Drupal 7 Multilingual Sites Book Demo Installation Profile (7.x-1.0-alpha8) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Content
am: ይዞታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
