums ir salauzts, un tagad variet rediģēt šo skatu.

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
lv: Ievadiet skata nosaukumu, ja tas atšķiras avota skata. Atstājiet tukšu, lai izmantotu avota skata nosaukumu.

en: Paste view code here
lv: Ievietojiet skata kodu šeit

en: Unable to interpret view code.
lv: Nav iespējams interpretēt skata kodu.

en: Go to the real page for this display
lv: Dodieties uz šī attēlojuma īsto lapu

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: Missing style plugin
lv: Trūkst stila spraudņa

en: Change settings for this style
lv: Mainīt šī stila iestatījumus

en: View analysis
lv: Skata analīze

en: Configure @type
lv: Konfigurē @type

en: Rearrange @type
lv: Pārkārtot @type

en: Broken field @id
lv: Bojāts lauks @id

en: There are no @types available to add.
lv: Nav pieejams neviens @types, ko pievienot

en: Configure extra settings for @type %item
lv: Konfigurēt papildu iestatījumus @type %item

en: Clear Views' cache
lv: Iztīrīt Skatu kešatmiņu

en: Add Views signature to all SQL queries
lv: Pievienot Skatu parakstu visiem SQL vaicājumiem

en: Show other queries run during render during live preview
lv: Rādīt citus vaicājumus, kas tiek izpildīti renderēšanas laikā tiešā priekšskatījuma laikā

en: Drupal has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
lv: Drupal var izpildīt daudzus vaicājumus, kamēr skats tiek renderēts. Atzīmējot šo izvēles rūtiņu, tiešā priekšskatījuma ietvaros tiks parādīti visi skata renderēšanas laikā izpildītie vaicājumi.

en: View analysis can find nothing to report.
lv: Skatu analīze nevar atrast neko, par ko ziņot.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
lv: Šim skatam ir tikai noklusējuma attēlojums, un tāpēc tas netiks ievietots nekur jūsu vietnē; iespējams, vēlaties pievienot lapu vai bloka attēlojumu.

en: Reduce duplicates
lv: Samazināt dublikātus

en: Default settings for this view.
lv: Skata noklusētie iestatījumi.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
lv: Attēlot skatu kā lapu, ar URL un izvēlnes saitēm.

en: Display the view as a block.
lv: Attēlot skatu kā bloku.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
lv: Pielikumi pievienoti citiem attēlojumiem, lai panāktu vairākus skatus vienā skatā.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
lv: Attēlot skatu kā plūsmu, piemēram, RSS plūsmu.

en: Displays rows one after another.
lv: Attēlo rindas vienu pēc otras.

en: Displays rows in a grid.
lv: Attēlo rindas režģī.

en: Displays rows in a table.
lv: Attēlo rindas tabulā.

en: Displays the default summary as a list.
lv: Attēlo noklusējuma kopsavilkumu kā sarakstu.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
lv: Attēlo kopsavilkumu bez formatējuma, ar iespēju sakārtot secīgi vai iekļāvumā.

en: Generates an RSS feed from a view.
lv: Ģenerē RSS plūsmu no skata.

en: Displays the fields with an optional template.
lv: Attēlo laukus ar izvēles veidni.

en: Will be available to all users.
lv: Būs pieejams visiem lietotājiem.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
lv: Piekļuve tiks piešķirta lietotājiem ar jebkuru no minētajām lomām.

en: No caching of Views data.
lv: Nekešot skatu datus.

en: Time-based
lv: Uz laiku balstīta

en: Simple time-based caching of data.
lv: Vienkārša uz laiku balstīta datu kešošana.

en: sort criteria
lv: kārtošanas kritēriji

en: Sort criterion
lv: Kārtošanas kritērijs

en: sort criterion
lv: kārtošanas kritērijs

en: The book the node is in.
lv: Grāmata, kurā atrodas mezgls.

en: The weight of the book page.
lv: Grāmatas lapas svars.

en: The parent book node.
lv: Vecāka grāmatas mezgls.

en: The title of the comment.
lv: Komentāra virsraksts.

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
lv: Komentāra autora vārds. Var tikt veidots kā saite uz autora mājaslapu.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lv: Komentāra autora interneta vietnes adrese. Var tikt atveidota kā saite. Tukša, ja autors ir reģistrēts lieottājs.

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: The User ID of the comment's author.
lv: Komentāra autora lietotāja ID.

en: Parent CID
lv: Vecāka CID

en: Last comment time
lv: Pēdējā komentāra laiks

en: Date and time of when the last comment was posted.
lv: Datums un laiks, kad tika publicēts pēdējais komentārs.

en: Last comment author
lv: Pēdējā komentāra autors

en: The name of the author of the last posted comment.
lv: Pēdējā ievietotā komentāra autora vārds.

en: Comment count
lv: Komentāru skaits

en: The number of comments a node has.
lv: Mezglā esošo komentāru skaits.

en: Updated/commented date
lv: Papildināšana/komentēšanas datums

en: The number of new comments on the node.
lv: Mezgla jauno komentāru skaits.

en: Comment status
lv: Komentāra statuss

en: User posted or commented
lv: Lietotājs rakstīja vai komentēja

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
lv: Rādīt mezglus tikai tad, ja lietotājs ievietojis mezglu vai komentējis mezglu.

en: Display the comment as RSS.
lv: Rādīt komentāru kā RSS.

en: Provide a simple link to the user contact page.
lv: Nodrošināt vienkāršu saiti uz lietotāja kontaktu lapu.

en: The title of the node.
lv: Mezgla virsraksts.

en: The date the node was posted.
lv: Mezgla publicēšanas datums.

en: Created year + month
lv: Izveides gads + mēnesis

en: Created year
lv: Izveides gads

en: Created month
lv: Izveides mēnesis

en: Created day
lv: Izveides diena

en: Created week
lv: Izveides nedēļa

en: Updated year + month
lv: Papildināšanas gads + mēnesis

en: Updated year
lv: Papildināšanas gads

en: Updated month
lv: Papildināšanas mēnesis

en: Updated day
lv: Papildināšanas diena

en: Updated week
lv: Papildināšanas nedēļa

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lv: Nodrošina vienkāršu saiti, lai atgrieztu revīziju.

en: Filter by access.
lv: Filtrēt pēc piekļuves.

en: Has new content
lv: Ir jauns saturs

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
lv: Attēlojumam %display nav piekļuves kontroles, taču tajā nav publicēto mezglu filtra.

en: Poll
lv: Aptauja

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
lv: Meklējamā vienuma rezultāts. Tas netiks izmantots, ja nav pieejams arī meklēšanas filtrs.

en: Total views
lv: Kopējais skatījumu skaits

en: The total number of times the node has been viewed.
lv: Kopējais mezgla skatījumu skaits.

en: Views today
lv: Skatījumi šodien

en: The total number of times the node has been viewed today.
lv: Kopējais mezgla skatījumu skaits šodien.

