Drupal 7 Multilingual Sites Book Demo Installation Profile (7.x-1.0-alpha8) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Feed
ca: Canal

en: Name
ca: Nom

en: Terms and Conditions
ca: Condicions d'ús

en: Terms & Conditions
ca: Condicions d'ús

en: All
ca: Tot

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Forum
ca: Fòrum

en: Blog
ca: Bloc

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Forums
ca: Fòrums

en: Product
ca: Producte

en: News
ca: Notícies

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Polls
ca: Enquestes

en: Interface
ca: Interfície

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ca: El menú <em>Principal</em> s'utilitza a la majoria dels llocs per a mostrar les seccions principals del lloc, sovint a una barra de navegació superior.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ca: Introduïu una llista de paraules separades per comes per descriure el vostre contingut.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.

en: Contact Us
ca: Contacta'ns

en: Master
ca: Mestre

en: Drupal Version
ca: Versió del Drupal
