Drupal 7 Multilingual Sites Book Demo Installation Profile (7.x-1.0-alpha8) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Description
bs: Opis

en: more
bs: još

en: Tags
bs: Tagovi

en: Search
bs: Pretraga

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Forums
bs: Forumi

en: Apply
bs: Primjeni

en: Polls
bs: Ankete

en: Footer menu
bs: Footer meni