en: Most recent view
lv: Jaunākais skatījums

en: The most recent time the node has been viewed.
lv: Pēdējā reize, kad mezgls tika skatīts.

en: Title of page visited.
lv: Apmeklētās lapas virsraksts.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
lv: Faili, kurus uztur Drupal un dažādi moduļi.

en: The ID of the file.
lv: Faila ID.

en: The status of the file.
lv: Faila statuss.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
lv: Taksonomijas termini ir pievienoti mezgliem.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
lv: Filtrēt "Taksonomija: termins" rezultātus atbilstoši noteiktai vārdnīcai.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
lv: Attēlot visus ar mezglu saistītos taksonomijas terminus no norādītajām vārdnīcām.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
lv: Termins, kas ir termina vecāks. Ja izmantojat vārdnīcu, kas pieļauj vairākus vecākus, var rasties ierakstu dublikāti.

en: Outdated
lv: Novecojis

en: The user ID
lv: Lietotāja ID

en: The user or author name.
lv: Lietotāja vai autora vārds.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
lv: Lietotāja epasta adrese. Šis lauks parasti netiek rādīts lietotājiem, tāpēc esiet piesardzīgs, to lietojot.

en: Language of the user
lv: Lietotāja valoda

en: The user's last login date.
lv: Lietotāja pēdējās pieslēgšanās datums.

en: The user's signature.
lv: Lietotāja paraksts.

en: User ID from URL
lv: Lietotāja ID no URL

en: User ID from logged in user
lv: Lietotāja ID no autentificētā lietotāja

en: Randomize the display order.
lv: Nejauša attēlošanas secība.

en: Provide custom text or link.
lv: Nodrošina pielāgotu tekstu vai saiti.

en: View result counter
lv: Skatīt rezultātu skaitītāju

en: Displays the actual position of the view result
lv: Attēlo skata rezultātu faktisko stāvokli

en: No user
lv: Nav lietotāja

en: Show teaser-style link
lv: Rādīt ievada stila saiti

en: Link this field to new comments
lv: Saistīt šo lauku ar jauniem komentāriem

en: contact
lv: kontakts

en: Contact %user
lv: Sazināties ar %user

en: Unknown language
lv: Nezināma valoda

en: Check for new comments as well
lv: Pārbaudīt arī jaunos komentārus

en: Alternative sort
lv: Alternatīva kārtošana

en: Alternate sort order
lv: Alternatīva kārtošanas secība

en: On empty input
lv: Tukšas ievades gadījumā

en: Show None
lv: Rādīt Nevienu

en: Display score
lv: Rādīt rezultātu

en: Link this field to download the file
lv: Saistīt šo lauku, lai lejupielādētu failu

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
lv: Dziļums atlasīs mezglus, kas ir atzīmēti ar terminiem hierarhijā. Piemēram, ja jums ir termins "auglis" un pakārtots termins "ābols", kura dziļums ir 1 (vai lielāks), tad, filtrējot pēc termina "auglis", tiks iegūti mezgli, kas ir atzīmēti gan ar "ābols", gan arī "auglis". Ja tas ir negatīvs, tad būs apgriezti; meklējot "ābols", tiks parādīti arī mezgli, kas marķēti ar "auglis", ja dziļums ir -1 (vai mazāks).

en: No vocabulary
lv: Nav vādrnīcas

en: Link this field to its term page
lv: Saistīt šo lauku ar tā terminu lapu

en: Limit terms by vocabulary
lv: Ierobežot terminus pēc vārdnīcas

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
lv: Atlasiet, kuras vārdnīcas terminus rādīt pie iespējām.

en: Dropdown
lv: Nolaižamā izvēlne

en: Show hierarchy in dropdown
lv: Rādīt hierarhiju nolaižamajā izvēlnē

en: Select terms from vocabulary @voc
lv: Atlasiet terminus no vārdnīcas @voc

en: Select terms
lv: Izvēlēties terminus

en: Is the logged in user
lv: Vai ir pieteicies lietotājs

en: Usernames
lv: Lietotājvārdi

en: Enter a comma separated list of user names.
lv: Ievadiet ar komatu atdalītu lietotāju vārdu sarakstu.

en: Also look for a node and use the node author
lv: Sameklēt arī mezglu un izmantot mezgla autoru

en: Restrict user based on role
lv: Ierobežot lietotāju atkarībā no lomas

en: Restrict to the selected roles
lv: Ierobežot tikai atlasītajām lomām

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
lv: Ja nav atlasīta neviena loma, tiks atļauts jebkuras lomas lietotājiem.

en: Unrestricted
lv: Bez ierobežojumiem

en: No role(s) selected
lv: Nav izvēlēta(-as) loma(-as)

en: Multiple roles
lv: Vairākas lomas

en: You must select at least one role if type is "by role"
lv: Jums ir jāatlasa vismaz viena loma, ja veids ir "pēc lomas"

en: PHP validate code
lv: PHP validācijas kods

en: Never cache
lv: Nekad neglabāt kešatmiņu

en: Query results
lv: Vaicājuma rezultāti

en: The length of time raw query results should be cached.
lv: Neapstrādāto vaicājumu rezultātu kešatmiņas ilgums.

en: Rendered output
lv: Atveidota izvade

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
lv: Renderētas HTML izvades kešatmiņas ilgums.

en: Broken field
lv: Bojāts lauks

en: Change the title that this display will use.
lv: Mainīt virsrakstu, kas tiks izmantots šajā attēlojumā.

en: Use AJAX
lv: Izmantot AJAX

en: Change whether or not this display will use AJAX.
lv: Mainiet, vai šajā attēlojumā tiks izmantots AJAX.

en: Change this display's pager setting.
lv: Mainīt šī attēlojuma lapojuma iestatījumu.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
lv: Norādīt, vai šajā attēlojumā tiks nodrošināta saite "vairāk".

en: Specify access control type for this display.
lv: Norādīt piekļuves kontroles veidu šim attēlojumam.

en: Change settings for this access type.
lv: Mainīt šī piekļuves veida iestatījumus.

en: Specify caching type for this display.
lv: Norādīt šī displeja kešatmiņas veidu.

en: Change settings for this caching type.
lv: Mainīt šī kešatmiņas veida iestatījumus.

en: Link display
lv: Saites attēlojums

en: Exposed form in block
lv: Atklāta forma blokā

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
lv: Ļaut atklātajai formai parādīties blokā, nevis skatā.

en: The title of this view
lv: Šī skata nosaukums

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
lv: Šis virsraksts tiks parādīts kopā ar skatu visur, kur parasti tiek rādīti virsraksti; t.i., kā lapas virsraksts, bloka nosaukums utt.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
lv: Ja vien jums nav radušās problēmas ar lapošanu saistībā ar šo skatu, atstājiet to uz 0. Ja vienā lapā izmantojat vairākus lapojumus, iespējams, šim skaitlim būs jāiestata lielāka vērtība, lai neradītu konfliktus masīvā ?page=. Lielas vērtības pievienos jūsu URL daudz komatu, tāpēc, ja iespējams, izvairieties no tā.

en: Add a more link to the bottom of the display.
lv: Pievienot vairāk saiti attēlojuma apakšdaļā.

en: Create more link
lv: Izveidot vairāk saiti

en: The text to display for the more link.
lv: Teksts, kas tiks attēlots saitei vairāk.

