Drupal 7 Multilingual Sites Book Demo Installation Profile (7.x-1.0-alpha2) - en to lo translation catalogue (140 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: User interface
lo: ສ່ວນໂຕ້ຕອບຜູ້ນຳໃຊ້

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Request new password via e-mail.
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່ຜ່ານທາງອີເມລ.

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Homepage
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Home page
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Sunday
lo: ວັນອາທິດ

en: Monday
lo: ວັນຈັນ

en: Tuesday
lo: ວັນອັງຄານ

en: Wednesday
lo: ວັນພຸດ

en: Thursday
lo: ວັນພະຫັດ

en: Friday
lo: ວັນສຸກ

en: Saturday
lo: ວັນເສົາ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: History
lo: ປະຫວັດ

en: Modules
lo: ໂມດູລ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Are you sure you want to delete %title?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈແລ້ວບໍທີ່ຈະລຶບ %title?

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Add content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: This field is required.
lo: ຂໍ້ມູນໃນຊ່ອງນີ້ແມ່ນຈຳເປັນ.

en: 1 day
lo: 1 ມື້

en: Medium
lo: ກາງ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Appearance
lo: ຮູບລັກສະນະ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Recent comments
lo: ຄໍາເຫັນຜ່ານມາ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
lo: ທີ່ຢູ່ອີເມວທີ່ໃຊ້ການໄດ້. ອີເມວທັງໝົດຈາກລະບົບຈະສົ່ງໄປຫາທີ່ຢູ່ນີ້. ທີ່ຢູ່ອີເມວນີ້ຈະບໍ່ໄດ້ຖຶກເຜີຍແຜ່, ຈະນຳໃຊ້ສຳລັບການປ່ຽນລະຫັດຜ່ານ, ການຮັບຂ່າວສານ ຫຼື ແຈ້ງການຕ່າງໆ.

en: Clear
lo: ລົບລ້າງ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Member for
lo: ເປັນສະມາຊິກໄດ້

en: @time ago
lo: @time ທີ່ຜ່ານມາ

en: Request new password
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່

en: Languages
lo: ພາສາ

en: Edit menu
lo: ການດັດແກ້ເມນູ

en: Configure block
lo: ຕັ້ງຄ່າຂອງ block

en: Long
lo: ຍາວ

en: Short
lo: ສັ້ນ

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Create new account
lo: ລົງທະບຽນໃໝ່

en: People
lo: ຄົນ

en: Syndicate
lo: ການລວບລວມ

en: Shortcuts
lo: ທາງລັດ

en: Enter the terms you wish to search for.
lo: ຂຽນຄຳສັບທີ່ທ່ານຕ້ອງການຄົ້ນຫາ

en: Tasks
lo: ໜ້າວຽກ

en: Index
lo: ສາລະບານຂໍ້ມູນ

en: My account
lo: ບັນຊີຂອງຂ້າພະເຈົ້າ

en: Featured
lo: ລັກສະນະເດັ່ນ

en: Account
lo: ບັນຊີ

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for more information.
lo: ເບີ່ງໜ້າ <a href="@available_updates">ບັນຊີລາຍການ Update ທີ່ມີ</a> ສໍາລັບຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ.

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Reports
lo: ບົດລາຍງານ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Add new content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນໃໝ່

en: List links
lo: ບັນຊີລາຍຊື່ການເຊື່ອມຕໍ່

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ

en: Page Text
lo: ຂໍ້ຄວາມໃນໜ້າເວັບ

en: Save translation
lo: ບັນທຶກການແປພາສາ

en: Translate strings
lo: ແປຄຳສັບ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ

en: 0 sec
lo: 0 ວິນາທີ

en: Compose tips
lo: ຄຳແນະນຳໃນການຂຽນ

en: Search form
lo: ແບບຟອມການຄົ້ນຫາ

en: Powered by Drupal
lo: ລະບົບປະຕິບັດງານຫຼັກໂດຍ Drupal

en: Page top
lo: ດ້ານເທີງຂອງໜ້າ

en: Page bottom
lo: ດ້ານລຸ່ມຂອງໜ້າ

en: Hello <strong>@username</strong>
lo: ສະບາຍດີ <strong>@username</strong>

en: Sidebar first
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 1

en: Structure
lo: ໂຄງສ້າງ

en: Secondary menu
lo: ເມນູທີ່ສອງ

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ

en: (active tab)
lo: (ແຖບທີ່ກຳລັງໃຊ້ງານ)

