Drupal 7 Multilingual Sites Book Demo Installation Profile (7.x-1.0-alpha8) - en to et translation catalogue (41 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: Article
et: Artikkel

en: Tags
et: Sildid

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: All
et: Kõik

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Features
et: Omadused

en: Forums
et: Foorumid

en: Product
et: Toode

en: News
et: Uudised

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Polls
et: Küsitlused

en: Interface
et: Kasutajaliides

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
et: <em>Peamenüüd</em> kasutatakse paljudel lehtedel peamiste sektsioonide kuvamiseks, see asetseb tihti ülemisel navigeerimisribal.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
et: Sisu kirjeldamiseks lisa komaga eraldatud märksõnade nimekiri.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Drupal Version
et: Drupali versioon
