Drupal 7 Multilingual Sites Book Demo Installation Profile (7.x-1.0-alpha8) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Article
eu: Artikulua

en: Tags
eu: Etiketak

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Feed
eu: Jarioa

en: Name
eu: Izena

en: All
eu: Guztiak

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Forum
eu: Foroa

en: Blog
eu: Bloga

en: Forums
eu: Foroak

en: News
eu: Berriak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Polls
eu: Inkestak

en: Interface
eu: Interfazea

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.

en: Asc
eu: Goraka