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ

en: Default SQL storage
lo: ແຫຼ່ງເກັບຂໍ້ມູນເບື້ອງຕົ້ນຂອງ SQL

en: Long text
lo: ຂໍ້ຄວາມຍາວ

en: This field stores long text in the database.
lo: ຊ່ອງຂໍ້ມູນນີ້ຈະບັນທຶກຂໍ້ຄວາມຍາວລົງໃນຖານຂໍ້ມູນ

en: Long text and summary
lo: ຂໍ້ຄວາມຍາວ ແລະ ຂໍ້ຄວາມຫຍໍ້

en: This field stores long text in the database along with optional summary text.
lo: ຊ່ອງຂໍ້ມູນນີ້ຈະບັນທຶກຂໍ້ຄວາມຍາວລົງໃນຖານຂໍ້ມູນ ພ້ອມດ້ວຍຂໍ້ຄວາມສະຫຼຸບຫຍໍ່

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
lo: ຊ່ອງຂໍ້ມູນນີ້ຈະບັນທຶກລະຫັດຂອງເອກະສານເປັນຄ່າເລກເຕັມ

en: Order of language detection methods for content. If a version of content is available in the detected language, it will be displayed.
lo: ລຳດັບວິທີການຄົ້ນຫາພາສາສໍາລັບເນື້ອໃນ. ຖ້າຫາກວ່າສະບັບຂອງເນື້ອໃນແມ່ນມີຢູ່ໃນພາສາທີ່ຖືກຄົ້ນຫາ, ມັນຈະຖືກສະແດງ.

en: Order of language detection methods for user interface text. If a translation of user interface text is available in the detected language, it will be displayed.
lo: ລຳດັບວິທີການຄົ້ນຫາພາສາສໍາລັບຂໍ້ຄວາມການໂຕ້ຕອບຂອງຜູ້ໃຊ້. ຖ້າຫາກວ່າຂໍ້ຄວາມການໂຕ້ຕອບຂອງຜູ້ໃຊ້ແມ່ນມີການແປໃນພາສາທີ່ຖືກຄົ້ນຫາ, ມັນຈະຖືກສະແດງ.

en: Language switcher (@type)
lo: ເຄື່ອງມືປ່ຽນພາສາ (@type)

en: Recent content
lo: ເນື້ອໃນຜ່ານມາ

en: Welcome to @site-name
lo: ຍິນດີຕ້ອນຮັບສູ່ @site-name ເວັບໄຊ

en: No front page content has been created yet.
lo: ຍັງບໍ່ທັນມີການສ້າງເນື້ອໃນ ໃນໜ້າຫຼັກ

en: Add to %shortcut_set shortcuts
lo: ເພີ້ມ %shortcut_set ໃສ່ເມນູທາງລັດ

en: Edit shortcuts
lo: ດັດແກ້ເມນູທາງລັດ

en: Public files
lo: ເອກະສານເຜີຍແຜ່

en: Public local files served by the webserver.
lo: ເອກະສານເຜີຍແຜ່ ຢູ່ພາຍໃນເວັບເຊີບເວີ

en: Temporary files
lo: ເອກະສານຊົ່ວຄາວ

en: Temporary local files for upload and previews.
lo: ເອກະສານຊົ່ວຄາວພາຍໃນ ສຳລັບການອັບໂຫຼດ ແລະ ເບິ່ງຕົວຢ່າງ.