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
lv: Tādējādi skatā tiks parādīti tikai atšķirīgi vienumi. Ja ir vairāki identiski vienumi, katrs tiks parādīts tikai vienu reizi. Varat to izmantot, lai mēģinātu no skata noņemt dublikātus, taču tas ne vienmēr darbojas. Ņemiet vērā, ka tas var palēnināt vaicājumu izpildi, tāpēc izmantojiet to piesardzīgi.

en: Access restrictions
lv: Piekļuves ierobežojumi

en: Access options
lv: Piekļuves iespējas

en: Caching options
lv: Kešatmiņas iespējas

en: Display even if view has no result
lv: Attēlot pat ja skats neatgriež rezultātu

en: How should this view be styled
lv: Kādā stilā ir jābūt šim skatam

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
lv: Ja izvēlētajam stilam ir iestatījumi, noteikti noklikšķiniet uz iestatījumu pogas, kas tiks parādīta tam iekš Skatīt kopsavilkumu.

en: Style options
lv: Stila iespējas

en: Row style options
lv: Rindas stila iespējas

en: How should each row in this view be styled
lv: Kādā stilā jāveido katru šī skata rindu

en: Which display to use for path
lv: Kuru attēlojumu izmantot ceļam

en: Which display to use to get this display's path for things like summary links, rss feed links, more links, etc.
lv: Kuru attēlojumu izmantot, lai iegūtu šī displeja ceļu, piemēram, kopsavilkuma saites, RSS plūsmu saites, vairāk saites utt.

en: Put the exposed form in a block
lv: Ielikt atklāto formu blokā

en: If set, any exposed widgets will not appear with this view. Instead, a block will be made available to the Drupal block administration system, and the exposed form will appear there. Note that this block must be enabled manually, Views will not enable it for you.
lv: Ja tas ir iestatīts, šajā skatā netiks parādīti atklātie logrīki. Tā vietā Drupal bloku administrēšanas sistēmai būs pieejams bloks, un tur parādīsies atklātā forma. Ņemiet vērā, ka šis bloks ir jāiespējo manuāli, Skati to neiespējos jūsu vietā.

en: Display "@display" uses fields but there are none defined for it or all are excluded.
lv: Attēlojumā “@display” tiek izmantoti lauki, taču nav definēts neviens lauks vai to attēlošana ir izslēgta.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
lv: Attēlojumā "@display" tiek izmantots ceļš, bet ceļš nav definēts.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
lv: Attēlojumā "@display" ir nederīgs stila spraudnis.

en: Exposed form: @view-@display_id
lv: Atklātā forma: @view-@display_id

en: Attachment settings
lv: Pielikuma iestatījumi

en: Inherit exposed filters
lv: Mantot eksponētos filtrus

en: Multiple displays
lv: Vairāki attēlojumi

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
lv: Vai šim displejam ir jāpārmanto atklātā filtra vērtības no vecākattēlojuma, kuram tas ir pievienots?

en: Attach before or after the parent display?
lv: Vai pievienot pirms vai pēc vecāku attēlojuma?

en: Select which display or displays this should attach to.
lv: Atlasiet, kuram attēlojumam vai attēlojumiem tas jāpievieno.

en: Block admin description
lv: Bloka administratora apraksts

en: Using the site name
lv: Izmantojot vietnes nosaukumu

en: Use the site name for the title
lv: Virsrakstam izmantot vietnes nosaukumu

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
lv: Plūsmas ikona būs pieejama tikai atzīmētajiem attēlojumiem.

en: No menu
lv: Nav izvēlnes

en: Normal: @title
lv: Normāls: @title

en: Tab: @title
lv: Cilne: @title

en: Change settings for the parent menu
lv: Mainīt vecāku izvēlnes iestatījumus

en: The menu path or URL of this view
lv: Šī skata izvēlnes ceļš vai URL

en: No menu entry
lv: Nav izvēlnes ieraksta

en: Normal menu entry
lv: Parasts izvēlnes ieraksts

en: Menu tab
lv: Izvēlnes cilne

en: Default menu tab
lv: Noklusējuma izvēlnes cilne

en: Default tab options
lv: Noklusējuma cilnes iespējas

en: Already exists
lv: Jau eksistē

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
lv: "%" nedrīkst izmantot ceļa pirmajam segmentam.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
lv: Attēlojums, kura ceļš beidzas ar %, nevar būt cilne.

en: Title is required for this menu type.
lv: Šim izvēlnes veidam ir nepieciešams nosaukums.

en: Inline fields
lv: Iekļautie lauki

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
lv: Atdalītāju var novietot starp iekļautajiem laukiem, lai tie nesaspiestos viens otram blakus. Šajā laukā variet izmantot HTML.

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
lv: Pēc izvēles varat norādīt lauku, pēc kura grupēt ierakstus. Lai negrupētu, atstājiet tukšu.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
lv: Stilam @style ir nepieciešams rindas stils, taču rindas spraudnis nav derīgs.

en: RSS description
lv: RSS apraksts

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
lv: Ievietojiet laukus kolonnās; vienā kolonnā varat apvienot vairākus laukus. Ja to darāt, lauku atdalīšanai tiks izmantots norādītās kolonnas atdalītājs. Atzīmējiet kārtošanas rūtiņu, lai šī kolonna būtu klikšķināma un pēc tās tiktu veikta kārtošana, un atzīmējiet noklusējuma kārtošanas radio, lai noteiktu, kura kolonna tiks kārtota pēc noklusējuma, ja tāda ir. Lauku sadaļā varat kontrolēt kolonnu secību un lauku etiķetes.

en: The style selected does not utilize fields.
lv: Izvēlētais stils laukus neizmanto.

en: None defined
lv: Nav definēts

en: New view
lv: Jauns skats

en: Live preview
lv: Tiešais priekšskatījums

en: Parent link ID
lv: Vecāksaites ID

en: Administration menu
lv: Administrācijas izvēlne

en: - All -
lv: - Visi -

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Update translations
lv: Atjaunināt tulkojumus

en: Already added languages
lv: Jau pievienotās valodas

en: Edit language
lv: Labot valodu

en: Filter criteria
lv: Filtrēšanas kritēriji

en: Contact form
lv: Kontaktu forma

en: Select language
lv: Izvēlies valodu

en: Languages not yet added
lv: Valodas, kas vēl nav pievienotas

en: String not found.
lv: Simbolu rinda nav atrasta.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
lv: Iesniegtā virkne satur neatļautus HTML: %string

en: The string has been saved.
lv: Simbolu rinda saglabāta.

