Drupal 7 Multilingual Sites Book Demo Installation Profile (7.x-1.0-alpha8) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: Article
gl: Artigo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: All
gl: Todo

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Forum
gl: Foro

en: Blog
gl: Blogue

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Forums
gl: Foros

en: Product
gl: Produto

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Polls
gl: Enquisas

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
gl: O menú <em>Principal</em> empregase en moitos sitios web para amosar as seccións principais do sitio, xeralmente nunha barra de navegación.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Drupal Version
gl: Versión de Drupal