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
lo: ລະບົບປະຕິບັດການຫຼັກໂດຍ <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: Administer blocks, content types, menus, etc.
lo: ການບໍລິຫານ blocks, ປະເພດເນື້ອໃນ, ເມນູ, ແລະ ອື່ນໆ.

en: Term reference
lo: ຄຳສັບອ້າງອີງ

en: This field stores a reference to a taxonomy term.
lo: ຊ່ອງຂໍ້ມູນນີ້ໃຊ້ໄວ້ບັນທຶກຂໍ້ມູນອ້າງອີງຂອງການຈຳແນກຄຳສັບ

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ຍະຫວ່າງໄດ້; ບໍ່ອະນຸຍາດໃຫ້ພິມເຄື່ອງໝາຍວັກຕອນ ຍົກເວັ້ນເຄື່ອງໝາຍຈໍ໊າເມັດ, ຂີດຕໍ່, ຂີດຫົວ ແລະ ຂີດຕໍ່ລຸ່ມ.

en: Add lowercase letters
lo: ເພີ້ມອັກສອນໂຕພີມນ້ອຍ

en: Add uppercase letters
lo: ເພີ້ມອັກສອນໂຕພີມໃຫຍ່

en: Add numbers
lo: ເພີ້ມໂຕເລກ

en: Add punctuation
lo: ເພີ້ມເຄື່ອງໝາຍ

en: Footer first column
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ ແຖວທີ 1

en: Footer second column
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ ແຖວທີ 2

en: Footer third column
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ ແຖວທີ 3

en: Footer fourth column
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ ແຖວທີ 4

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ

en: Sidebar second
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 2

en: Copy source
lo: ສໍາເນົາຈາກຕົ້ນສະບັບ

en: Administrative overlay
lo: ການບໍລິຫານແບບໃຊ້ໜ້າທັບຊ້ອນກັນ

en: Reference for usage, configuration, and modules.
lo: ເອກະສານອ້າງອີງສໍາລັບການນໍາໃຊ້, ການຕັ້ງຄ່າ, ແລະ ໂມດູລ.

en: Select and configure your themes.
lo: ຄັດເລືອກ ແລະ ຕັ້ງຄ່າ themes ຂອງທ່ານ

en: Administer settings.
lo: ການບໍລິຫານການຕັ້ງຄ່າ

en: Administrative toolbar
lo: ແຖບເຄື່ອງມືການບໍລິຫານ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lo: ການຄຸ້ມຄອງບັນຊີຜູ້ໃຊ້, ພາລະບົດບາດ, ແລະ ສິດນຳໃຊ້.

en: %type_name: Create new content
lo: %type_name: ສ້າງເນື້ອໃນໃໝ່

en: %type_name: Edit own content
lo: %type_name: ດັດແກ້ເນື້ອໃນຂອງທ່ານ

en: %type_name: Edit any content
lo: %type_name: ດັດແກ້ເນື້ອໃນໃດໜຶ່ງ

en: %type_name: Delete own content
lo: %type_name: ລືບເນື້ອໃນຂອງທ່ານ

en: %type_name: Delete any content
lo: %type_name: ລືບເນື້ອໃນໃດໜຶ່ງ

en: If you have problems accessing administrative pages on this site, disable the overlay on your profile page.
lo: ຖ້າຫາກທ່ານມີບັນຫາໃນການເຂົ້າເຖິງໜ້າການບໍລິຫານຢູ່ໃນເວັບໄຊນີ້, ປິດການໃຊ້ງານ overlay ໃນຫນ້າຂໍ້ມູນຂອງທ່ານໄດ້.

en: Dismiss this message.
lo: ຍົກເລີກການສະແດງຂໍ້ຄວາມນີ້.

en: Options for the administrative overlay
lo: ທາງເລືອກສຳລັບການສະແດງຂໍ້ມູນການບໍລິຫານແບບ overlay

en: Administer content and comments.
lo: ການບໍລິຫານເນື້ອໃນ ແລະ ການສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ

en: Extend site functionality.
lo: ການຂະຫຍາຍຂິດຄວາມສາມາດຂອງເວັບໄຊ.