en: The language selected for import is not supported.
lv: Valoda, kura izvēlēta ielādei, netiek atbalstīta.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
lv: Izskatās, ka sākuminformācija (header) tulkojuma failam %filename vai nu trūkst vai ir sabojāta.

en: Error importing interface translations
lv: Kļūda importējot saskarnes tulkojumus

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
lv: Mēģinājums saglabāt tulkojumu ar neatļautu HTML: %string

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
lv: Importēts %file iekš %locale: %number virknes pievienotas, %update atjaunotas un %delete dzēstas.

en: Ampersand
lv: Ampersends

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāmajam nosaukumam jāsatur tikai mazie burti, numuri un apakšsvītras.

en: Polls
lv: Aptauja

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Popular content
lv: Populārs saturs

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: Translation settings
lv: Tulkošanas iestatījumi

en: Flag translations as outdated
lv: Atzīmēt tulkojumus kā novecojušus

en: Disabled modules
lv: Atspējotie moduļi

en: Disabled themes
lv: Atspējotās tēmas

en: Styles
lv: Stili

en: The item has been deleted.
lv: Šī vienība ir dzēsta.

en: Interface
lv: Interfeiss

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: Sort descending
lv: Sakārtot dilstošā secībā

en: Sort ascending
lv: Sakārtot augošā secībā

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgctxt" nav gaidīts %line. rindā.

en: The name of the site.
lv: Vietnes nosaukums.

en: In code
lv: Kodā

en: Are you sure you want to delete this page? Deleting a page cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst šo lapu? Izdzēstās lapas nav iespējams atjaunot!

en: Style settings
lv: Stila iestatījumi

en: Region settings
lv: Reģiona iestatījumi

en: Content type name
lv: Satura veida nosaukums

en: Navigate to previous year
lv: Iepriekšējais gads

en: Navigate to next year
lv: Nākamais gads

en: Navigate to previous month
lv: Iepriekšējais mēnesis

en: Navigate to next month
lv: Nākamais mēnesis

en: Navigate to previous week
lv: Iepriekšējā nedēļa

en: Navigate to next week
lv: Nākamā nedēļa

en: Navigate to previous day
lv: Iepriekšējā diena

en: Navigate to next day
lv: Nākamā diena

en: View full page month
lv: Atvērt pilna mēneša skatu

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: %name must be a positive integer.
lv: %name ir jābūt pozitīvam, veselam skaitlim.

en: %name must be a number.
lv: %name ir jābūt skaitlim.

en: Hello <strong>@username</strong>
lv: Sveiki <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
lv: Parādīt saīsnes

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: <p>The masquerade module adds a link on a user's profile page that allows permitted users to masquerade as that user. Upon masquerading, a link to "switch back" to the original user will appear in the menu. While masquerading, the option to masquerade as another user will not appear. All masquerading transactions are logged, and $user->masquerading will be set; this could be displayed via theme.</p><p>In the masquerade settings a list of roles are presented; any checked role is considered an "administrator" and requires the second level "masquerade as admin" permission to masquerade as. User #1 is automatically considered an administrator, regardless of roles.</p>
lv: <p>Maskēšanās modulis lietotāja profila lapā pievieno saiti, kas lietotājiem ar piešķirtajām atļaujām ļauj maskēties par šo lietotāju. Maskēšanās laikā izvēlnē parādīsies saite "pārslēgties atpakaļ" uz oriģinālo lietotāju. Maskēšanās laikā iespēja maskēties par citu lietotāju netiks rādīta. Visi maskēšanās notikumu tiek reģistrēti, un tiks uzstādīts $user->masquerading; to var parādīt tēmā.</p><p>Maskēšanās uzstādījumos tiek rādīts lomu saraksts; ikviena atzīmētā loma tiek uzskatīta par "administratoru" un lai maskētos par to ir nepieciešama "maskēties par administratoru" atļauja.Lietotājs #1, neatkarīgi no lomām, automātiski tiek uzskatīts par administratoru.</p>

en: Roles that are considered "administrators" for masquerading
lv: Lomas, kuras tiek uzskatītas par maskēšanās "administratoriem"

en: Menu <em>Quick Switch</em> user
lv: Izvēlnes <em>Ātrās pārslēgšanās</em> lietotājs

en: Enter the username of an account you wish to switch easily between via a menu item.
lv: Ievadiet lietotāja vārdu, uz kuru vēlaties pārslēgties, izmantojot izvēlni.

en: Masquerade Block <em>Quick Switch</em> users
lv: Maskēšanās bloka <em>Ātrās pārslēgšanās</em> lietotāji

en: Enter the usernames, separated by commas, of accounts to show as quick switch links in the Masquerade block.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītus lietotāju vārdus, kurus rādīt Maskēšanās blokā kā ātrās pārslēgšanās saites.

en: %user does not exist. Please enter a valid username.
lv: %user neeksistē. Lūdzu, ievadiet derīgu lietotāja vārdu.

en: Masquerade settings
lv: Maskēšanās uzstādījumi

en: Enter the users this user is able to masquerade as
lv: Ievadiet lietotājus, par kuriem šis lietotājs var maskēties

en: %user is not a valid user name.
lv: %user nav derīgs lietotāja vārds.

en: You are masquerading as <a href="@user-url">%masq_as</a>.
lv: Jūs maskējaties par <a href="@user-url">%masq_as</a>.

en: You are already masquerading. Please <a href="@unswitch">switch back</a> to your account to masquerade as another user.
lv: Jūs šobrīd jau maskējaties. Lūdzu, <a href="@unswitch">pārslēdzieties atpakaļ</a> uz savu kontu, lai maskētos par citu lietotāju.

en: You cannot masquerade as yourself. Please choose a different user to masquerade as.
lv: Jūs nevarat maskēties par sevi. Lūdzu, izvēlieties citu lietotāju, par kuru maskēties.

en: You are masquerading as %anonymous.
lv: Jūs maskējaties par %anonymous.

en: Enter the username to masquerade as.
lv: Ievadiet lietotāju vārdu, par kuru maskēties.

en: Default values
lv: Noklusējuma vērtības

en: Check for updates of disabled modules and themes
lv: Pārbaudīt atjauninājumu pieejamību izslēgtajiem moduļiem un tēmām.

en: styles
lv: stili

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade

en: The maximum number of characters this field can be.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Count the number 0 as empty
lv: Uzskatīt skaitli 0 par "nav rezultātu"

en: Hide if empty
lv: Paslēpt ja tukšs

en: Starting value
lv: Sākuma vērtība

en: Specify the number the counter should start at.
lv: Norādiet skaitli ar kuru tiks sākta skaitīšana.

en: Does not start with
lv: Nesākas ar

en: Does not end with
lv: Nebeidzas ar

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
lv: Lietotāja, kurš ievietojis komentāru, e-pasts. Būs tukšs, ja autors ir reģistrēts lietotājs.

en: Length is shorter than
lv: Garums ir mazāks kā

en: shorter than
lv: īsāks kā

en: Length is longer than
lv: Garums ir lielāks par

en: longer than
lv: garāks kā

en: Exposed form
lv: Eksponētā forma

en: Render
lv: Atveidot

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: The unique ID of the comment.
lv: Komentāra unikālais ID.

en: The name left by the comment author.
lv: Vārds, ko atstājis komentāra autors.

en: The email address left by the comment author.
lv: E-pasta adrese, ko atstāja komentāra autors.

en: The home page URL left by the comment author.
lv: Komentāra autora ievadīts mājaslapas URL.

en: The URL of the comment.
lv: Komentāra URL.

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: The URL of the comment's edit page.
lv: Komentāra rediģēšanas lapas URL.

en: The date the comment was posted.
lv: Komentāra iesūtīšanas datums.

en: The number of comments posted on a node.
lv: Mezglam pievienoto komentāru skaits.

en: New comment count
lv: Jaunu komentāru skaits

en: The type of the node.
lv: Nodes tips

en: The language the node is written in.
lv: Valoda, kurā mezgls ir sarakstīts.

en: The URL of the node.
lv: Mezgla URL.

en: Date changed
lv: Datums izmainīts

en: The author of the node.
lv: Nodes autors

en: Poll winner
lv: Aptaujas uzvarētājs

en: Last view
lv: Pēdējais skatījums

en: The date on which a visitor last read the node.
lv: Datums, kad apmeklētājs pēdējo reizi ir lasījis nodi

en: The slogan of the site.
lv: Vietnes sauklis.

en: The administrative email address for the site.
lv: Vietnes administratīvā e-pasta adrese.

en: The URL of the site's front page.
lv: Vietnes sākumlapas URL.

en: Login page
lv: Autorizācijas lapa

en: The unique ID of the uploaded file.
lv: Unikālais augšupielādētā faila ID.

en: The size of the file, in kilobytes.
lv: Faila izmērs, norādīts kilobaitos.

en: The date the file was most recently changed.
lv: Datums kad veiktas pēdējas izmaiņas ar datni.

en: The unique ID of the taxonomy term.
lv: Unikāls termina identitātes identifikators.

en: The name of the taxonomy term.
lv: Termina vārds.

en: The optional description of the taxonomy term.
lv: Neobligāts termina skaidrojums.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
lv: Ar terminu atzīmēto nožu skaits.

en: The URL of the taxonomy term.
lv: Taksonomijas termina URL.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
lv: Vārdnīca, kurai taksonomijas termins pieder.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
lv: Taksonomijas termina vecāktermins, ja tāds eksistē.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
lv: Unikālais taksonomijas vārdnīcas ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
lv: Taksonomijas vārdnīcas nosaukums.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lv: Neobligāts taksonomijas vārdnīcas apraksts.

en: Term count
lv: Terminu skaits

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
lv: Taksonomijas vārdnīcai piederošo terminu skaits.

en: The unique ID of the user account.
lv: Lietotāja konta unikālais ID.

en: The login name of the user account.
lv: Lietotāja konta lietotājvārds.

en: The email address of the user account.
lv: Lietotāja konta e-pasta adrese.

en: The URL of the account profile page.
lv: Konta profila lapas URL.

en: All parent terms
lv: Visi vecāktermini

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
lv: @count neatļauta(s) HTML virkne(s) failā %file

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lv: Lapas, kurām PHP kods atgriež vērtību <code>TRUE</code> (tikai ekspertiem)

en: Pages or PHP code
lv: Lapas vai PHP kods

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lv: Ja izvēlēta PHP opcija, ievadiet PHP kodu starp %php. Ievērojiet, ka nepareiza PHP koda izpilde var salauzt jūsu Drupal vietni.

en: Text formats
lv: Teksta formāti

en: Add new @node_type
lv: Jauns ieraksts:  @node_type

en: Image styles
lv: Attēlu stili

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
lv: Maksimālais saites un visu tās pēcteču dziļums ir fiksēts ar !maxdepth. Dažas izvēlnes saites var nebūt pieejamas kā vecāki, ja izvēloties tās pārsniegs šo limitu.

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu

en: <em>Edit @type</em> @title
lv: <em>Labot @type</em> @title

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: There is currently no content classified with this term.
lv: Ar šo terminu pagaidām nav saistīts nekāds saturs.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
lv: Direktorija %directory neeksistē jeb nav rakstāma.

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.

en: Fixed width
lv: Fiksēts platums

en: Contact forms
lv: Kontaktu formas

en: Image style
lv: Attēla stils

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
lv: Apgabala iezīme, kas tiks attēlota tikai administratoram.

en: Exposed
lv: Eksponēts

en: Display all items
lv: Rādīt visus vienumus

en: Display a specified number of items
lv: Rādīt noteiktu vienumu skaitu

en: Exposed form style
lv: Eksponētās formas stils

en: @count item | @count items
lv[0]: @count vienums
lv[1]: @count vienumi
lv[2]: @count vienumi

en: Sort By
lv: Kārtot pēc

en: Authentication module
lv: Autentifikācijas modulis

en: Administer pathauto
lv: Administrēt pathauto

en: Determines whether or not users are notified.
lv: Nosaka vai lietotājiem tiek vai netiek ziņots.

en: Update preview
lv: Atjaunināt priekšskatījumu

en: Is not empty (NOT NULL)
lv: Nav tukšs (NAV NULL)

en: Attachment before
lv: Pielikums pirms

en: Attachment after
lv: Pielikums pēc

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Translation update status
lv: Tulkojumu atjaunināšanas statuss

en: There are available updates
lv: Ir pieejami jauni atjauninājumi

en: All your translations are up to date
lv: Visi jaunākie tulkojumi

en: Site logo
lv: Vietnes logo

en: Stylizer
lv: Dizaineris

en: Enter a comma separated list of user names that this user can masquerade as.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītus lietotāju vārdus, par kuriem šis lietotājs var maskēties.

en: It is not possible to masquerade in off-line mode as !user does not have the %config-perm permission. Please <a href="@site-maintenance">set the site status</a> to "online" to masquerade as !user.
lv: Bezsaistes režīmā nav iespējams maskēties, jo !user nav %config-perm atļaujas. Lūdzu, <a href="@site-maintenance">uzstādiet vietnes statusu</a> uz "tiešsaistē", lai maskētos par !user.

en: It is not possible to masquerade in off-line mode as %user does not have the %config-perm permission. Please <a href="@site-maintenance">set the site status</a> to "online" to masquerade as %user.
lv: Bezsaistes režīmā nav iespējams maskēties, jo %user nav %config-perm atļaujas. Lūdzu, <a href="@site-maintenance">uzstādiet vietnes statusu</a> uz "tiešsaistē", lai maskētos par %user.

en: You are now masquerading as !masq_as.
lv: Jūs maskējaties par !masq_as.

en: You are no longer masquerading as !masq_as and are now logged in as !user.
lv: Jūs vairs nemaskējaties par !masq_as un tagad esat pieslēdzies kā !user.

en: This user requires administrative permissions to switch to the user %user.
lv: Šim lietotājam nepieciešamas administratīvās atļaujas lai pārslēgots uz lietotāju %user.

en: ruleset
lv: noteikumu kopums

en: rulesets
lv: noteikumu kopumi

en: content pane
lv: satura daļa

en: content panes
lv: satura daļas

en: The item has been reverted.
lv: Šī vienība ir atgriezta iepriekšējā stāvoklī.

en: Copy source
lv: Kopēt avotu

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
lv: Skaidrojums par mezglā izdarītajām jaunākajām izmaiņām.

en: The title of the current page.
lv: Pašreizējās lapas nosaukums.

en: The URL of the current page.
lv: Pašreizējās lapas URL.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
lv: Pašreizējās lapas numurs, skatot sarakstus, kas ir uz vairākām lapām.

en: One-time login URL
lv: Vienreizējas pierakstīšanās URL

en: New type:
lv: Jauns tips:

en: - Use default -
lv: - Lietot noklusēto -

en: Never (manually)
lv: Nekad (manuāli)

en: No information
lv: Nav informācijas

en: Automatic update configuration
lv: Automātisko atjauninājumu konfigurācija

en: Error opening socket @socket
lv: Kļūda atverot kontaktligzdu @socket

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Submit translations to localization server
lv: Nosūtīt tulkojumus lokalizācijas serverim

en: Allows users to submit translations to a remote localization server.
lv: Ļauj lietotātjiem nosūtīt tulkojumus uz attālinātu lokalizācijas serveri.

en: The name of the item; e.g. node.
lv: Vienuma nosaukums, piemēram, mezgls.

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
lv: Vienuma veids, vai nu modulis, tēma vai tēmas_dzinējs.

en: This user is already %user.
lv: Šis lietotājs jau ir %user.

en: Masquerade as user
lv: Maskēties par lietotāju

en: Masquerade as another user.
lv: Maskēties par citu lietotāju.

en: Masquerade as admin
lv: Maskēties par administratoru

en: Masquerade as the site admin (UID 1).
lv: Maskēties par vietnes administratoru (UID 1).

en: Administer Masquerade
lv: Administrēt Maskēšanos

en: Perform administration tasks and configure the Masquerade module.
lv: Veikt administrēšanas uzdevumus un konfigurēt Maskēšanās moduli.

en: Access the views administration pages.
lv: Piekļūt administratora lapas skatiem.

en: Bypass access control when accessing views.
lv: Apiet piekļuves kontroli, kad piekļūst skatiem.

en: Add new view
lv: Pievienot jaunu skatu

en: HTML element
lv: HTML elements

en: Label HTML element
lv: Iezīmes HTML elements

en: Place a colon after the label
lv: Pēc iezīmes ievietot kolu

en: Wrapper HTML element
lv: Aptverošais HTML elements

en: Add default classes
lv: Pievienot noklusētās klases

en: Use default Views classes to identify the field, field label and field content.
lv: Lietot skata noklusētās klases lai identificētu lauku, lauka iezīmi un lauka saturu.

en: Use absolute path
lv: Lietot absolūto ceļu

en: Rel Text
lv: REL teksts

en: Include Rel attribute for use in lightbox2 or other javascript utility.
lv: Iekļaujiet REL parametru lietojot "lightbox2" vai citas "javascript" utilītas

en: <p>The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
    If you would like to have the characters %5B and %5D please use the html entity codes '%5B' or  '%5D' or they will get replaced with empty space.</p>
lv: <p>Šim laukam pieejami sekojoši tokeni. ievērojiet ka sakarā ar izvades renderēšanas secību, jūs nevarat izmantot laukus kuri atrodas aiz šī lauka; ja vēlaties izmantot lauku kurš šeit nav attēlots, pārkārtojiet lauku secību. 
    Ja vēlaties izmantot simbolus %5B un %5D lūdzu lietotjiet HTML entītiju kodus '%5B' vai '%5D' vai arī tie tiks aizstāti ar tukšumu.

en: Preserve certain tags
lv: Atstāt specifiskus tagus

en: List the tags that need to be preserved during the stripping process. example &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; which will preserve all p and br elements
lv: Norādiet HTML tagus kurus nepieciešams atstāt izņemšanas procesā. Piemēram &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; atstās p un br elementus.

en: Format plural
lv: Formāta daudzskaitlis

en: If checked, special handling will be used for plurality.
lv: Ja atzīmēts, daudzskaitlim tiks lietota īpaša forma.

en: Singular form
lv: Vienstkaitļa forma

en: Text to use for the singular form.
lv: Teksts, ko lietot vienskaitļa formai.

en: Plural form
lv: Daudzskaitļa forma

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
lv: Teksts, ko lietot daudzskaitļa formai. @count tiks aizstāts ar vērtību.

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
lv: Nobīde no tekošā laika, piemēram "!example1" vai "!example2"

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāms skata nosaukums. Tas var saturēt tikai mazos burtus, ciparus un apakšsvītras.

en: Date and time of when the comment was created.
lv: Datums un laiks, kad komentārs tika izveidots.

en: Date and time of when the comment was last updated.
lv: Datums un laiks, kad komentārs pēdējo reizi tika atjaunināts.

en: Approved comment
lv: Apstiprināts komentārs

en: File Usage
lv: Failu Lietojums

en: The module managing this file relationship.
lv: Modulis, kas pārvalda šī faila attiecību.

en: The type of entity that is related to the file.
lv: Entītijas, kas ir saistīta ar šo failu, veids.

en: The number of times the file is used by this entity.
lv: Skaits, cik reižu fails ir izmantots šajā entītijā.

en: term from !field_name
lv: termins no !field_name

en: Disable SQL rewriting
lv: Izslēgt SQL pārrakstīšanu

en: Content access
lv: Piekļuve saturam

[ctx: datetime]
en: Year
lv: Gads

[ctx: datetime]
en: Month
lv: Mēnesis

[ctx: datetime]
en: Week
lv: Nedēļa

[ctx: datetime]
en: Day
lv: Diena

[ctx: datetime]
en: Hour
lv: Stunda

[ctx: datetime]
en: Minute
lv: Minūte

[ctx: datetime]
en: Second
lv: Sekunde

en: The year is invalid.
lv: Izvēlētais gads ir nederīgs

en: The month is invalid.
lv: Izvēlētais mēnesis ir nederīgs.

en: The day is invalid.
lv: Izvēlētā diena ir nederīga.

en: The hour is invalid.
lv: Izvēlētā stunda ir nederīga.

en: The minute is invalid.
lv: Izvēlētā minūte ir nederīga.

en: The second is invalid.
lv: Izvēlētā sekunde ir nederīga.

[ctx: date_order]
en: First
lv: Pirmais

[ctx: date_order]
en: Second
lv: Otrais

[ctx: date_order]
en: Third
lv: Trešais

[ctx: date_order]
en: Fourth
lv: Ceturtais

[ctx: date_order]
en: Fifth
lv: Piektais

[ctx: date_order_reverse]
en: Last
lv: Pēdējais

[ctx: date_nav]
en: Prev
lv: Iepriekšējais

[ctx: date_nav]
en: Next
lv: Nākamais

[ctx: day_name]
en: Sunday
lv: Svētdiena

[ctx: day_name]
en: Monday
lv: Pirmdiena

[ctx: day_name]
en: Tuesday
lv: Otrdiena

[ctx: day_name]
en: Wednesday
lv: Trešdiena

[ctx: day_name]
en: Thursday
lv: Ceturtdiena

[ctx: day_name]
en: Friday
lv: Piektdiena

[ctx: day_name]
en: Saturday
lv: Sestdiena

en: 5 minute
lv: 5 minūtes

en: 15 minute
lv: 15 minūtes

en: Content revisions
lv: Satura revīzijas

en: Bypass views access control
lv: Apiet pieejas kontroli

en: No results behavior
lv: Kad nav rezultātu

en: Edit @section
lv: Labot @section

en: Edit this view to add a display.
lv: Rediģē šo skatu lai pievienotu attēlojumu

en: Add view from template
lv: Pievienot skatu no šablona

en: View to insert
lv: Skats ko ievietot

en: The view to insert into this area.
lv: Skats ko ievietot šajā apgabalā.

en: Inherit contextual filters
lv: Mantot konteksta filtrus

en: If checked, this view will receive the same contextual filters as its parent.
lv: Ja iezīmēts, skats pārmantos kontekstuālos filtrus no vecāka elementa.

en: Recursion detected in view @view display @display.
lv: Skata @view @display attēlā atklāta rekursija.

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
lv: Kad filtra vērtība <em>NAV</em> adresē (URL)

en: Exception value
lv: Izņēmuma vērtība

en: If this value is received, the filter will be ignored; i.e, "all values"
lv: Ja tiks atriezta šī vērtība, filtrs tiks ignorēts; t.i. "visas vērtības"

en: Display all results for the specified field
lv: Attēlot visas norādītā lauka vērtības

en: Provide default value
lv: Norādīt noklusēto vērtību

en: Display a summary
lv: Attēlot kopsavilkumu

en: Display contents of "No results found"
lv: Rādīt "Nav rezultātu" saturu

en: Number of records
lv: Ierakstu skaits

[ctx: Sort order]
en: Default sort
lv: Noklusējuma kārtojums

[ctx: Sort order]
en: Date
lv: Datums
    Kontekstā: Kārtošanas secība

[ctx: Sort order]
en: Numerical
lv: Ciparu
    Kontekstā: Kārtošanas secība

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
lv: Ja ieslēgts, lietotājs var ievadīt vairākas vērtības sekojošā formā: 1+2+3 (priekš "OR") vai 1,2,3 ("AND") nosacījumu izveidei

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
lv: Alfabētiski
    Kontekstā: Kārtošanas secība

en: Create a label
lv: Izveidot iezīmi

en: Enable to create a label for this field.
lv: Ieslēgt lai izveidotu iezīmi

en: Choose the HTML element to wrap around this field, e.g. H1, H2, etc.
lv: Izvēlies HTML elementu kurā ietīt lauku, piemēram H1, H2, utt.

en: Create a CSS class
lv: Izveidot CSS klasi

en: Choose the HTML element to wrap around this label, e.g. H1, H2, etc.
lv: Izvēlies HTML elementu kurā ietīt iezīmi, piemēram H1, H2 utt.

en: Rewrite results
lv: Pārrakstīt rezultātus

en: Enable to override the output of this field with custom text or replacement tokens.
lv: Ieslēgt lai pārrakstītu lauka izvadi ar pielāgotu tekstu vai aizvietotājtokeniem.

en: Replace spaces with dashes
lv: Aizvietot atstarpes ar strīpām

en: External server URL
lv: Ārējā resursdatora adrese (URL)

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
lv: Pilnas ārējo resursdatoru adreses (URL): piemēram 'http://www.example.com' vai 'www.example.com'.

en: Enable to trim the field to a maximum length of characters
lv: Ieslēgt lauka vērtības saīsināšanu līdz konkrētam simbolu skaitam

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
lv: Pārvērst "newline" par HTML &lt;br&gt; tagu

en: If checked, all newlines chars (e.g. \n) are converted into HTML &lt;br&gt; tags.
lv: Ja atzīmēts, visi "newline" simboli (piemēram "\n") tiks pārveidoti par HTML &lt;br&gt; tagiem.

en: No results text
lv: Tukša rezultāta teksts

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
lv: Iespējot "nav rezultātu" tekstu ja lauks atgriež skaitli 0.

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
lv: Kā jāattēlo serializētus datus. Varat lietot pielāgotu masīva/objekta atslēgu vai "print_r" pilnai vērtību izvadei.

en: Full data (unserialized)
lv: Pilni dati (neserializēti)

en: Full data (serialized)
lv: Pilni dati (serializēti)

en: This filter is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
lv: Filtrs netiek parādīts apmeklētājiem. Eksponējiet to, lai lietotāji varētu to mainīt.

en: Expose filter
lv: Eksponēt filtru

en: This filter is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
lv: Šis filtrs ir eksponēts. Ja jūs to paslēpsiet, lietotāji nevarēs to mainīt.

en: Hide filter
lv: Paslēpt filtru

en: Expose operator
lv: Eksponēt operatoru

en: Allow the user to choose the operator.
lv: Atļaut lietotājam izvēlēties atlases parametru operatoru.

en: Allow multiple selections
lv: Atļaut vairākas izvēles

en: Enable to allow users to select multiple items.
lv: Atļaut lietotājiem izvēlēties vairākus vienumus.

en: Remember the last selection
lv: Atcerēties pēdējo izvēli

en: Enable to remember the last selection made by the user.
lv: Iespējot lietotāja pēdējās izvēles atcerēšanos.

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
lv: Ja lauks tiek eksponēts, obligāti jānorāda vērtību.

en: Enable to hide items that do not contain this relationship
lv: Iespējot tādu vienumu paslēpšanu, kuri nesatur šo relāciju

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
lv: Šis kārtotājs ir eksponēts. Eksponējiet to, lai atļautu lietotājiem to mainīt.

en: Expose sort
lv: Eksponēt kārtotāju

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
lv: Šis kārtotājs ir eksponēts. Ja to paslēpsiet, lietotāji nevarēs to mainīt.

en: Hide sort
lv: Paslēpt kārtotāju

en: Provide description
lv: Apraksts

en: Save & exit
lv: Saglabāt un iziet

en: Continue & edit
lv: Turpināt un labot

en: Your view was saved. You may edit it from the list below.
lv: Skats tika saglabāts. To var rediģēt zemāk norādītajā sarakstā.

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
lv: Veiciet izmaiņas skata displejos zemāk vai izveidojiet jaunus displejus.

en: edit view name/description
lv: labot skata nosaukumu/aprakstu

en: analyze view
lv: analizēt skatu

en: clone view
lv: klonēt skatu

en: export view
lv: eksportēt skatu

en: revert view
lv: atgriezt skatu

en: delete view
lv: dzēst skatu

en: Add !display
lv: Pievienot !display

en: @display_title details
lv: @display_title detaļas

en: Auto preview
lv: Automātisks priekšskatījums

en: Preview with contextual filters:
lv: Priekšskatījums ar kontekstuālajiem filtriem:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
lv: Atdaliet kontekstuālo filtru vērtības ar "/". Piemēram, %example.

en: Add and configure @types
lv: Pievienot un konfigurēt @types

en: Always show advanced display settings
lv: Vienmēr rādīt attēlojuma papildu iestatījumus

en: Label for "Any" value on non-required single-select exposed filters
lv: Iezīme "Jebkurš" vērtībai neobligātajiem vienas atlases eksponētajiem filtriem

en: Live preview settings
lv: Automātiska priekšskatījuma iestatījumi

en: Automatically update preview on changes
lv: Automātiski atjaunināt priekšskatījumu, kad tiek veiktas izmaiņas

en: Show the SQL query
lv: Rādīt SQL vaicājumu

en: Show performance statistics
lv: Rādīt veiktspējas statistiku

en: Unformatted list
lv: Neformatēts saraksts

en: Contextual filters
lv: Konteksta filtri

en: contextual filters
lv: konteksta filtri

en: Contextual filter
lv: Konteksta filtrs

en: contextual filter
lv: konteksta filtrs

en: filter criteria
lv: filtrēšanas kritēriji

en: no results behavior
lv: kad nav rezultātu

en: The content title.
lv: Satura virsraksts.

en: Content revision
lv: Satura revīzija

en: Display @count value(s)
lv: Rādīt @count vērtību(-as)

en: PHP contextual filter code
lv: Konteksta filtra PHP kods

en: Hide attachments in summary
lv: Paslēpt pielikumus kopsavilkumā

en: Clone of | Clone @count of
lv[0]: Klons
lv[1]: @count. klons no

en: Hide view
lv: Paslēpt skatu

en: This display is disabled.
lv: Attēlojums ir atspējots.

en: reorder displays
lv: pārkārtot displejus

en: clone @display_title
lv: klonēt @display_title

en: delete @display_title
lv: dzēst @display_title

en: disable @display_title
lv: izslēgt @display_title

en: undo delete of @display_title
lv: atcelt @display_title dzēšanu

en: The selected style or row format does not utilize fields.
lv: Izvēlētais stils vai rindu formāts laukus neizmanto.

en: Display extenders
lv: Attēlojuma paplašinātāji

en: Empty display extender
lv: Tukšs attēlojuma paplašinātājs

en: Apply (all displays)
lv: Apstiprināt (visiem attēlojumiem)

en: Appears in: @bundles.
lv: Pieejams: @bundles.

en: This is an alias of @group: @field.
lv: Šis ir @group: @field aizstājvārds.

en: Also known as: !also.
lv: Zināms arī kā: !also.

en: Delta - Appears in: @bundles.
lv: Delta - Pieejams: @bundles.

en: Today (page)
lv: Šodien (lapa)

en: Today (block)
lv: Šodien (bloks)

en: The taxonomy term name.
lv: Taksonomijas termina nosaukums.

en: Has taxonomy term ID
lv: Ir taksonomijas termina ID

en: Has taxonomy term
lv: Ir taksonomijas termins

en: All taxonomy terms
lv: Visi taksonomijas termini

en: Has taxonomy term ID (with depth)
lv: Ir taksonomijas termina ID (ar dziļumu)

en: Has taxonomy terms (with depth)
lv: Ir taksonomijas termini (ar dziļumu)

en: @entity using @field
lv: @entity, kas izmanto @field

en: Taxonomy term ID from URL
lv: Taksonomijas termina ID no URL

en: Please select at least one item.
lv: Izvēlieties vismaz vienu ierakstu.

en: 10 minute
lv: 10 minūtes

en: 30 minute
lv: 30 minūtes

en: !start-date to !end-date
lv: !start-date līdz !end-date

en: The value @date does not match the expected format.
lv: Vērtība @date neatbilst vajadzīgam formātam.

[ctx: datetime]
en: Date
lv: Datums

[ctx: datetime]
en: Time
lv: Laiks

en: file from !field_name
lv: fails no !field_name

en: Hide empty column
lv: Paslēpt tukšu kolonnu

en: View: @view - Display: @display
lv: Skats: @view - Attēlojums: @display

en: Fields used in views
lv: Skatā lietotie lauki

en: Overview of fields used in all views.
lv: Skatā lietoto lauku pārskats

en: Tokens related to views.
lv: Skatam raksturīgie marķieri

en: The human-readable name of the view.
lv: Cilvēka lasāms skata nosaukums

en: The description of the view.
lv: Skata apraksts

en: The machine-readable name of the view.
lv: Skata mašīn-lasāmais nosaukums

en: The title of current display of the view.
lv: Patreizējā skata attēlojuma visraksts

en: The URL of the view.
lv: Skata saite (url)

en: -Select-
lv: -Izvēlēties-

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
lv: Šim laukam jūs vara izmantot HTML kodu. Sekojoši aizvietojuma šabloni ir pieejami

en: Result summary
lv: Rezultātu kopsavilkums

en: Displays the link in contextual links
lv: Rādīt saiti kontakta saitēs

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
lv: Visi esošie tulkojumi tiek paturēti, pievienoti tiek tikai jauni tulkojumi.

en: Contextual Links
lv: Konteksta Saite

en: Enable to allow searching and indexing using US-ASCII character set, i.e. to treat accented and unaccented letters the same.
lv: Iespējot, lai atļautu meklēšanu un indeksēšanu, izmantojot US-ASCII rakstzīmju kopu, t.i., lai burtus ar diakritiskiem un bezakcentiem apstrādātu vienādi.

en: Drupal Version
lv: Drupal Versija
